-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання Гадяцького надлісництва
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-009275-a
Торги відмінено
1 624 200.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
06.07.2026 16:27 - 01.08.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
Скарга на дискримінаційні умови тендерної документації
Номер:
7c199d73b6274bd293df8cea854ac1dd
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-06-009275-a.a1
Назва:
Скарга на дискримінаційні умови тендерної документації
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга_UA-2026-07-06-009275-a.pdf 10.07.2026 14:21
- 2_Витяг_ЄДР.pdf 10.07.2026 14:21
- 1_Договір оренди приміщення.pdf 10.07.2026 14:21
- 3_Рішення від 27.07.2023 № 11568.pdf 10.07.2026 14:21
- sign.p7s 10.07.2026 14:23
- рішення від 14.07.2026 № 8514.pdf 14.07.2026 16:51
- інформація про резолютивну частину рішення від 21.07.2026 № 8865.pdf 22.07.2026 15:33
- рішення від 21.07.2026 № 8865.pdf 24.07.2026 15:05
- Пояснення на АМКУ послуги по прибиранню.pdf 15.07.2026 10:46
- Пояснення на скаргу АМКУ від ТОВ Гріффін Сервіс.docx 15.07.2026 10:46
- Перелік змін 29.07.2026.docx 29.07.2026 11:40
- ТД ВТ з Особливостями із змінами 29.07.26.docx 29.07.2026 11:40
- Протокол_внес_змін_послуги_з_прибирання_Гадяцьке_надлісництво.docx 29.07.2026 11:40
Дата прийняття скарги до розгляду:
10.07.2026 16:20
Дата розгляду скарги:
21.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
14.07.2026 16:52
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
24.07.2026 15:05
Дата виконання рішення Замовником:
29.07.2026 11:40
Коментар замовника щодо усунення порушень:
1. Внести зміни до тендерної документації про проведення відкритих торгів шляхом затвердження нової редакції тендерної документації (з Додатками до неї) та переліку змін, що вносяться.
2. Продовжити строк подання тендерних пропозицій до 04.08.2026 року 00:00 год.
3. Оприлюднити нову редакцію тендерної документації та перелік змін, що вносяться, в електронній системі закупівель.
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
2c88a61caa804c32915abde87cf9b0b0
Заголовок пункту скарги:
Станом на дату публікації даної процедури закупівлі Замовником висвітлено в системі Prozorro тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи Замовника №166-Г від 06.07.2026 року, яка містить дискримінаційні умови.
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення:
Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги:
1. Відповідно до п.1.2 дод.2 до тендерної документації учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист у довільній формі, за підписом керівника, скріплений печаткою (за наявності), про наявність в Учасника відповідної матеріально-технічної бази та технологій необхідних для надання (виконання) послуг, а саме, що в Учасника є у наявності та в достатній кількості для належного (якісного та своєчасного) надання послуг:
- Інвентар, технічне обладнання, інструменти, механізмів, устаткування для прибирання;
- Спеціальний одяг та спеціальне взуття: костюми/халати та взуття (у кількості, необхідній для забезпечення кожного працівника, що буде залучатись для надання послуг), з обов’язковим дотриманням статті 8 Закону України «Про охорону праці»;
- Приміщення, структурні підрозділи, що розташовані на території Миргородського району або Лубенського району Полтавської області (з наданням копій відповідних підтвердних документів - свідоцтва про право власності, договір оренди/користування, тощо);
Зразок
Уповноваженій особі
ДП «Ліси України»
ГАРАНТІЙНИЙ ЛИСТ №1
щодо
наявності необхідного обладнання, матеріально-технічної бази та технологій необхідних для надання послуг з прибирання внутрішньо-будинкових приміщень, прибудинкових територій Гадяцького надлісництва
(ДК 021:2015: 90910000-9 «Послуги з прибирання»)
Ми, __________________________ (повне найменування учасника, код ЄДРПОУ ____________), цим листом гарантуємо, що на момент подання тендерної пропозиції маємо у власності та/або користуванні (оренді, лізингу, іншій законній підставі) необхідне обладнання, матеріально-технічну базу та технології, які забезпечують можливість надання послуг, передбачених технічним завданням Замовника, у повному обсязі та належної якості.
