-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
-
Донорські кошти
Комплекти меблів для навчальних кабінетів, код 39160000-1: Шкільні меблі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011639-a
Цей крок співфінансується ЄС - Ukraine Facility. Закупівля здійснюється на виконання програм та заходів, передбачених Планом України, схваленим для реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, відповідно до Рамкової угоди між Україною та ЄС щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом UKRAINE FACILITY, ратифікованої ЗУ №3786-IX від 06.06.2024 р.. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію ЄС.
Торги не відбулися
3 832 790.27
UAH без ПДВ
Період оскарження:
09.07.2026 20:03 - 15.07.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
Скарга на рішення про визначення ПП «ТК-РЕНЕССАНС» переможцем закупівлі UA-2026-07-09-011639-a (протокол №75 від 28.07.2026)
Номер:
d81770c521cd4c85b93a200a2bd646ed
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-09-011639-a.a2
Назва:
Скарга на рішення про визначення ПП «ТК-РЕНЕССАНС» переможцем закупівлі UA-2026-07-09-011639-a (протокол №75 від 28.07.2026)
Скарга:
28.07.2026 Замовником оприлюднено протокол уповноваженої особи №75, яким ПП «ТК-РЕНЕССАНС» визначено переможцем закупівлі UA-2026-07-09-011639-a та прийнято рішення про намір укласти з ним договір.
ТОВ КОМПАНІЯ «ЗАЛІЗО» не погоджується із зазначеним рішенням, оскільки тендерна пропозиція ПП «ТК-РЕНЕССАНС» не підтверджує відповідність обов’язковим технічним характеристикам предмета закупівлі.
Пунктом 4.1 Додатка 1 та пунктом 2.2 Додатка 2 до тендерної документації передбачено надання кольорових зображень складових комплектів, які повинні відповідати реальному вигляду та технічним характеристикам запропонованого товару.
У зображеннях ПП «ТК-РЕНЕССАНС» виявлено об’єктивні невідповідності.
Такі розбіжності стосуються технічних характеристик запропонованого товару та не є формальними помилками. Відповідно до абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей тендерна пропозиція, яка не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі, підлягає відхиленню.
Прийняття Замовником рішення про визначення переможцем учасника, пропозиція якого не відповідає вимогам тендерної документації, порушує права та законні інтереси Скаржника на об’єктивний, неупереджений і однаковий розгляд тендерних пропозицій. Детальне обґрунтування та докази наведені у тексті скарги й додатках.
Пов'язані документи:
Учасник
- 01_Скарга_до_АМКУ_UA-2026-07-09-011639-a.pdf 31.07.2026 17:22
- 2_Протокол_67_відхилення_ЗАЛІЗО.pdf 31.07.2026 17:22
- 1_Протокол_75_переможець.pdf 31.07.2026 17:22
- 4_6.Зображення_РЕНЕССАНС довідка ТКР6.pdf 31.07.2026 17:22
- 3_ТД_остаточна_редакція_13-07-2026.pdf 31.07.2026 17:22
- 5_15.Таблиця 1 (Технічна_специфікація_РЕНЕССАНС).pdf 31.07.2026 17:22
- 6_Порівняльна_таблиця_невідповідностей.pdf 31.07.2026 17:22
- 7_Порівняльне обгрунтування щодо можливості.pdf 31.07.2026 17:22
- sign.p7s 31.07.2026 17:27
- рішення від 04.08.2026 № 9409.pdf 04.08.2026 15:42
- Інформація про резолютивну частину рішення від 11.08.2026 № 9724.pdf 12.08.2026 16:33
- рішення від 11.08.2026 № 9724.pdf 13.08.2026 18:21
- Пояснення по скарзі UA-2026-07-09-011639-a.doc 06.08.2026 17:06
- Пояснення по скарзі UA-2026-07-09-011639-a (1).pdf 06.08.2026 17:06
- Пояснення по скарзі UA-2026-07-09-011639-a (1).pdf 06.08.2026 17:28
- Пояснення по скарзі UA-2026-07-09-011639-a.doc (1).p7s 06.08.2026 17:28
- Пояснення по скарзі UA-2026-07-09-011639-a.doc 06.08.2026 17:28
- Пояснення по скарзі UA-2026-07-09-011639-a (1)_Validation_Report.pdf 06.08.2026 17:28
- Пояснення по скарзі UA-2026-07-09-011639-a_Validation_Report.pdf 06.08.2026 17:28
- Пояснення по скарзі UA-2026-07-09-011639-a (1).pdf.p7s 06.08.2026 17:28
- Протокол № 115.docx 24.08.2026 13:58
- Протокол № 115.pdf 24.08.2026 13:58
Дата прийняття скарги до розгляду:
31.07.2026 17:49
Дата розгляду скарги:
11.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
04.08.2026 15:42
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
13.08.2026 18:21
Дата виконання рішення Замовником:
24.08.2026 13:58
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Усунення порушення: Скасування Рішення від 28.07.2026 № 75 , згідно з яким Замовником підтверджено ПП "ТК - РЕНЕССАНС" переможцем процедури закупівлі за ідентифікатором: № UA-2026-07-09-011639-a
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
7971eb61d6e9416fa24c8647d0062d25
Заголовок пункту скарги:
Невідповідність пропозиції переможця технічній специфікації
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на кваліфікацію
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Пунктом 4.1 Додатка 1 та пунктом 2.2 Додатка 2 до тендерної документації встановлено обов’язок учасника надати кольорові зображення запропонованих складових комплектів, які повинні відповідати їх реальному вигляду та технічним характеристикам.
