-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-010819-a
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 23 робочих дні
1 172 291.65
UAH без ПДВ
Період оскарження:
23.07.2026 16:30 - 31.07.2026 00:00
Скарга
Прийнята до розгляду
КЕП
Неправомірне відхилення ТОВ НЕКСОРА ТЕХ
Номер:
0fa61ffc8201424a92778c4b2aea42e1
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-23-010819-a.a1
Назва:
Неправомірне відхилення ТОВ НЕКСОРА ТЕХ
Скарга:
Неправомірне відхилення ТОВ НЕКСОРА ТЕХ
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга пдф.pdf 24.08.2026 17:27
- Скарга ворд.docx 24.08.2026 17:27
- sign.p7s 24.08.2026 17:29
- рішення від 26.08.2026 № 10350.pdf 26.08.2026 16:00
- Інформація про резолютивну частину рішення від 02.09.2026 № 10699.pdf 03.09.2026 17:27
- Пояснення по суті скарги.docx 28.08.2026 14:55
- Пояснення по суті скарги.pdf 28.08.2026 14:55
Дата прийняття скарги до розгляду:
24.08.2026 17:53
Дата розгляду скарги:
02.09.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
26.08.2026 16:00
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
6b01761fdba64e50986b7193221520d8
Заголовок пункту скарги:
Неправомірне відхилення ТОВ НЕКСОРА ТЕХ
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на кваліфікацію
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Інші умови тендерної документації
Тип порушення:
Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги:
Неправомірне відхилення ТОВ НЕКСОРА ТЕХ
Вимоги:
Зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника
×
-
Зобов’язати Замовника, Акціонерне товариство "Укртрансгаз", скасувати Протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції ТОВ «НЕКСОРА ТЕХ» у процедурі закупівлі UA-2026-07-23-010819-a.
Запити Органу оскарження
Номер:
ffa716db3c4d423fb758e899f3fef135
Тема запиту:
Пояснення по суті скарги від 24 серпня 2026 № UA-2026-07-23-010819-a.a1
Текст запиту:
Рішенням Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Комісія) № 10350-р/пк-пз від 26.08.2026 прийнято до розгляду скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "НЕКСОРА ТЕХ" (код ЄДРПОУ: 45851285) від 24 серпня 2026 № UA-2026-07-23-010819-a.a1 (надалі – Скарга) щодо порушення АТ «Укртрансгаз» порядку проведення процедури закупівлі: UA-2026-07-23-010819-a, предмет закупівлі: «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери)».
Цим же рішенням, Комісія зобов’язала АТ «Укртрансгаз» надати в електронному вигляді органу оскарження відповідні пояснення, інформацію, документи та матеріали щодо проведення Процедури закупівлі шляхом розміщення їх у вигляді файлу в "pdf" форматі (а також у форматі "doc" з можливістю копіювання тексту) на веб-портал Уповноваженого органу.
АТ «Укртрансгаз» (далі – Замовник, Товариство) 23.07.2026 оприлюднено оголошення про проведення процедури закупівлі UA-2026-07-23-010819-a, предмет закупівлі: «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери)».
Для участі в торгах тендерні пропозиції були подані наступними учасниками:
- ТОВ НЕКСОРА ТЕХ (далі також – Скаржник);
- ТОВ "Євротехніка";
-. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛІМАТ-МАЙСТЕР";
-. ТОВ БРІЗ ЕНЕРДЖІ;
-. ФОП "Шапошник Аліна Олександрівна".
Замовником 19.08.2026 (протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою АТ «Укртрансгаз» від 19.08.2026 №26/ТО/251-р-1) тендерну пропозицію учасника ТОВ НЕКСОРА ТЕХ (код ЄДРПОУ 45851285) відхилено у відповідності до абзацу другого підпункту 2 (не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності у інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей) пункту44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178, (із змінами).
24.08.2026 ТОВ НЕКСОРА ТЕХ (код ЄДРПОУ 45851285) в електронній системі закупівель було подано скаргу до Комісії щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиції, та просить Комісію зобов’язати Акціонерне товариство "Укртрансгаз" скасувати протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції ТОВ «НЕКСОРА ТЕХ» у процедурі закупівлі UA-2026-07-23-010819-a.
Замовник, уважно дослідивши обґрунтування Скарги та матеріали закупівлі, не погоджується з позицією Скаржника з наступних підстав.
Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) (далі – Особливості) регламентовано здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.
Згідно пункту 28 Особливостей Тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) (далі – Закон) з урахуванням Особливостей.
Пунктом 31 частини першої статті 1 Закону передбачено, що тендерна документація – документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.
Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону
При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
З огляду на викладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Відповідно до пункту 32 частини 1 статті 1 Закону тендерна пропозиція – це пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Відповідно до другого абзацу пункту 31 Особливостей тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 цих особливостей і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.
Згідно з пунктом 31 Особливостей Тендерні пропозиції подаються відповідно до порядку, визначеного статтею 26 Закону, крім положень частин першої, четвертої, шостої та сьомої статті 26 Закону.
