-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-007886-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 19 днів назад
90 000.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
28.07.2026 14:53 - 02.08.2026 00:00
Вимога
Є відповідь
ВИМОГА про скасування рішення про визначення переможця та зобов'язання вчинити дії
Номер:
61504000a9054fb8ab70019418f9b421
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-28-007886-a.a1
Назва:
ВИМОГА про скасування рішення про визначення переможця та зобов'язання вчинити дії
Вимога:
За результатами розгляду тендерних пропозицій у закупівлі за номером UA-2026-07-28-007886-a на придбання кондиціонерів, Замовником було прийнято рішення про визначення переможцем ФОП Корецький Микола Миколайович, що підтверджується протоколом № 26-31К-3Б від 18.08.2026 р. Учасник ТОВ "ФЕКО" не погоджується з зазначеним рішенням, вважає його упередженим, неправомірним та таким, що порушує принципи публічних закупівель, визначені ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема щодо об’єктивного та неупередженого визначення переможця. У складі своєї тендерної пропозиції Переможець надав документ Довідка форма 2, в якій надав недостовірну інформацію про технічні характеристики пропонованого ним товару. Переможець пропонує до постачання кондиціонери моделі Кондиціонер Trosten TRN18-INPS. Згідно з офіційними та загальнодоступними даними виробника зазначеного обладнання, вказана модель кондиціонера не відповідає заявленим технічним параметрам Замовника, а саме: Діапазон температур зовнішнього блоку (охолодження/нагрів) від -22 до +53 °C. У відкритих джерелах вказується інший температурний діапазон: Режим обігріву: від -22 °C до +24 °C, Режим охолодження: від -15 °C до +53 °C. Таким чином, Переможець ввів Замовника в оману та надав недостовірну інформацію щодо технічних характеристик предмета закупівлі. З огляду на обґрунтовані сумніви щодо відповідності запропонованого Переможцем товару та з метою дотримання принципу максимальної економії та ефективності закупівлі, Замовник має право та зобов’язаний перевірити достовірність наданих даних. Єдиним документом, що офіційно підтверджує технічні параметри кліматичного обладнання від заводу-виробника, є технічний паспорт (інструкція з експлуатації / data sheet). Згідно з нормами Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника у разі, якщо вона не відповідає технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі. Враховуючи вищевикладене, КЕРУЮЧИСЬ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ВИМАГАЄМО: Скасувати рішення про визначення ФОП Корецький Микола Миколайович переможцем закупівлі № UA-2026-07-28-007886-a.З метою перевірки відповідності пропозиції учасника технічним вимогам, зобов'язати ФОП Корецький Микола Миколайович надати офіційні підтверджуючі документи, а саме технічний паспорт (інструкція користувача) від виробника на запропоновану модель кондиціонера. У разі підтвердження невідповідності або ненадання технічного паспорта — відхилити тендерну пропозицію зазначеного учасника на підставі невідповідності технічним вимогам та надання недостовірної інформації.
Пов'язані документи:
Замовник
- Протокол №26-31К-5Б (відповідь на Вимогу).pdf 19.08.2026 11:23
Дата подачі:
18.08.2026 16:10
Вирішення:
Вимогою таблиці ч.2 Розділ ІV Додатку №1 до тендерної документації, встановлені технічні характеристики кондиціонера, зокрема:
діапазон температур зовнішнього блоку (охолодження/нагрів) від -15 до + 40 °C і вище
На відповідність вимозі п.3.3. ч.3 Розділ ІV Додатку №1 до тендерної документації, для підтвердження технічних характеристик запропонованого часником товару вимогам встановлених Замовником у тендерній документації, учасник повинен надати у складі своєї тендерної пропозиції довідку із зазначенням технічних характеристик запропонованого товару.
У складі своєї тендерної пропозиції ФОП Корецький Микола Миколайович надав документ –«Довідка форма 2», у якій зазначено, що діапазон температур зовнішнього блоку (охолодження/нагрів) становить від -22 до +53 °C.
Вимога щодо зазначення діапазону температур зовнішнього блоку (охолодження/нагрів), означає, що Учасник має зазначити один загальний показник температур, не окремо діапазон температур охолодження і окремо нагріву.
Учасник ФОП Корецький Микола Миколайович виконав цю вимогу і зазначив діапазон температур, який відповідає тим межам встановленим у таблиці ч.2 Розділ ІV Додатку №1 до тендерної документації.
Відповідно до інформації, яка міститься у відкритих джерелах, та яка також була зазначена у Вимозі, цей діапазон температур підтверджується та становить від -22 до +53 °C.
Статус вимоги:
Не задоволено