-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт дороги комунальної власності по вул.Садова у с.Вислобоки Львівського району Львівської області)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-007804-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
4 251 602.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
01
год
09
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період оскарження:
07.08.2026 14:21 - 04.09.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
Скарга
Номер:
2fc3125304e144f0946ea7b93c67357d
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-07-007804-a.a1
Назва:
Скарга
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Наказ 63 від 03.06.2024 прийняття Овсієнко.PDF 13.08.2026 17:09
- Декларація_про_провадження_господарської_діяльності.pdf 13.08.2026 17:09
- Декларація_про_провадження_господарської_діяльності_pdf_asice.zip 13.08.2026 17:09
- Договір_оренди_заводу_ТОВ_ШЛЯХБУДСТРИЙ.pdf 13.08.2026 17:09
- Витяг з ОП від 21.05.2025 (Грицай).pdf 13.08.2026 17:09
- Атестат виробництва ТОВ АБЗ ЄВРОБУД-АСФАЛЬТ Стрий.pdf 13.08.2026 17:09
- Наказ 89 2 Грицай Ю.В..pdf 13.08.2026 17:09
- Охорона праці виконавець робіт Овсієнко.pdf 13.08.2026 17:09
- Скарга вул. Садова.docx 13.08.2026 17:09
- Сертифікат ДСТУ ISO 14001 2015.pdf 13.08.2026 17:09
- Сертифікати ІСО НОВІ.pdf 13.08.2026 17:09
- Скарга вул. Садова.pdf 13.08.2026 17:09
- Скарга вул. Садова.pdf.asice.zip 13.08.2026 17:09
- Скарга вул. Садова скан.pdf 13.08.2026 17:09
- sign.p7s 13.08.2026 17:10
- рішення від 17.08.2026 № 9888.pdf 17.08.2026 15:16
- Інформація про резолютивну частину рішення від 24.08.2026 №10201.pdf 25.08.2026 13:23
- рішення від 24.08.2026 №10201.pdf 27.08.2026 17:06
Дата прийняття скарги до розгляду:
13.08.2026 17:59
Дата розгляду скарги:
24.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
17.08.2026 15:17
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
27.08.2026 17:06
Дата виконання рішення Замовником:
31.08.2026 09:37
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Замовником виконано припис органу оскарження і внесено відповідні зміни до тендерної документації
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
4561ca1926444789b656a347e71e4109
Заголовок пункту скарги:
Скарга
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Скарга
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Дискримінаційні умови