Подані ПП «ТК-РЕНЕССАНС» зображення не підтверджують відповідність запропонованого товару цим вимогам. Зокрема, у позиції №7 зображено 6 декоративних панелей замість 3; у позиціях №21 та №94 — 4 панелі замість 2; у позиціях №16, №46 та №72 зображено тумби з висувною шухлядою і дверцятами замість тумб з одними дверцятами. Також не відображено передбачені технічною специфікацією гачки, ручки, замки та прохідник під дроти, а встановлені кольори «Фісташково-зелений», «Рожеві прянощі», «Морська блакить» і сірий колір металевого профілю не підтверджені зображеннями.
Зазначені розбіжності стосуються кількості, конструкції, комплектації та кольору запропонованого товару, тому не є формальними помилками. Їх виправлення потребувало б зміни зображеного товару або відомостей про його технічні характеристики.
Відповідно до абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей Замовник мав відхилити пропозицію ПП «ТК-РЕНЕССАНС» як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі. Натомість протоколом №75 від 28.07.2026 цього учасника неправомірно визначено переможцем. Детальні докази та порівняння наведені у скарзі й доданих таблицях.
Подані ПП «ТК-РЕНЕССАНС» зображення не підтверджують відповідність запропонованого товару цим вимогам. Зокрема, у позиції №7 зображено 6 декоративних панелей замість 3; у позиціях №21 та №94 — 4 панелі замість 2; у позиціях №16, №46 та №72 зображено тумби з висувною шухлядою і дверцятами замість тумб з одними дверцятами. Також не відображено передбачені технічною специфікацією гачки, ручки, замки та прохідник під дроти, а встановлені кольори «Фісташково-зелений», «Рожеві прянощі», «Морська блакить» і сірий колір металевого профілю не підтверджені зображеннями.
Зазначені розбіжності стосуються кількості, конструкції, комплектації та кольору запропонованого товару, тому не є формальними помилками. Їх виправлення потребувало б зміни зображеного товару або відомостей про його технічні характеристики.
Відповідно до абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей Замовник мав відхилити пропозицію ПП «ТК-РЕНЕССАНС» як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі. Натомість протоколом №75 від 28.07.2026 цього учасника неправомірно визначено переможцем. Детальні докази та порівняння наведені у скарзі й доданих таблицях.
×
-
Назва доказу:
Зображення Ренесанс
-
Повʼязаний документ:
4_6.Зображення_РЕНЕССАНС довідка ТКР6.pdf
-
-
Назва доказу:
Порівняльна таблиця щодо можливостей
-
Повʼязаний документ:
7_Порівняльне обгрунтування щодо можливості.pdf
-
-
Назва доказу:
Порівняльна таблиця невідповідностей
-
Повʼязаний документ:
6_Порівняльна_таблиця_невідповідностей.pdf
Вимоги:
Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір
×
-
Зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення ПП «ТК-РЕНЕССАНС» переможцем процедури закупівлі UA-2026-07-09-011639-a та повідомлення про намір укласти з ним договір, оформлені протоколом уповноваженої особи № 75 від 28.07.2026, у зв’язку з невідповідністю тендерної пропозиції ПП «ТК-РЕНЕССАНС» вимогам технічної специфікації, та здійснити повторний розгляд його тендерної пропозиції з урахуванням рішення Органу оскарження.
Запити Органу оскарження
Номер:
f2a49472b1214be5b48b2368cac19559
Тема запиту:
Пояснення до скарги
Текст запиту:
Щодо змісту скарги зазначаємо наступне:
1. Відповідно до п.4.1 додатку 1 до Тендерної документації вимагалось подати Кольорові (не чорно-білі) зображення складових комплеків, що пропонуються до постачання. Означені зображення повинні відповідати реальному вигляду запропонованих комплектів та відповідати технічним характеристикам складових комплектів.
Схожа вимога передбачена і п.2.2 додатку 2 до Тендерної документації, що Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати:
- кольорові (не чорно-білі) зображення складових комплеків, що пропонуються до постачання. Означені зображення повинні відповідати реальному вигляду запропонованих комплектів та відповідати технічним характеристикам складових комплектів.
2. При цьому, сам скаржник у скарзі зазначає, що під час оцінки пропозиції Замовник мав зіставити надані зображення не лише із вимогами технічних характеристик у Додатку 2, але й з усіма іншими документи тендерної пропозиції учасника. Тоді як учасником у складі пропозиції надано Технічну специфікацію (файл «15.Таблиця 1.pdf») у якій додатково вказано, що пропонований товар має всіх технічні характеристики визначені ТД.