- Інвентар та технічні засоби і обладнання: інвентар для прибирання (відра, віники, швабри, пакети для сміття, лопати, тощо), пилосос для сухого прибирання, миючий пилосос;
- Спеціальний одяг та спеціальне взуття: костюми/халати та взуття (у кількості, необхідній для забезпечення кожного працівника, що буде залучатись для надання послуг), з обов’язковим дотриманням статті 8 Закону України «Про охорону праці».
- Приміщення, структурні підрозділи, що розташовані на території Миргородського району або Лубенського району Полтавської області (з наданням копій відповідних підтвердних документів - свідоцтва про право власності, договір оренди/користування, тощо)
Гарантуємо, що зазначене обладнання та технології відповідають чинним нормам та вимогам безпеки, експлуатуються у належному технічному стані та придатні для використання протягом усього строку виконання договору.
Беремо на себе зобов’язання у випадку укладення договору забезпечити використання зазначеного обладнання, матеріально-технічної бази та технологій для якісного та своєчасного надання послуг відповідно до умов договору та чинного законодавства України.
Цей гарантійний лист складено для підтвердження відповідності вимогам тендерної документації Замовника.
Дата: «__» __________ 2026 р.
Місце складання: ________________________
Підпис: _____________ /П.І.Б./
Посада: ___________________
м.п. (за наявності)
Тобто, ТОВ «ГРІФФІН СЕРВІС» маючи приміщення, орендоване за договором №27 від 04.11.2024 року (файл «1_Договір оренди приміщення.pdf») у м. Львові (офісне приміщення площею 42,2 квадратних метри та складське приміщення площею 53,0 квадратних метри) НЕ МОЖЕ прийняти участь у даній процедурі закупівлі на рівних умовах у зв’язку зі встановленням вимоги щодо наявності матеріально-технічної бази (приміщень, структурних підрозділів) САМЕ на території Миргородського району або Лубенського району Полтавської області.
Окрім цього, формулювання вимоги із використанням сполучення «приміщення, структурні підрозділи» свідчить про необхідність підтвердження наявності обох елементів, що виключає можливість участі юридичних осіб, які не мають відокремлених структурних підрозділів. Скаржник Є ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (файл «2_Витяг_ЄДР.pdf») та НЕ МАЄ окремих структурних підрозділів, а тому аналогічно НЕ МОЖЕ прийняти участь у даній процедурі закупівлі.
З урахуванням викладеного, вимога щодо наявності приміщення або структурного підрозділу саме на території Миргородського чи Лубенського району Полтавської області не пов'язана з предметом закупівлі та не є необхідною для підтвердження спроможності учасника надати послуги. Законодавство не передбачає обов'язку учасника мати місцезнаходження або матеріально-технічну базу саме у відповідному адміністративно-територіальному районі до моменту укладення договору. Така вимога необґрунтовано обмежує коло потенційних учасників та порушує принцип недискримінації.
Станом на сьогодні вже було неодноразово висвітлено дане питання на засіданні в Антимонопольному комітеті України.
Позиція постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель є ідентичною позиції Скаржника, що висвітлена в рішенні №11568-р/пк-пз від 27.07.2023 року за процедурою закупівлі, що опублікована за № у ЦБД UA-2023-07-07-009329-a (файл «3_Рішення від 27.07.2023 № 11568.pdf»).
