• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту транспортних засобів Замовника відповідно до дефектних актів № ТИ000000392 від 02.06.2026 р., № ТИ000000390 від 02.06.2026 р., № ТИ000000344 від 15.05.2026 р., № ТИ000000399 від 05.06.2026 р., № ТИ000000394 від 04.06.2026 р.

Найменування, обсяги закупівлі та інші умови закупівлі визначені у тендерній документації та додатках до неї. Згідно умов цієї процедури закупівлі, тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу «Тендерна документація», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 4 дні назад

397 546.00 UAH без ПДВ
Період оскарження: 17.08.2026 16:26 - 22.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця): 26.08.2026 11:42 - 01.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.