• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" Послуги з поточного ремонту автотранспортної техніки: Послуги з поточного ремонту легкового автомобілю 1 одиниця, Код ДК 021:2015: 50112100-7

Категорія - Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 1 од. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - - У випадку надання послуг Виконавцем на території м. Дніпро та/або м. Запоріжжя та/або м. Кривий Ріг, транспортування (доставка) автотранспортної техніки, для надання послуг, на територію та зворотньо Виконавця здійснюється за рахунок та силами Замовника. - У випадку надання послуг Виконавцем за межами м. Дніпро та/або м. Запоріжжя та/або м. Кривий Ріг, транспортування (доставка) автотранспортної техніки, для надання послуг, на територію та зворотньо Виконавця здійснюється за рахунок та силами Виконавця. Джерело фінансування закупівлі – Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова(мови), якою(якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська мова, або інша мова при наявності належним чином завіреного перекладу на українську мову.

Кваліфікація

від початку періоду пройшло 28 робочих днів

500 000.00 UAH без ПДВ
Період оскарження: 17.07.2026 14:17 - 24.07.2026 00:00
Скарга
Прийнята до розгляду
КЕП

Скарга

Номер: 118e650f5cec4e0c94640e9f8eb95999
Ідентифікатор запиту: UA-2026-07-17-006988-a.a2
Назва: Скарга
Скарга:
Пов'язані документи: Учасник Орган оскарження Замовник
Дата розгляду скарги: 07.09.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 01.09.2026 16:53
Автор: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСЕРВІС-ПРОЗОРО", Андрій Гапонов 380968195970 avtoservis.prozorro@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: d2d99c05f9f64a76ba90b0829787f61a
Заголовок пункту скарги: Скарга
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Інші умови тендерної документації
Тип порушення: Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги: Скарга
Вимоги: Зобов'язати замовника скасувати рішення (повністю чи частково)

