-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (код 50110000-9 за ДК 021:2015) (Технічне обслуговування та ремонт екскаватора DOOSAN DX140LC)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-006576-a
Технічне обслуговування та ремонт екскаватора DOOSAN DX140LC
Завершена
825 840.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
29.06.2026 14:13 - 06.07.2026 00:00
Нічого не знайдено.