Статтею 5 Закону визначено, що закупівля здійснюється за такими принципами:
добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Відповідно до пункту 1 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну1, інші критерії оцінки1 (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним/-ому критеріям/-ю (у разі їх (його) встановлення), наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 Особливостей і в цій тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, перелік яких визначено в Додатку ІІ до даної тендерної документації.
Відповідно до пункту 6 розділу ІІІ тендерної документації учасники процедури закупівлі повинні надати у складі пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим характеристикам та вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником (згідно Додатку І до документації).
Додаток І «ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ І ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» до тендерної документації містить , зокрема наступні вимоги:
№
п/п Найменування технічних вимог і якісних характеристик Одиниці виміру Характеристики, встановлені Замовником (вимоги) Характеристики запропоновані учасником*
1 Кондиціонер спліт-система з інверторним двигуном Тип 1 Зазначити найменування товару, що пропонується Учасником
1.15 Рівень шуму зовнішнього блоку дБ не більше 55
1.16 Рівень шуму внутрішнього блоку дБ не більше 42
2 Кондиціонер спліт-система з інверторним двигуном Тип 2 Зазначити найменування товару, що пропонується Учасником
2.15 Рівень шуму зовнішнього блоку дБ не більше 60
2.16 Рівень шуму внутрішнього блоку дБ не більше 58
Примітка:
* Учасник процедури закупівлі повинен зазначити: найменування запропонованого товару (додатково у комірці найменування товару учасник може зазначити: марку, модель, артикул, тощо), технічні та/або інші характеристики запропонованого Товару в повному обсязі, що підтверджують відповідність Товару вимогам Замовника (у разі надання еквіваленту Товару, вказати технічні характеристики запропонованого еквіваленту Товару).»
Додаток ІІ «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ТА/АБО ІНФОРМАЦІЇ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКОМ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ У СКЛАДІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ, ТА ВИМОГИ ДО НИХ» до тендерної документації містить перелік документів та/або інформації, які подаються учасником Процедури закупівлі у складі Пропозиції, та вимоги до них, зокрема:
1. Інформація, що підтверджує відповідність умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі:
1.1. Сканована копія документа, що підтверджує відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам по предмету закупівлі за формою, яку наведено у Додатку І до тендерної документації.
1.2. Інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, та інші засоби, що підтверджують відповідність запропонованого учасником предмета закупівлі встановленим замовником вимогам:
1.2.1. Сканована копія технічного паспорту та/або інструкція з експлуатації або інший документ від виробника продукції/уповноваженого представника виробника¹/імпортера, який ввів продукцію в обіг, що підтверджує технічні та якісні характеристики товару, викладених у пунктах 1.4-1.16 та 2.4-2.16 Додатку І до тендерної документації, запропонованого учасником в його пропозиції;
Учасником в тендерній пропозиції запропоновано:
1. Кондиціонер Kanion NXR-09IR32NEXORA- W Виробник: Виробник: Shenzhen Kanion Appliance Co.,Ltd Країна походження: Китай, з характеристиками:
2. Кондиціонер Kanion NXR-12IR32NEXORA-W Виробник: Shenzhen Kanion Appliance Co.,Ltd Країна походження: Китай з характеристиками
На вимогу підпункту 1.2.1. пункту 1.2 Розділу І Додатка ІІ до тендерної документації Учасником у складі тендерної пропозиції надано технічні паспорти на запропоновані кондиціонер Kanion NXR-09IR32NEXORA-W (файл - pasport_Kanion_NXR-09IR32NEXORA (9).pdf) та на кондиціонер Kanion NXR-12IR32NEXORA-W (файл - pasport_Kanion_NXR-12IR32NEXORA (3).pdf), якими не підтверджено технічні параметри запропонованих кондиціонерів по пунктам 1.15, 1.16 та 2.15, 2.16 технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі, а саме:
№п/п Найменування технічних вимог і якісних характеристик Характеристики, встановлені Замовником (вимоги) Характеристики запропоновані Учасником Інформація зазначена в паспорті
1.15 Рівень шуму зовнішнього блоку не більше 55 дБ 30 42
1.16 Рівень шуму внутрішнього блоку не більше 42 дБ 42 30/28/25/22/20
2.15 Рівень шуму зовнішнього блоку не більше 60 дБ 35 45
2.16 Рівень шуму внутрішнього блоку не більше 58 дБ 45 35/30/27/24/22
Тобто:
- на кондиціонер Kanion NXR-09IR32NEXORA-W за п. 1.15 Учасник запропонував рівень шуму зовнішнього блоку - 30 дБ,
однак в технічному паспорті зазначено, що рівень шуму зовнішнього блоку – 42 дБ (А);
- на кондиціонер Kanion NXR-09IR32NEXORA-W за п. 1.16 Учасник запропонував рівень шуму внутрішнього блоку – 42 дБ,
однак в технічному паспорті зазначено, що рівень шуму внутрішнього блоку (Turbo/Hi/Mi/Lo/Mute) – 30/28/25/22/20 дБ (А);
- на кондиціонер Kanion NXR-12IR32NEXORA-W за п. 2.15 Учасник запропонував рівень шуму зовнішнього блоку - 35 дБ,
однак в технічному паспорті зазначено, що рівень шуму зовнішнього блоку – 45 дБ (А);
- на кондиціонер Kanion NXR-12IR32NEXORA-W за п. 2.16 Учасник запропонував рівень шуму внутрішнього блоку – 45 дБ,
однак в технічному паспорті зазначено, що рівень шуму внутрішнього блоку (Turbo/Hi/Mi/Lo/Mute) – 35/30/27/24/22 дБ (А).
