-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Тульчинське надлісництво Вінницька область, в обсязі надання послуг 30 050 м3 у т.ч.: Лот 1 - Лісозаготівельні послуги (Тульчинське надлісництво) 4700 м3;Лот 2 - Лісозаготівельні послуги (Тульчинське надлісництво) 9000 м3; Лот 3 - Лісозаготівельні послуги (Тульчинське надлісництво) 5150 м3; Лот 4 - Лісозаготівельні послуги (Тульчинське надлісництво) 5050 м3; Лот 5 - Лісозаготівельні послуги (Тульчинське надлісництво) 6150 м3
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-008594-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
17 494 750.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
17.08.2026 15:05 - 22.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 15:52 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 16:15 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
01.09.2026 11:44 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
01.09.2026 11:45 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
01.09.2026 11:46 - 07.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.