-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відновлення працездатності РВС-10 000 № 18 БЛВДС шляхом ремонту окремих металоконструкцій (код 45220000-5 за ДК 021:2015, інженерні та будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-007154-a
Відновлення працездатності РВС-10 000 № 18 БЛВДС шляхом ремонту окремих металоконструкцій
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 днів назад
15 201 735.76
UAH без ПДВ
Період оскарження:
14.07.2026 14:31 - 21.07.2026 00:00
Нічого не знайдено.