- Інвентар, технічне обладнання, інструменти, механізмів, устаткування для прибирання;
- Спеціальний одяг та спеціальне взуття: костюми/халати та взуття (у кількості, необхідній для забезпечення кожного працівника, що буде залучатись для надання послуг), з обов’язковим дотриманням статті 8 Закону України «Про охорону праці»;
- Приміщення, структурні підрозділи, що розташовані на території Миргородського району або Лубенського району Полтавської області (з наданням копій відповідних підтвердних документів - свідоцтва про право власності, договір оренди/користування, тощо);
Зразок
Уповноваженій особі
ДП «Ліси України»
ГАРАНТІЙНИЙ ЛИСТ №1
щодо
наявності необхідного обладнання, матеріально-технічної бази та технологій необхідних для надання послуг з прибирання внутрішньо-будинкових приміщень, прибудинкових територій Гадяцького надлісництва
(ДК 021:2015: 90910000-9 «Послуги з прибирання»)
Ми, __________________________ (повне найменування учасника, код ЄДРПОУ ____________), цим листом гарантуємо, що на момент подання тендерної пропозиції маємо у власності та/або користуванні (оренді, лізингу, іншій законній підставі) необхідне обладнання, матеріально-технічну базу та технології, які забезпечують можливість надання послуг, передбачених технічним завданням Замовника, у повному обсязі та належної якості.
- Інвентар та технічні засоби і обладнання: інвентар для прибирання (відра, віники, швабри, пакети для сміття, лопати, тощо), пилосос для сухого прибирання, миючий пилосос;
- Спеціальний одяг та спеціальне взуття: костюми/халати та взуття (у кількості, необхідній для забезпечення кожного працівника, що буде залучатись для надання послуг), з обов’язковим дотриманням статті 8 Закону України «Про охорону праці».
- Приміщення, структурні підрозділи, що розташовані на території Миргородського району або Лубенського району Полтавської області (з наданням копій відповідних підтвердних документів - свідоцтва про право власності, договір оренди/користування, тощо)
Гарантуємо, що зазначене обладнання та технології відповідають чинним нормам та вимогам безпеки, експлуатуються у належному технічному стані та придатні для використання протягом усього строку виконання договору.
Беремо на себе зобов’язання у випадку укладення договору забезпечити використання зазначеного обладнання, матеріально-технічної бази та технологій для якісного та своєчасного надання послуг відповідно до умов договору та чинного законодавства України.
Цей гарантійний лист складено для підтвердження відповідності вимогам тендерної документації Замовника.
Дата: «__» __________ 2026 р.
Місце складання: ________________________
Підпис: _____________ /П.І.Б./
Посада: ___________________
м.п. (за наявності)
Тобто, ТОВ «ГРІФФІН СЕРВІС» маючи приміщення, орендоване за договором №27 від 04.11.2024 року (файл «1_Договір оренди приміщення.pdf») у м. Львові (офісне приміщення площею 42,2 квадратних метри та складське приміщення площею 53,0 квадратних метри) НЕ МОЖЕ прийняти участь у даній процедурі закупівлі на рівних умовах у зв’язку зі встановленням вимоги щодо наявності матеріально-технічної бази (приміщень, структурних підрозділів) САМЕ на території Миргородського району або Лубенського району Полтавської області.
Окрім цього, формулювання вимоги із використанням сполучення «приміщення, структурні підрозділи» свідчить про необхідність підтвердження наявності обох елементів, що виключає можливість участі юридичних осіб, які не мають відокремлених структурних підрозділів. Скаржник Є ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (файл «2_Витяг_ЄДР.pdf») та НЕ МАЄ окремих структурних підрозділів, а тому аналогічно НЕ МОЖЕ прийняти участь у даній процедурі закупівлі.
З урахуванням викладеного, вимога щодо наявності приміщення або структурного підрозділу саме на території Миргородського чи Лубенського району Полтавської області не пов'язана з предметом закупівлі та не є необхідною для підтвердження спроможності учасника надати послуги. Законодавство не передбачає обов'язку учасника мати місцезнаходження або матеріально-технічну базу саме у відповідному адміністративно-територіальному районі до моменту укладення договору. Така вимога необґрунтовано обмежує коло потенційних учасників та порушує принцип недискримінації.
Станом на сьогодні вже було неодноразово висвітлено дане питання на засіданні в Антимонопольному комітеті України.
Позиція постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель є ідентичною позиції Скаржника, що висвітлена в рішенні №11568-р/пк-пз від 27.07.2023 року за процедурою закупівлі, що опублікована за № у ЦБД UA-2023-07-07-009329-a (файл «3_Рішення від 27.07.2023 № 11568.pdf»).
