-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Столовий посуд та прибори для закладів освіти
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-012393-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
602 058.33
UAH без ПДВ
Період оскарження:
17.08.2026 19:11 - 26.08.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВ "ШПАНОВСЬКИЙ ІМП...:
01.09.2026 11:31 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
01.09.2026 11:33 - 07.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.