-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Розробка звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення (ДК 021: 2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва), за лотами: Лот 1. Розробка звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1212400000:02:035:0188, площею 0,0655 га за адресою: м. Павлоград, вул. Центральна, буд. 92, код виду цільового призначення - 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (ДК 021: 2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва); Лот 2. Розробка звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1212400000:02:032:0064, площею 0,0210 га за адресою: м. Павлоград, вул. Шевченка, 63-А, код виду цільового призначення - 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (ДК 021: 2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва); Лот 3. Розробка звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1212400000:02:032:0068, площею 0,0131 га за адресою: м. Павлоград, вул. Шевченка, 63-А, код виду цільового призначення - 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (ДК 021: 2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва); Лот 4. Розробка звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1212400000:02:032:0069, площею 0,0035 га за адресою: м. Павлоград, вул. Шевченка, 63-А, код виду цільового призначення - 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (ДК 021: 2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва); Лот 5. Розробка звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1212400000:02:035:1245, площею 0,1809 га за адресою: м. Павлоград, вул. Незалежності, 164, код виду цільового призначення - 03.07 (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) (ДК 021: 2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-012169-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
42 583.33
UAH без ПДВ
Період оскарження:
17.08.2026 17:59 - 22.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
31.08.2026 17:33 - 06.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
31.08.2026 17:34 - 06.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
31.08.2026 17:36 - 06.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
31.08.2026 17:38 - 06.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
31.08.2026 17:40 - 06.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.