Таким чином, учасником не підтверджено технічні вимоги і якісні характеристики викладені в пунктах 1.15, 1.16 та 2.15, 2.16 технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі.
Враховуючи наведене, тендерна пропозиція ТОВ НЕКСОРА ТЕХ (код ЄДРПОУ 45851285) не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.
Відповідно до вимог абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності у інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей.
Таким чином, у Замовника наявні підстави для відхилення пропозиції, визначені підпунктом 2 пункту 44 Особливостей.
Доводи Скаржника про те, що показники рівня шуму, зазначені в технічних паспортах запропонованих кондиціонерів, не перевищують встановлених Замовником граничних значень, а тому підтверджують відповідність тендерної пропозиції вимогам тендерної документації, є безпідставними та ґрунтуються на неправильному тлумаченні вимог документації.
Замовником у Додатку І до тендерної документації було встановлено максимально допустимі значення рівня шуму ("не більше 55 дБ", "не більше 42 дБ", "не більше 60 дБ", "не більше 58 дБ"), які визначають лише граничні параметри предмета закупівлі. Водночас умовами тендерної документації прямо передбачено обов'язок учасника зазначити у складі пропозиції технічні характеристики запропонованого товару в повному обсязі та надати документи виробника, що підтверджують саме зазначені ним характеристики. Тобто учасник повинен був не лише запропонувати товар, показники якого не перевищують встановлених Замовником меж, а й вказати власні конкретні значення технічних характеристик та документально підтвердити їх.
Натомість учасник у технічних вимогах самостійно зазначив конкретні значення рівня шуму: для кондиціонера Kanion NXR-09IR32NEXORA-W рівень шуму зовнішнього блоку 30 дБ та внутрішнього блоку 42 дБ, а для кондиціонера Kanion NXR-12IR32NEXORA-W рівень шуму зовнішнього блоку 35 дБ та внутрішнього блоку 45 дБ. Водночас надані технічні паспорти містять інші показники: для моделі Kanion NXR-09IR32NEXORA-W рівень шуму зовнішнього блоку становить 42 дБ, а рівень шуму внутрішнього блоку (Turbo/Hi/Mi/Lo/Mute) становить 30/28/25/22/20 дБ; для моделі Kanion NXR-12IR32NEXORA-W рівень шуму зовнішнього блоку становить 45 дБ, а рівень шуму внутрішнього блоку (Turbo/Hi/Mi/Lo/Mute) становить 35/30/27/24/22 дБ. Таким чином, документи виробника не підтверджують технічні характеристики, які були зазначені учасником у тендерній пропозиції.
Таким чином, предметом оцінки Замовника була не лише відповідність товару встановленим граничним значенням шуму, а й достовірність та документальне підтвердження конкретних технічних характеристик, зазначених Учасником у складі пропозиції. Оскільки такі характеристики не підтверджені документами виробника, доводи Скаржника про відповідність вимогам тендерної документації є необґрунтованими.
Крім того, згідно Узагальненої практики розгляду органом оскарження скарг щодо застосування замовниками положень пунктів 43 та 44 Особливостей, здійсненого Антимонопольним комітетом України, як приклади неправомірного застосування замовниками положень пункту 43 Особливостей можна навести випадки розміщення повідомлень про усунення невідповідностей в інформації та/або документах про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, передбачених такими вимогами тендерної документації:
- щодо надання документів на підтвердження технічних, якісних, кількісних характеристик предмета закупівлі (відсутність документів; надання документів інших, ніж вимагались тендерною документацією; надання документів, якими не підтверджена вся інформація про необхідні характеристики предмета закупівлі, тощо), приклади рішень Комісії: № 17719-р/пк-пз (UA-2024-09-11-013627-a); № 13379-р/пк-пз (UA-2024-07-10-004914-a); № 14677-р/пк-пз (UA-2024-07-05-006418-a); № 16630-р/пк-пз (UA-2024-09-11-003688-a).
Враховуючи вищезазначене, скарга товариства з обмеженою відповідальністю "НЕКСОРА ТЕХ" (код ЄДРПОУ: 45851285) від 24 серпня 2026 № UA-2026-07-23-010819-a.a1 є безпідставною та задоволенню не підлягає.
Враховуючи викладене, АТ «Укртрансгаз» просить Комісію відмовити товариства з обмеженою відповідальністю "НЕКСОРА ТЕХ" (код ЄДРПОУ 45851285) у задоволенні скарги від 24 серпня 2026 № UA-2026-07-23-010819-a.a1 щодо порушення АТ «Укртрансгаз» порядку проведення процедури закупівлі: UA-2026-07-23-010819-a, предмет закупівлі: «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери)».
Дата опублікування:
28.08.2026 14:55