Запити Органу оскарження

Скарга
Відхилено
КЕП

Скарга

Номер: 1c37b9f9a5c2450c84d2fe98afffbc50
Ідентифікатор запиту: UA-2026-07-17-006988-a.a1
Назва: Скарга
Скарга:
Дата розгляду скарги: 19.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 11.08.2026 17:50
Дата прийняття рішення про відхилення скарги: 24.08.2026 16:23
Автор: ТОВ "ГОЛДЕН ЛАЙН УКРАЇНА", Владислав Боровик +380676060239 clubgl.finance@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: bdcb58de661d497cb978c0664579a0ae
Заголовок пункту скарги: СКАРГА щодо порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Інші умови тендерної документації
Тип порушення: Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги: 17.07.2026 р. РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" (далі — Замовник) оголосила процедуру закупівлі за Код ДК 021:2015 - 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" Послуги з поточного ремонту автотранспортної техніки: Послуги з поточного ремонту легкового автомобілю 1 одиниця, Код ДК 021:2015: 50112100-7 (далі — Процедура закупівлі).
Номер процедури закупівлі в електронній системі публічних закупівель (уповноваженого органу) «Prozorro»: UA-2026-07-17-006988-a.
Очікувана вартість закупівлі – 500 000,00 грн без ПДВ.
Відповідно до вимог пункту 31 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі — Особливості) тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 цієї постанови і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.
Товариством з обмеженою відповідальністю «Голден Лайн Україна» подано тендерну пропозицію (далі — пропозиція) у повній відповідності з нормами законодавства та умовами тендерної документації цієї закупівлі.
Розкриття тендерних пропозицій учасників відбулось 28 липня 2026 року о 14:32.
Свої пропозиції надали наступні учасники:
· ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГОЛДЕН ЛАЙН УКРАЇНА" (далі — Учасник, Скаржник)
· ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСЕРВІС-ПРОЗОРО";
· ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Семьохін Володимир Сергійович.
Найбільш економічно вигідною тендерною пропозицією електронна система закупівель визнала тендерну пропозицію, ціна/приведена ціна якої є найнижчою, такою є ТОВ "ГОЛДЕН ЛАЙН УКРАЇНА" - за результатом оцінки на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у документації визначена системою найбільш економічно вигідною з ціною пропозиції 375 400,00 грн. без ПДВ.
31.07.2026 р. о 14.36 Уповноваженою особою Замовника Оксаною ОЛІЙНИК була оприлюднена Учаснику Вимога про усунення невідповідностей №16 від 31.07.2026 р. з терміном усунення до 01.08.2026 р. 14.35. Згідно цієї Вимоги, Замовником встановлені невідповідності та надано перелік документів, які необхідно надати протягом 24 годин, зокрема:
«Керуючись п. 43 Особливостей повідомити Учасника: Протягом 24 годин з моменту розміщення цього повідомлення пропонуємо надати Учаснику:
1. На вимогу п. 1.1. Додатку 2 Тендерної документації надати: «Довідка за підписом керівника/ уповноваженої особи учасника, що містить інформацію про досвід виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) з документальним підтвердженням (сканована копія договору або акти приймання передачі або акти приймання послуг, лист(и)-відгук(и) контрагента(ів), тощо), датована не раніше дати виходу оголошення про проведення процедури закупівлі, за зразком, що додається, або в довільній формі з відображенням даних що містяться в зразку. № п/п Назва контрагента з зазначенням коду ЄДРПОУ Предмет договору Рік виконання договору, % виконання договору Адреса або контактні телефони контрагента
2. На вимогу п. 2.4. Додатку 2 Тендерної документації надати: «Інформація в довільній формі за підписом керівника/ уповноваженої особи учасника із зазначенням номеру свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість чи свідоцтва про сплату єдиного податку; або номеру витягу з реєстру платників ПДВ чи витягу з реєстру платників єдиного податку. У разі, якщо місцезнаходження учасника (фізична особа – підприємців, юридична особа) зареєстроване на тимчасово окупованій території, учасник має надати підтвердження зміни податкової адреси на іншу територію України видане уповноваженим на це органом. Тимчасово окупованою територією є частини території України, в межах яких збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановили та здійснюють фактичний контроль або в межах яких збройні формування Російської Федерації встановили та здійснюють загальний контроль з метою встановлення окупаційної адміністрації Російської Федерації.»
У визначені терміни Скаржник усунув виявлені Замовником невідповідності.
Попри усунення ВСІХ виявлених та зазначених Замовником невідповідностей, 04.08.2026 р., о 14:15 Уповноважена особа Оксана ОЛІЙНИК опублікувала ПРОТОКОЛ №95 від 04.08.2026 щодо відхилення пропозиції Скаржника (далі — Протокол). Пропозиція була відхилена з підстав визначених згідно п.1 ч.2 розділу 44 Особливостей – «тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей».
З наведеним рішенням Замовника не можливо погодитись з підстав наступного.
У протоколі Замовником зазначено наступне: «На відповідність Технічної специфікації (Додаток № 3) тендерної документації вимагалось надати: - вимоги п. 8 Додатка 3 до тендерної документації встановлено вимогу щодо надання калькуляції вартості послуг з ремонту за статтями витрат, з обов'язковим наданням розшифровок по статтям витрат (матеріальних витрат із зазначенням їх типу, марки, каталожного номеру та/або артикуля, трудомісткості робіт, основної та додаткової заробітної плати, накладних витрат, витрат на збут та інше). Учасником надано калькуляцію вартості послуг за статтями витрат № 34/07 від 23.07.2026 року. У наданій калькуляції відсутні розшифровки наступних статей витрат, які зазначені у калькуляції вартості послуг за статтями витрат № 34/07 від 23.07.2026 року: основна заробітна плата, додаткова заробітна плата, накладні витрати, витрати на збут. Що не відповідає вимогам визначеними п. 8 Додатку 3 тендерної документації.
Враховуючи зазначене тендерна пропозиція учасника ТОВ "ГОЛДЕН ЛАЙН УКРАЇНА" (ЄДРПОУ 39225534) не відповідає вимогам технічної специфікації Додаток № 3 Тендерної документації.»
Зазначені твердження Замовника щодо відхилення пропозиції Скаржника суперечать вимогам встановленим в тендерній документації, затвердженої Протоколом від 17.07.2026 р. №82 Уповноваженої особи Оксани ОЛІЙНИК.
Відповідно до п. 6 Розділу ІІІ Тендерної документації «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» Замовником визначено: «Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановлених замовником та зазначених у Додатку 3 до тендерної документації. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі визначені з урахуванням вимог частини четвертої статті 5 Закону з урахуванням Особливостей. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі Код ДК 021:2015 - 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" Послуги з поточного ремонту автотранспортної техніки: Послуги з поточного ремонту легкового автомобіля 1 одиниця, Код ДК 021:2015: 50112100-7 Детальніше: ДОДАТОК №3».
Пункт 8 Додатка №3 встановлює вимогу Замовника до учасників щодо надання калькуляції, а саме: «8. Калькуляцію вартості послуг з ремонту за статтями витрат, з обов'язковим наданням розшифровок по статтям витрат (матеріальних витрат із зазначенням їх типу, марки, каталожного номеру та/або артикуля, трудомісткості робіт, основної та додаткової заробітної плати, накладних витрат, витрат на збут та інше)».
Скаржником чітко та в повній мірі виконана зазначена вимога. Надана калькуляція (вих. № 34/07 від 23.07.2026 року) повністю відображає всі статі витрат, містить розшифровку по статтям витрат, зокрема матеріальні витрати із зазначенням їх типу, марки, каталожного номеру та/або артикуля, трудомісткості робіт, основної та додаткової заробітної плати, накладних витрат, витрат на збут та інше. Надана Скаржником калькуляція деталізує кожен елемент структури ціни, а саме:
- Розділ 1. Матеріальні витрати (запасні частини та матеріали — наведено повний перелік 29 найменувань запасних частин із зазначенням їх конкретних заводських каталожних номерів (артикулів) для автомобіля Audi A8.
- Розділ 2. Трудові витрати (послуги) — деталізовано відображає кількість нормо-годин на кожну з 23 операцій (надання послуг);
- Розділ 3. Зведені показники за позицією — чітко розшифровано суми основної заробітної плати (121 095,00 грн), додаткової заробітної плати (0,00 грн), накладних витрат (24 219,00 грн), витрат на збут (0,00 грн), Трудомісткість (153,387 н/год) та інші необхідні показники.
Зазначене Замовником у протоколі відхилення твердження що нібито «у наданій калькуляції відсутні розшифровки наступних статей витрат, які зазначені у калькуляції вартості послуг за статтями витрат № 34/07 від 23.07.2026 року: основна заробітна плата, додаткова заробітна плата, накладні витрати, витрати на збут.» – НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ, адже вони зазначені в Розділі 3 Калькуляції. Підстава для відхилення тендерної пропозиції Скаржника є надуманою, а також упередженою з боку Замовника, а отже порушує основні принципи Закону України «Про публічні закупівлі».
Будь яких інших вимог щодо форми та змісту калькуляції Замовником встановлено не будо.
Отже підсумовуючи вище викладене, Скаржник не порушив умови тендерної документації, пропозиція Скаржника в повній мірі відповідає встановленим вимогам, тобто його пропозиція була неправомірно відхилена Замовником з наведених вище підстав.
Таким чином, відхилення тендерної пропозиції Скаржника з наведеної вище підстави є неправомірним та таким що підлягає скасуванню.
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника

Запити Органу оскарження