-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Мультимедійні пристрої відображення інформації (65 дюймів) (код 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-011537-a
Завершена
1 088 076.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
13.07.2026 21:09 - 17.07.2026 13:00
Вимога
Відхилено
Заперечення
Номер:
e2da6a039234412291274b7f1c0ab788
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-13-011537-a.a4
Назва:
Заперечення
Вимога:
ЗАПЕРЕЧЕННЯ на відповідь Замовника щодо невідповідності пропозиції ТОВ «ЮДІТРЕЙД» технічним вимогам закупівлі
Пов'язані документи:
Учасник
- Заперечення.pdf 30.07.2026 17:44
Дата подачі:
30.07.2026 17:44
Вирішення:
Шановний учаснику, за результатом розгляду вашого звернення (вимоги), повідомляємо наступне.
Детальна інформація за порушеним у вашому зверненні питанням була надана в попередній відповіді замовника. Пропозиція учасника-переможця подана відповідно до вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі UA-2026-07-13-011537-a, технічні характеристики підтверджені відповідно до умов оголошення та у спосіб передбачений оголошенням, підстави відхилення пропозиції учасника відсутні. Учасник-переможець був визначений переможцем на підставі того, що надана ним пропозиція відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі, що підтверджено документами в складі його пропозиції. Документація оголошення не містить вимог щодо необхідності підтвердження технічних характеристик товару інформацією з мережі Інтернет / сайту виробника тощо.
Статус вимоги:
Відхилено
Вимога
Відхилено
Не відповідність технічним вимогам
Номер:
53aa6066d88b4d19ba1ad63ad6a6071e
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-13-011537-a.a3
Назва:
Не відповідність технічним вимогам
Вимога:
про скасування рішення щодо визначення переможцем ТОВ «ЮДІТРЕЙД» у зв’язку з невідповідністю запропонованого товару технічним вимогам
Пов'язані документи:
Учасник
- Військовій частині А4919.pdf 29.07.2026 13:13
Дата подачі:
29.07.2026 13:13
Вирішення:
Шановний учаснику, за результатом розгляду вашого звернення (вимоги), повідомляємо наступне.
Закупівля UA-2026-07-13-011537-a відбувається в порядку проведення спрощених закупівель, який визначено Законом України «Про публічні закупівлі», з урахуванням норм, визначених положеннями Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275. Нормами статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» регламентовано порядок проведення спрощених закупівель та передбачено подання учасниками слідуючих звернень, а саме вимог щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі у період уточнення інформації та вимог надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності пропозиції від учасника, пропозиція якого відхилена. Дане звернення учасника не є ані першим, ані другим. Дане роз’яснення на звернення надається за власної ініціативи замовника на виконання принципу відкритості та прозорості здійснення закупівель.
Так, порядок проведення спрощеної закупівлі встановлений статтею 14 ЗУ «Про публічні закупівлі», де частиною 9 передбачено, що пропозиції подаються учасниками в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну та інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником) та шляхом завантаження необхідних документів через електронну систему закупівель, що підтверджують відповідність вимогам, визначеним замовником, а частиною 11 передбачено, що замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника. Таким чином, підтвердження відповідності вимогам відбувається саме шляхом надання учасником необхідних документів відповідно до вимог оголошення у складі пропозиції. Пунктом 3 Оголошення до закупівлі UA-2026-07-13-011537-a встановлено, що інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівл визначена Додатком 2. Також, умовами оголошення визначено, що форма «Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі» заповнюється учасником та надається у складі пропозиції. На виконання вказаної вимоги оголошення у складі пропозиції учасником ТОВ «ЮДІТРЕЙД» надано заповнений Додаток 2 – файли «Додаток № 2 Підписана технічна специфікація» та «Додаток № 2 Технічні характеристики». Розділ «І. Загальні вимоги щодо постачання товару» Додатку 2 передбачає згоду учасника з встановленими умовами, серед яких: «1.9. Технічні характеристики запропонованого Товару, мають відповідати вимогам до технічних характеристик та комплектації Товару, що визначені в цьому додатку (бути не гіршими)», «1.10. Приймання Товару за кількістю та якістю здійснюється Замовником у місці поставки відповідно до умов договору та чинного законодавства України.», «1.11. У разі поставки неякісного або пошкодженого Товару Постачальник зобов’язаний здійснити його заміну за власний рахунок у строк, погоджений із Замовником.». Учасником ТОВ «ЮДІТРЕЙД» на виконання вимог оголошення у Додатку 2 зазначено «З умовами, ознайомлений(а), з вимогами погоджуюсь.», що засвідчено підписом учасника. Враховуючи зазначене, за відповідність запропонованого товару технічним характеристикам та комплектації відповідає та зобов'язаний буде забезпечити за умовами договору саме учасник-переможець. Розділом ІІ Додатку 2 Оголошення встановлені технічні, кількісні та якісні характеристики/вимоги до предмета закупівлі, та передбачено заповнення учасником таблиці, яка містить інформацію про «Характеристики запропоновані учасником». На виконання вказаної вимоги у наданому учасником-переможцем файлі «Додаток № 2 Технічні характеристики» заповнено відповідну частину та підтверджено