• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Персональний комп’ютер

Під кількістю 41 комплект слід розуміти кількість та обсяги найменувань згідно технічних вимог.

Завершена

615 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 075.00 UAH
Період оскарження: 04.01.2019 10:26 - 17.01.2019 00:00
Вимога
Є відповідь

Вимога

Номер: 6b6b3deb19f1422eb66cfa96eb35b99e
Ідентифікатор запиту: UA-2019-01-04-000169-a.c2
Назва: Вимога
Вимога:
Вих.№30/01/01 від 30.01.2019р. Тендерному комітету Комунального некомерційного підприємства "3-я міська клінічна лікарня м. Львова" Вимога Учасник, ТОВ "ТКК "Фрай", в особі директора Кравченко Олександра Борисовича, наголошує: В закупівлі UA-2019-01-04-000169-a Замовник - Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова" визнала переможцем ТОВ «ЮДІТРЕЙД», ТОВ «ТКК «ФРАЙ» не погоджується з прийнятим рішенням Замовника з наступних підстав. 1) ТОВ «ЮДІТРЕЙД» всупереч вимогам Замовника не надано в складі пропозиції гарантійний лист про сервісне обслуговування ТЕРМІНОМ 24 МІСЯЦІ; 2) Довідка з технічними вимогами не містить інформацію про складові частини товару (обов‘язково зазначається виробник, модель, країна походження), що може мати своїм наслідком поставку Замовнику товару з самими дешевими і найгіршими комплектуючими, в тому числі не новими комплектуючими. Закон України «Про публічні закупівлі» визначає як підставу для відхилення пропозиції учасника – не відповідність пропозиції учасника вимогам Замовника, всупереч зазначеній нормі Закону, Замовник прийняв рішення про визнання переможцем пропозиції учасника, яка не відповідає вимогам Замовника, а саме відсутня інформація в гарантійному листі про сервісне обслуговування ТЕРМІНОМ 24 МІСЯЦІ. На підставі вищевикладеного, враховуючи що допущено порушення, яке не можливо виправити вимагаємо відмінити торги.
Пов'язані документи: Учасник
Вирішення: Інформацію про сервісне обслуговування надано у файлі під назвою «Технічна частина» , а саме гарантійний лист про постачання товару належної якості. Інформація, яка вимагалась замовником згідно технічних вимог міститься у порівняльній таблиці, яка подана учасником у файлі під назвою «Технічна частина». Так як, замовник купує комплект «Персональний комп’ютер» цих даних є достатньо.
Статус вимоги: Не задоволено
Вимога
Залишено без розгляду

Вимога про виключення дискримінаційних умов

Номер: 9ba1f3d0f18c46599b18792535ebae40
Ідентифікатор запиту: UA-2019-01-04-000169-a.c1
Назва: Вимога про виключення дискримінаційних умов
Вимога:
Відповідно до п. 2 Додатку 2 ТД На підтвердження виконання умов договору Учасник надає гарантійний лист у складі пропозиції про можливість здійснити сервісне (ремонт та технічне) обслуговування кваліфікованими спеціалістами (із штату чи за договором цивільно-правового характеру) із зазначення ім’я, прізвища, по-батькові такого сервісного інженера протягом одного дня від отримання заявки про необхідність здійснення такого обслуговування. Така вимога є дискримінаційною по відношенню до учасників, які територіально знаходяться НЕ у м.Львів, а це значно звужує коло потенційних учасників, оскільки для до строку проведення ремонту/обслуговування необхідно включити як мінімум час на пересилання/доставку товару до/з сервісного центру або за адресою учасника, який може знаходитись в іншому місті. Вимагаємо виключити вимогу щодо обмеження строку ремонту в 1 день, замінити на довший термін (від 14 днів) або без чіткого визначення строку для забезпечення добросовісної конкуренції- участі учасників з будь-якого регіону.
Пов'язані документи:

Документів не завантажено.

Вирішення: Замовником даних торгів виступає бюджетна установа Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова". Вимога щодо наявності сервісного центру в межах міста Львова встановлена задля економії часу та бюджетних коштів. Вимога щодо здійснення сервісного обслуговування протягом одного дня від отримання заявки про необхідність здійснення такого обслуговування повинна забезпечувати безперебійну діяльність лікарні, оскільки дана установа здійснює свою діяльність в сфері соціального обслуговування населення.
Статус вимоги: Не задоволено