3. Однак, пропозиція визначеного замовником переможця відповідає вимогам тендерної документації, в тому числі вказаним вище вимогам, тоді як зазначені у скарзі доводи спростовуються умовами самої закупівлі та документами тендерної пропозиції, а в частині кольору, ракурсу та інших властивостей зображень пропонованого товару є суб’єктивним сприйняттям та оціночними судженнями запитувача.
Дата опублікування:
06.08.2026 17:28
Номер:
ea8d4061f1614d83ba6e2e8567461f7f
Тема запиту:
Пояснення до скарги
Текст запиту:
Щодо змісту скарги зазначаємо наступне:
1. Відповідно до п.4.1 додатку 1 до Тендерної документації вимагалось подати Кольорові (не чорно-білі) зображення складових комплеків, що пропонуються до постачання. Означені зображення повинні відповідати реальному вигляду запропонованих комплектів та відповідати технічним характеристикам складових комплектів.
Схожа вимога передбачена і п.2.2 додатку 2 до Тендерної документації, що Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати:
- кольорові (не чорно-білі) зображення складових комплеків, що пропонуються до постачання. Означені зображення повинні відповідати реальному вигляду запропонованих комплектів та відповідати технічним характеристикам складових комплектів.
2. При цьому, сам скаржник у скарзі зазначає, що під час оцінки пропозиції Замовник мав зіставити надані зображення не лише із вимогами технічних характеристик у Додатку 2, але й з усіма іншими документи тендерної пропозиції учасника. Тоді як учасником у складі пропозиції надано Технічну специфікацію (файл «15.Таблиця 1.pdf») у якій додатково вказано, що пропонований товар має всіх технічні характеристики визначені ТД.
3. Однак, пропозиція визначеного замовником переможця відповідає вимогам тендерної документації, в тому числі вказаним вище вимогам, тоді як зазначені у скарзі доводи спростовуються умовами самої закупівлі та документами тендерної пропозиції, а в частині кольору, ракурсу та інших властивостей зображень пропонованого товару є суб’єктивним сприйняттям та оціночними судженнями запитувача.
Дата опублікування:
06.08.2026 17:06
Вимога
Є відповідь
ЩОДО ВИЯВЛЕНИХ ПОРУШЕНЬ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
Номер:
dbf46551466c4026bf923ee9b60e6af4
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-09-011639-a.a1
Назва:
ЩОДО ВИЯВЛЕНИХ ПОРУШЕНЬ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
Вимога:
1. Прийняти скаргу до розгляду.
2. Дослідити зміст сертифіката відповідності № UA.054.00001-26 від 23.01.2026 (виданого органом із сертифікації ПП «ЕТАЛОН» на ТОВ «АНШАР ГРУП»), Додатка до нього, а також протоколів випробувань № УПС 74/17-10-24 та № УПС 75/17-10-24 від 31.12.2024, поданих ПП «ТК-РЕНЕССАНС» у складі тендерної пропозиції, на предмет: (а) поширення сертифіката на всі три типорозміри пластикових лотків, передбачені Додатком 2 тендерної документації; (б) збігу протоколів випробувань, поданих у складі тендерної пропозиції, з протоколом, зазначеним у сертифікаті як підстава для його видачі (№ УПС 4/52-10-26 від 23.01.2026, виданий ВЛ ПП «Укрпромсерт»); (в) особи виробника продукції.
3. Звернути увагу на невідповідність технічним параметрам зображень , поданих як зображення складових комплектів, які «повинні відповідати реальному вигляду запропонованих складових комплектів та відповідати їх технічним характеристикам». Що є технічною документацією.
4. Скасувати рішення про визначення ПП «ТК-РЕНЕССАНС» переможцем процедури закупівлі та про намір укласти з ним договір про закупівлю, оформлене Протоколом уповноваженої особи № 75 від 28.07.2026, і відхилити тендерну пропозицію ПП «ТК-РЕНЕССАНС» як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, на підставі абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей.
Пов'язані документи:
Учасник
- СКАРГА_щодо переможця замовнику (1).pdf 28.07.2026 12:36
- Відповідь на вимогу (1).pdf 30.07.2026 10:52
Дата подачі:
28.07.2026 12:36
Вирішення:
Відповідно до ч.3 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» (аналогічна норма в абз.2 п.46 Особливостей), у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні та протоколі розгляду тендерних пропозицій, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності ЙОГО пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніш як через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
Інших випадків звернення учасника до замовника з вимогами після розгляду й оцінки пропозицій законодавством не встановлено, як і в силу ч.2 ст.19 Конституції України, для замовника не передбачено повноважень і способу скасування свого рішення про визначення переможця закупівлі. Відтак, адресована замовнику іншим учасником вимога про скасування рішення про визначення переможця не може бути ні розглянута, ні задоволена в межах чинного законодавства України.
Разом із цим, слід відмітити, що пропозиція визначеного замовником переможця відповідає вимогам тендерної документації, тоді як зазначені у вимозі доводи спростовуються умовами самої закупівлі та документами тендерної пропозиції, а в частині кольору, ракурсу та інших властивостей зображень пропонованого товару є суб’єктивним сприйняттям та оціночними судженнями запитувача.
Статус вимоги:
Відхилено