відповідність технічних та якісних характеристик запропонованого ним товару, в тому числі наявність процесору «Hi-View AI Engine Pro». Учасником ТОВ «ЮДІТРЕЙД» на виконання вимог оголошення в Додатку 2 зазначено «З умовами технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, у тому числі відповідної технічної специфікації, ознайомлений(а), з вимогами погоджуюсь», що засвідчено підписом учасника. Таким чином, учасник підтвердив відповідність запропонованого товару відповідно до вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі та у спосіб передбачений оголошенням. Слід зазначити, що вимогами оголошення не передбачено підтвердження технічних та якісних характеристик товару посиланнями на будь-які інтернет-ресурси виробника/дистриб'ютора тощо. Відповідно до практики органу оскарження (АМКУ) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, як, наприклад, рішення № 17919-р/пк-пз від 05.11.2024 року по закупівлі UA-2024-10-10-004675-a, скаржник доводить, що підтвердив відповідність технічних характеристик запропонованого товару відповідно до вимог ТД, яка не вимагала надання жодних посилань та/або інших підтверджень його характеристик. В даній закупівлі розглядалось подібне питання, де замовником було визначено переможця на підставі поданих ним документів, інший учасник поскаржився на це рішення, аргументуючи невідповідність запропонованого товару інформацією у відкритих джерелах, а замовником було скасоване власне рішення на підставі інформації про невідповідність технічних характеристик з відкритих джерел. Водночас, орган оскарження погодився та задовільнив скаргу переможця, зазначивши серед іншого: «Також Документація не містить вимог щодо необхідності підтвердження технічних характеристик товару, у тому числі, інформацією з мережі Інтернет / сайту виробника тощо. Враховуючи вищезазначене, а також пояснення Замовника, Пропозиція Скаржника була неправомірно відхилена Замовником з наведеної вище підстави». Пунктом 14.7 оголошення закупівлі UA-2026-07-13-011537-a встановлено, серед іншого: «Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами оголошення та вимогами до предмета закупівлі та які учасник додатково надає на власний розсуд». Враховуючи, що вимогами оголошення не передбачалось надання жодних посилань на інтернет-ресурси Замовник не зобов’язаний розглядати посилання на такі інтернет-ресурси та доводити інформацію, надану учасником-переможцем, або спростовувати інформацію, надану скаржником. Водночас, звертаємо увагу, що за наданим вами посиланням міститься примітка наступного змісту «Усі описи товарів, ціни та розміри є приблизними, наявність товару, його характеристики й особливості можуть бути змінені в будь-який час, час від часу та без попереднього повідомлення.». Також, є інтернет-ресурси, які містять іншу інформацію про процесор в моделі Hisense 65E8S, де підтверджується наявність Hi-View AI Engine Pro, як наприклад: https://ktc.ua/goods/televizor_uled_miniled_hisense_65e8s_smart_tv_wi_fi_3840x2160.html. Отже, вважаємо що посилання на інтернет-ресурси не можуть слугувати доказом відповідності або невідповідності пропозиції учасника, а забезпечення виконання наданих технічних характеристик є обов’язком учасника-переможця.
Враховуючи, що пропозиція учасника-переможця подана відповідно до вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі UA-2026-07-13-011537-a, технічні характеристики підтверджені відповідно до умов оголошення та у спосіб передбачений оголошенням, підстави відхилення пропозиції учасника відсутні. Учасник-переможець був визначений переможцем на підставі того, що надана ним пропозиція відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі, що підтверджено документами в складі його пропозиції.
Статус вимоги:
Відхилено
Вимога
Вирішена
причини відхилення пропозиції ТзОВ "Миростан"
Номер:
6eada8f382264ab2b150d9728d4ff6b5
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-13-011537-a.a2
Назва:
причини відхилення пропозиції ТзОВ "Миростан"
Вимога:
На підставі частини третьої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», та абзацу другим пункту 46 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою КМУ № 1178, ПОВТОРНО прошу уточнити причини відхилення пропозиції ТзОВ "Миростан"
(викладено у вкладеному файлі"
Пов'язані документи:
Учасник
- запит_002_.pdf 28.07.2026 16:16
Дата подачі:
28.07.2026 16:16
Вирішення:
Шановний учасник! Дякуємо за звернення. Розглянувши його, Замовник повідомляє наступне. Відповідно до частини 14 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник, пропозиція якого відхилена, може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності його пропозиції умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі. На виконання зазначеної норми Замовник надає таку аргументацію. Підставою для відхилення пропозиції є пункт 1 частини 13 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно з яким замовник відхиляє пропозицію в разі, якщо вона не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі. Невідповідність пропозиції Учасника полягає в наступному:
1. Згідно вимог п.7. Додатку 1 та абзацу 2 розділу 3 Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі Замовником встановлено вимогу щодо надання документа у складі пропозиції Учасника, а саме: заповненої та підписаної Форму «Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі» інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію з погодженням з умовами технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, у тому числі відповідної технічної специфікації.
