-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт дороги комунальної власності по вул.Січових Стрільців у с.Вислобоки Львівського району Львівської області)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008343-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 годин (до 07.09.26 00:00)
9 679 411.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
13
год
31
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період оскарження:
07.08.2026 14:39 - 04.09.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
Скарга
Номер:
95afdd2170dc4f5cb471d64984fe6317
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-07-008343-a.a1
Назва:
Скарга
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Наказ 63 від 03.06.2024 прийняття Овсієнко.PDF 13.08.2026 17:06
- Декларація_про_провадження_господарської_діяльності_pdf_asice.zip 13.08.2026 17:06
- Атестат виробництва ТОВ АБЗ ЄВРОБУД-АСФАЛЬТ Стрий.pdf 13.08.2026 17:06
- Витяг з ОП від 21.05.2025 (Грицай).pdf 13.08.2026 17:06
- Декларація_про_провадження_господарської_діяльності.pdf 13.08.2026 17:06
- Договір_оренди_заводу_ТОВ_ШЛЯХБУДСТРИЙ.pdf 13.08.2026 17:06
- Сертифікат ДСТУ ISO 14001 2015.pdf 13.08.2026 17:06
- Наказ 89 2 Грицай Ю.В..pdf 13.08.2026 17:06
- Скарга вул. С.Стрільців.docx 13.08.2026 17:06
- Скарга вул. С.Стрільців.pdf 13.08.2026 17:06
- Охорона праці виконавець робіт Овсієнко.pdf 13.08.2026 17:06
- Сертифікати ІСО НОВІ.pdf 13.08.2026 17:06
- Скарга вул. С.Стрільців.pdf.asice.zip 13.08.2026 17:06
- Скарга вул. С.Стрільців скан.pdf 13.08.2026 17:06
- sign.p7s 13.08.2026 17:07
- рішення від 17.08.2026 № 9901.pdf 17.08.2026 14:59
- Інформація про резолютивну частину рішення від 24.08.2026 № 10200.pdf 25.08.2026 13:01
- рішення від 24.08.2026 № 10200.pdf 26.08.2026 18:23
Дата прийняття скарги до розгляду:
13.08.2026 17:58
Дата розгляду скарги:
24.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
17.08.2026 14:59
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
26.08.2026 18:23
Дата виконання рішення Замовником:
27.08.2026 15:29
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Замовником виконано рішення і внесено відповідні зміни до тендерної документації
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
813d075381bf45cdac3a55502ae45afe
Заголовок пункту скарги:
Скарга
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Скарга
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Дискримінаційні умови