×
-
Назва доказу:
3_Рішення від 27.07.2023 № 11568.pdf
-
Повʼязаний документ:
3_Рішення від 27.07.2023 № 11568.pdf
-
-
Назва доказу:
2_Витяг_ЄДР.pdf
-
Повʼязаний документ:
2_Витяг_ЄДР.pdf
-
-
Назва доказу:
1_Договір оренди приміщення.pdf
-
Повʼязаний документ:
1_Договір оренди приміщення.pdf
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
ПРОСИМО: 1. Прийняти скаргу до розгляду. 2. Встановити порушення процедури закупівлі за номером у ЦБД № UA-2026-07-06-009275-aза кодом CPV згідно ДК 021-2015: 90910000-9 — Послуги з прибирання (Послуги з прибирання Гадяцького надлісництва) в частині наявності дискримінаційних вимог тендерної документації, що суперечать чинному законодавству у сфері публічних закупівель. 3. Зобов’язати Замовника усунути дискримінаційні умови та привести тендерну документацію у відповідність із вимогами чинного законодавства у сфері публічних закупівель та з урахуванням Особливостей шляхом внесення змін до тендерної документації.
Запити Органу оскарження
Номер:
30611c09e64046cfa2ffb16e868431fc
Тема запиту:
Стосовно скарги ТОВ «ГРІФФІН СЕРВІС»
Текст запиту:
Стосовно скарги ТОВ «ГРІФФІН СЕРВІС» Замовник надає слідуюче пояснення:
Зважаючи на те, що надання послуг буде здійснюватися безпосередньо у структурних підрозділах Замовника, що розташовані на території Миргородського та Лубенського районів Полтавської області, процес надання послуг матиме системний та регулярний (щоденний) характер.
Для здійснення безперебійного, своєчасного та належного виконання послуг, з метою раціонального використання часових та фінансових ресурсів Замовника було прийнято рішення щодо встановлення вимоги в частині наявності відповідної матеріально-технічної бази в учасників в межах території надання послуг виходячи з принципів максимальної економії та ефективності, не маючи на меті жодним чином встановлювати будь-які дискримінаційні вимоги.
Натомість, самі Учасники керуючись принципами добросовісності приймаючи рішення щодо участі та подальшої можливості виконання договірних умов за договором, що буде укладено за результатами процедури закупівлі, мають розуміти, що відсутність відповідної необхідної матеріально-технічної бази на території безпосереднього щоденного надання послуг не дасть можливості повноцінно, безперервно, своєчасно та якісно виконувати свої договірні зобов’язання.
Замовником повністю обгрунтовано необхідність встановлення умови наявності приміщення або структурного підрозділу безпосередньо у самій технічній специфікації (розділ VII тендерної документації), оскільки якість наданих послуг залежить від можливостей Учасників у частині наявної матеріально-технічної бази.
Учасник планує надавати послуги на території Полтавської області. Однак останнім до скарги надано договір оренди приміщення, яке територіально знаходиться у м. Львів, що свідчить про відсутність матеріально-технічної бази на території Миргородського та Лубенського районів Полтавської області.
Окрім того, Учасником під час подання скарги до органу оскарження не повідомлено, як будуть надаватись послуги по прибиранню на об’єктах Замовника.
Посилання скаржника щодо Позиції постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, що висвітлена в рішенні №11568-р/пк-пз від 27.07.2023 року за процедурою закупівлі, що опублікована за № у ЦБД UA-2023-07-07-009329-a, правового підгрунття під собою не має, натомість носить суто маніпулятивний характер, нехтуючи принципом добросовісності, як фундаментальної засади цивільного права, що вимагає від учасників правовідносин чесної, розумної і справедливої поведінки та забороняє зловживання правом та виключає дії, що завдають шкоди іншій стороні з використанням формальних недоліків закону, оскільки необхідно враховувати предмет послуг, періодичність та системність їх надання. Врешті-решт, є велика різниця між вивезенням та утилізацією відходів, що може відбуватися раз на місяць і надання послуг з прибирання, що виконуються щоденно.
Дата опублікування:
15.07.2026 10:46