1.1. Учасник не надав заповнену та підписаної Форму «Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі» інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію з погодженням з умовами технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, у тому числі відповідної технічної специфікації.
2. Згідно вимог п.8. Додатку 1 та абзацу 3 Розділу ІІІ Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі Замовником встановлено вимогу щодо надання документа у складі пропозиції Учасника, а саме: довідку з детальним описом товару, інформацію про комплектацію та відомостями про, країну походження запропонованого товару, модель, а також фотографії або зображення запропонованого товару, що пропонується учасником, зазначеного в технічній специфікації Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
2.1. Учасник надав у складі своєї пропозиції файл 09_опис товару.pdf Вих. № 9 від 22.07.2026 опис Мультимедійного пристрою відображення інформації (65 дюймів) (TCL 65C6K), що пропонується до постачання на виконання вимог абзацу 3, п 3.1, Розділу ІІІ, Додатку 2 та п.8 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі в якому міститься детальним описом товару, інформацію про комплектацію та відомостями про, країну походження запропонованого товару, модель, а також фотографії або зображення запропонованого товару, що пропонується учасником, зазначеного в технічній специфікації Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, зокрема в ній міститься інформація про Порти/роз’єми: «4 x HDMI, 2 x USB, 1 x Ethernet», що не відповідає вимогам п. 11 таблиці 1 Технічні характеристики розділу 2 Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, а саме вимогам до портів/роз’ємів, де замовником вимагається не менше 4 HDMI, один із яких підтримує eARC (сумісний з ARC), а учасником пропонується 4 x HDMI без зазначення технічної інформації щодо підтримки ними eARC (сумісності з ARC).
Таким чином, оскільки учасником не надано відповідний документ з інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію з погодженням з умовами технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, у тому числі відповідної технічної специфікації, який вимагався в оголошенні, а також у зв’язку з тим, що надані учасником інші документи не містять технічної інформації щодо підтримки eARC (сумісності з ARC) портами HDMI, пропозиція учасника відхилена.
Статус вимоги:
Задоволено
Вимога
Вирішена
відхилення пропозиції ТзОВ "Миростан"
Номер:
e923792ee1a34ace99f44df04a0b7fd5
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-13-011537-a.a1
Назва:
відхилення пропозиції ТзОВ "Миростан"
Вимога:
прошу пояснити причину відхилення пропозиції ТзОВ "Миростан"
(викладено у вкладеному файлі)
Пов'язані документи:
Учасник
- запит.pdf 25.07.2026 15:15
Дата подачі:
25.07.2026 15:15
Вирішення:
Шановний учасник! Дякуємо за звернення. Розглянувши його, Замовник повідомляє наступне.
Відповідно до частини 14 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник, пропозиція якого відхилена, може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності його пропозиції умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі. На виконання зазначеної норми Замовник надає таку аргументацію.
Підставою для відхилення пропозиції є пункт 1 частини 13 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно з яким замовник відхиляє пропозицію в разі, якщо вона не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі. Невідповідність пропозиції Учасника полягає в наступному:
1. Згідно вимог п.7. Додатку 1 та абзацу 2 розділу 3 Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі Замовником встановлено вимогу щодо надання документа у складі пропозиції Учасника, а саме: заповненої та підписаної Форму «Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі» інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію з погодженням з умовами технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, у тому числі відповідної технічної специфікації.
1.1. Учасник не надав заповнену та підписаної Форму «Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі» інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію з погодженням з умовами технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, у тому числі відповідної технічної специфікації.
2. Згідно вимог п.8. Додатку 1 та абзацу 3 Розділу ІІІ Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі Замовником встановлено вимогу щодо надання документа у складі пропозиції Учасника, а саме: довідку з детальним описом товару, інформацію про комплектацію та відомостями про, країну походження запропонованого товару, модель, а також фотографії або зображення запропонованого товару, що пропонується учасником, зазначеного в технічній специфікації Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
2.1. Учасник надав у складі своєї пропозиції файл 09_опис товару.pdf Вих. № 9 від 22.07.2026 опис Мультимедійного пристрою відображення інформації (65 дюймів) (TCL 65C6K), що пропонується до постачання на виконання вимог абзацу 3, п 3.1, Розділу ІІІ, Додатку 2 та п.8 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі в якому міститься детальним описом товару, інформацію про комплектацію та відомостями про, країну походження запропонованого товару, модель, а також фотографії або зображення запропонованого товару, що пропонується учасником, зазначеного в технічній специфікації Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, зокрема в ній міститься інформація про Порти/роз’єми: «4 x HDMI, 2 x USB, 1 x Ethernet», що не відповідає вимогам п. 11 таблиці 1 Технічні характеристики розділу 2 Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Статус вимоги:
Задоволено