• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів повітря

Завершена

276 133.08 UAH без ПДВ
Період оскарження: 14.08.2026 10:43 - 19.08.2026 00:00
Скарга
Скасована
КЕП

скарга на неправомірне визначення переможця

Номер: 3e1d7571ff144f5c91d7f99d8334c006
Ідентифікатор запиту: UA-2026-08-14-002689-a.a1
Назва: скарга на неправомірне визначення переможця
Скарга:
Фактичні обставини Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області оголосило процедуру публічних закупівель (відкриті торги з особливостями), ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2026-08-14-002689-a. ПП «СПЕЦСЕРВІС» подало тендерну пропозицію та взяло участь у вищевказаній процедурі, оголошеній Замовником. При цьому, Замовником були порушені права та законні інтереси Скаржника, що призвело до порушення норм законодавства, у зв’язку з чим, користуючись своїми правами, ПП «СПЕЦСЕРВІС» подає цю скаргу на наступні дії, бездіяльність, рішення Замовника. Вважаємо, що незаконним та таким, що порушує права та законні інтереси Скаржника, є рішення Замовника про визначення переможця по закупівлі UA-2026-08-14-002689-a та прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю, а саме: ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ (ПРОТОКОЛ) уповноваженої особи від 25 серпня 2026 року № 231 (далі - Протокол). Відповідно до абзацу 3 пункту 59 Особливостей скарги, що стосуються прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників, подаються протягом п’яти днів з дати, коли суб’єкт оскарження дізнався або повинен був дізнатися про порушення своїх прав внаслідок рішення, дії чи бездіяльності замовника, але до дня укладення договору про закупівлю. ПП «СПЕЦСЕРВІС» вбачає у діях Замовника порушення норм Закону в частині відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Протоколом було визначено Учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМАРТ КЛІМАТ» (далі - ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ») переможцем закупівлі. Вважаємо, що таким прийнятим рішенням та діями Замовника були порушені права та законні інтереси Скаржника, що призвело до порушення норм законодавства, зокрема вимог ст. 5 Закону: «Закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням».
Пов'язані документи: Учасник
Причина: Період оскарження закінчився
Дата скасування: 31.08.2026 00:00
Автор: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦСЕРВІС", Пашков Владислав Володимирович 0800404911 tender@spec-servis.com.ua

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 03b6a5b745754f7bb1ec6298f20f6681
Заголовок пункту скарги: скарга на неправомірне визначення переможця
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення: Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги: Щодо неправомірного визначення переможцем
ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» та прийняття рішення про намір укласти договір

Відповідно до інформації, оприлюдненої в електронній системі закупівель та в
Протоколі, уповноважена особа Замовника, Оксана МУДРАК

ВИРІШИЛА:
1. Визначити Учасника переможцем щодо Закупівлі.
2. Прийняти рішення про намір укласти договір про закупівлю із переможцем щодо Закупівлі, а саме Учасником.
3. Оприлюднити рішення про намір укласти договір про закупівлю із переможцем щодо Закупівлі, а саме Учасником, в електронній системі закупівель.

Уважно проаналізувавши вимоги тендерної документації Замовника та подану тендерну пропозицію ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ», вважаємо, що Замовник не мав права визнавати ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» переможцем і приймати рішення про намір укласти договір з ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ», а мав обов’язок відхилити тендерну пропозицію ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» виходячи з наступного.

Пунктом 14 Додатку № 5 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» встановлено обов'язок учасника подати:
«Довідку у довільній формі про відповідність тендерної пропозиції учасника технічним вимогам до предмета закупівлі, визначеним у Додатку 3 до тендерної документації, із підтвердженням готовності учасника надати послуги в повному обсязі та відповідно до встановлених технічних вимог» (ілюстрація - додається).

Отже, зазначена вимога тендерної документації Замовника складається з 2 (двох) умов, а саме: довідка одночасно повинна містити
(1) підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним вимогам до предмета закупівлі
та
(2) підтвердження готовності учасника надати послуги в повному обсязі та відповідно до встановлених технічних вимог.

Довільність форми стосується виключно способу викладення інформації (текст, таблиця, перелік тощо), а не звільняє учасника від обов'язку включити до вищевказаного документа обидва зазначені елементи змісту, прямо визначені Замовником.

На виконання цієї вимоги ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» подало у складі тендерної пропозиції документ відповідну довідку (файл - Технічні (якісні) вимоги 1.pdf – додається до матеріалів скарги) (ілюстрація - додається).

Аналіз змісту наведеного документа свідчить, що він в повному обсязі відтворює текст пункту 1 Додатку № 3 до тендерної документації Замовника: назву предмета закупівлі, код ДК 021:2015, особливості надання послуг, таблицю з переліком 20 адрес обслуговування на загальну кількість 76 одиниць та перелік з 4 пунктів робіт, що входять до технічного обслуговування кондиціонерів повітря.

Водночас документ не містить жодного речення, яким ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» підтверджує відповідність своєї тендерної пропозиції наведеним технічним вимогам або готовність надати послуги в повному обсязі та відповідно до встановлених технічних вимог.

Так, у вищевказаному документі відсутні будь-які формулювання на кшталт «підтверджуємо відповідність», «гарантуємо готовність», «зобов'язуємось надати послуги відповідно до вказаних вимог» тощо.

Документ по суті є копією Додатку № 3 тендерної документації Замовника лише оформлений на бланку учасника, а не довідкою учасника про відповідність та готовність у розумінні пункту 14 Додатку № 5 тендерної документації.

Звертаємо увагу Комісії, що вимога про надання довідки «у довільній формі» стосується виключно форми викладення інформації та жодним чином не звільняє учасника від обов'язку включити до довідки весь зміст, прямо визначений замовником у пункті 14 Додатку № 5.

Замовник встановив конкретний, вичерпний перелік того, що повинна містити довідка, – відповідність технічним вимогам та готовність надати послуги в повному обсязі. Подання документа, який відтворює зміст самих технічних вимог, але не містить жодного з цих двох елементів, не є виконанням встановленої вимоги тендерної документації, а є її невиконанням по суті.

У відповідності до положень пункту 43 Особливостей, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.

При цьому, під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо.

Беручи до уваги пункт 43 Особливостей, у ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» відсутня можливість виправити таку невідповідність, а Замовник не має права надавати учаснику вимогу про усунення такої невідповідності, тендерна пропозиція ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» не відповідає вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, та такі невідповідності в інформації та/або документах, не можуть бути усунені учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих Особливостей.

Таким чином, наявні підстави для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» на підставі абзацу 2 підпункту 2 пункту 44 Особливостей.

Підсумовуючи викладене, вважаємо, що наявні достатні підстави для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» у відповідності до абзацу 2 підпункту 2 пункту 44 Особливостей.

Вважаємо, що таким прийнятим рішенням та діями Замовника були порушені права та законні інтереси суб’єкта оскарження, що призвело до порушення норм законодавства, зокрема вимог ст. 5 Закону: «Закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням».

Таким чином, з огляду на все викладене, ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» було неправомірно визначено переможцем процедури відкритих торгів, а рішення уповноваженої особи Замовника, викладене у Протоколі, яким було визначено переможцем процедури закупівлі - ТОВ «СМАРТ КЛІМАТ» є неправомірним, необґрунтованим та підлягає скасуванню.
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір