• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до вантажних транспортних засобів (Осмолодське надлісництво)

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 3 дні назад

11 142 992.00 UAH без ПДВ
Період оскарження: 23.07.2026 13:30 - 03.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця): 03.09.2026 14:49 - 09.09.2026 00:00
Вимога
Без відповіді

ВИМОГА про скасування рішення про визначення переможця та дискваліфікацію учасника

Номер: ee2d796eb6c149b2b6ea5d9ced401216
Ідентифікатор запиту: UA-2026-07-23-005990-a.a2
Назва: ВИМОГА про скасування рішення про визначення переможця та дискваліфікацію учасника
Вимога:
За результатами розгляду тендерних пропозицій у процедурі закупівлі «Запасні частини до вантажних транспортних засобів (Осмолодське надлісництво)», код ДК 021:2015 — 34330000-9, Замовником було прийнято рішення про визначення ТОВ «АВТОАТЛАС» переможцем процедури закупівлі. Скаржник категорично не погоджується із зазначеним рішенням, оскільки тендерна пропозиція ТОВ «АВТОАТЛАС» не відповідає обов’язковим технічним та якісним вимогам тендерної документації та підлягає відхиленню на підставі вимог Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1178.
Пов'язані документи: Учасник
Вимога
Є відповідь

ВИМОГА про скасування рішення про визначення переможця та дискваліфікацію учасника

Номер: 9411e26d438b44959a67a405a862a2d3
Ідентифікатор запиту: UA-2026-07-23-005990-a.a1
Назва: ВИМОГА про скасування рішення про визначення переможця та дискваліфікацію учасника
Вимога:
ВИМОГА про скасування рішення про визначення переможця та дискваліфікацію учасника За результатами розгляду тендерних пропозицій закупівлі «Запасні частини до вантажних транспортних засобів (Осмолодське надлісництво)» за кодом ДК 021:2015: 34330000-9, Замовником було прийнято рішення про визначення ТОВ «АГРО-ДЕТАЛЬ» переможцем процедури закупівлі. Скаржник категорично не погоджується з даним рішенням, оскільки тендерна пропозиція ТОВ «АГРО-ДЕТАЛЬ» не відповідає обов’язковим технічним та якісним вимогам тендерної документації та підлягає обов'язковому відхиленню на підставі вимог Особливостей, затверджених постановою КМУ № 1178. Обґрунтування вимоги: У Розділі І «Кількість та опис усіх необхідних характеристик товару (технічна специфікація)» тендерної документації Замовником чітко визначено перелік, найменування та конкретні технічні характеристики необхідних запасних частин. Проте, детальний аналіз наданої ТОВ «АГРО-ДЕТАЛЬ» технічної специфікації свідчить про те, що учасник пропонує до постачання абсолютно інший товар, який за своїми конструктивними та функціональними характеристиками не відповідає потребам Замовника. Зокрема, у таблиці Розділу І за позицією № 235: • Вимога Замовника (Колонка 4): «Диск зчеплення натискний (корзина))». • Пропозиція Учасника ТОВ «АГРО-ДЕТАЛЬ» (Колонка 6): «Диск зчеплення ведений (фередо)Jiangsu Mensch Auto Parts Co., Ltd, Китай». «Диск зчеплення натискний (корзина)» та «Диск зчеплення ведений (фередо)» є двома абсолютно різними за призначенням, конструкцією, технічними параметрами та вартістю елементами системи зчеплення автомобіля КАМАЗ 4310. Таким чином, учасник у складі своєї пропозиції офіційно задекларував готовність поставити ведений диск (фередо) замість необхідного Замовнику натискного диска (корзини). ТОВ «АГРО-ДЕТАЛЬ» може апелювати до того, що в його ТС вказано однаковий каталожний номер (14.1601090-10). Проте, ідентичність або схожість артикулів / каталожних номерів є поширеною практикою для специфікацій запасних частин радянського/пострадянського періоду проектування. Це підтверджується і самою тендерною документацією Замовника, який у технічній специфікації також використовує один і той самий каталожний номер для різних за технічною суттю деталей. Зокрема: Позиція № 67 Замовника: «Піввісь передня довга» — каталожний номер 4310-2403071. Позиція № 68 Замовника: «Піввісь задня довга» — той самий каталожний номер 4310-2403071. Отже, визначальним фактором відповідності технічним вимогам у даному випадку є саме текстове найменування (комерційна назва) та призначення товару, яке чітко прописане у Специфікації. Задекларувавши у колонці № 6 позиції № 235 «Диск зчеплення ведений (фередо)», Учасник запропонував товар, який повністю не відповідає предмету закупівлі за цією позицією. Відповідно до п. 44 Особливостей (зі змінами), Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо тендерна пропозиція учасника не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Прийнявши тендерну пропозицію ТОВ «АГРО-ДЕТАЛЬ», Замовник погодився на закупівлю товару, який не відповідає його власній технічній специфікації, що є прямим порушенням принципів публічних закупівель, визначених ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема принципів об’єктивного та неупередженого визначення переможця процедури закупівлі. Щодо персональної відповідальності Уповноваженої особи та ризиків моніторингу ДАСУ: Наголошуємо, що Державна аудиторська служба України (ДАСУ) наразі здійснює автоматичний моніторинг закупівель в системі Prozorro за допомогою інтегрованих ризик-індикаторів. Наявність звернень та вимог без відповідей є прямим червоним маркером для автоматичного початку перевірки з боку ДАСУ. У разі ігнорування цієї вимоги та підписання договору з ТОВ «АГРО-ДЕТАЛЬ», Уповноважена особа Замовника несе персональну адміністративну відповідальність згідно зі статтею 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУоАП). Зокрема, за невідхилення тендерної пропозиції, яка підлягала відхиленню відповідно до закону, передбачено накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб у розмірі від 1500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У грошовому еквіваленті це становить від 25 500 грн до 51 000 грн персонального штрафу. Повідомляємо, що у разі відмови у задоволенні цієї вимоги, нами будуть вжиті наступні заходи: - Буде направлено офіційне звернення про порушення до ДАСУ безпосередньо через кабінет у системі Prozorro. - Директор нашого підприємства додатково надішле детальну офіційну скаргу на розгляд ДАСУ як фізична особа через урядовий портал та офіційні канали комунікації служби для забезпечення безальтернативного відкриття моніторингу цієї закупівлі. Під час звернень нами буде використовиватись ваша відповідб на вимогу або факт її відсутності. Замовник ще має законну можливість виправити помилку на стадії розгляду пропозицій та уникнути штрафних санкцій та судових розглядів. Враховуючи вищевикладене, керуючись Законом та Особливостями - ВИМАГАЄМО: 1. Скасувати рішення про визначення ТОВ «АГРО-ДЕТАЛЬ» переможцем процедури закупівлі. 2. Відхилити тендерну пропозицію ТОВ «АГРО-ДЕТАЛЬ» як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. 3. Перейти до розгляду наступної тендерної пропозиції.
Пов'язані документи: Замовник
Вирішення: Шановний Учаснику, дякуємо за Вашу вимогу та повідомляємо наступне. Уповноваженою особою було детально вивчено зміст Вашої вимоги, та додатково передано інформацію службовою запискою на відділ ініціатора закупівлі, для перевірки інформації стосовно технічних характеристик наведених у додатку №1 до тендерної документації за позицією № 235 . На підставі змісту службової записки, наданої ініціатором закупівлі, Замовником встановлено обґрунтованість вимоги. Відповідно до Додатку № 1 до тендерної документації за позицією № 235 Замовником вимагалося постачання товару «Диск зчеплення натискний (корзина)», каталожний номер 14.1601090-10. Водночас у складі тендерної пропозиції ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРО-ДЕТАЛЬ» код ЄДРПОУ 39705831 за позицією № 235 запропоновано товар «Диск зчеплення ведений (фередо) Jiangsu Mensch Auto Parts Co., Ltd, Китай», каталожний номер 14.1601090-10. За результатами додаткової перевірки встановлено, що зазначені товари є різними за технічними характеристиками і запропонований учасником товар не є тотожним або еквівалентним товару, визначеному Замовником у технічній специфікації. - Виявлена невідповідність стосується опису предмета закупівлі та його технічних характеристик. Відповідно до приписів п. 43 Особливостей (затверджених постановою КМУ № 1178), заміна запропонованого учасником товару на інший товар після розкриття пропозицій не допускається. - Відсутність еквівалентності (ст. 23 Закону): Наданий у пропозиції товар повністю суперечить технічній специфікації Замовника, що унеможливлює виконання договору та належне обслуговування транспортних засобів. - Прийняття такої пропозиції порушує принципи об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій (ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі»). Отже, за результатами розгляду вимоги Замовником буде прийнято відповідне рішення скасувати рішення про визначення ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРО-ДЕТАЛЬ" код ЄДРПОУ 39705831 переможцем закупівлі Запасні частини до вантажних транспортних засобів (Осмолодське надлісництво) код ДК 021:2015: 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів, унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель UA-2026-07-23-005990-a, та відхилити тендерну пропозицію Учасника закупівлі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРО-ДЕТАЛЬ" код ЄДРПОУ 39705831 на підставі абзацу першого підпункту 2 пункту 44 Особливостей, як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей.
Статус вимоги: Задоволено