-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набір для прибирання (ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-004989-a
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
29.06.2026 12:53 - 04.07.2026 00:00
Вимога
Є відповідь
оскарження рішення про обрання переможцем ФОП Кальченко Т.А.
Номер:
30c93de65d2a4a4a9e8d95c1eda7fa86
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-29-004989-a.a1
Назва:
оскарження рішення про обрання переможцем ФОП Кальченко Т.А.
Вимога:
Шановний Замовнику!
Прошу звернути Вашу увагу на низку суттєвих порушень учасника ФОП Кальченко Т.А., у поданій нею тендерній пропозиції:
1. Назва товару, вказана учасником ФОП Кальченко Т.А. у тендерній пропозиції – Vileda Turbo є назвою лінійки товарів, у якої існує декілька комплектів для прибирання з наступними назвами: Vileda EasyWring & Clean Turbo (или Turbo 2in1), Vileda Ultramax Turbo та Vileda Turbo Smart. Тобто не зрозуміло який саме набір пропонує учасник, що є грубим порушенням у поданні тендерної документації.
2. У Додатку 3 – Проект Договору, не заповнені ні реквізити учасника, не предмет договору, ні дані самого учасника, а також відсутня печатка ФОП Кальченко Т.А.
3. У всіх наданих документах на підтвердження відсутності співпраці з країнами-агресорами та того, що учасник не є резидентом країн-агресорів – росією, білоруссю та іраном, згадується, що учасник не співпрацює та не є резидентом тільки у випадку з росією та білоруссю, іран відсутній у даній інформації (документи учасника: 1. Гарантійний лист про те що ФОП Кальченко Т.А. не є особою – резидентом Російської Федерації/Республіки Білорусь,
2. Гарантійний лист про те, що товар запропонований не відноситься до товарів, пов’язаних з державою-агресором (у даному док-ті згадується тільки росія, про білорусь та іран нічого не вказано).
4. Довідка про захист довкілля учасника ФОП Кальченко Т.А. не відповідає вимогам, що визначені в частині 5 статті 23 та частині 1 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
5. У документі «Гарантійний лист про укладання договору» учасника Кальченко Т.А , вказано що вона погоджується зі змістом документа, що не є припустимим: у публічних закупівлях учасник гарантійним листом повинен саме гарантувати виконання вимог замовника, а не просто погоджуватися із ними.
Також хочу звернути Вашу увагу, що у змісті інших гарантійних листів, які долучені до тендерної пропозиції учасником ФОП Кальченко Т.А. присутнє також формулювання гарантійного листа у вигляді довідки, що знову ж таки порушує вимоги формулювання документів тендерної пропозиції.
Враховуючи всі вищенаведені факти, прошу Вас відмінити рішення про обрання переможцем ФОП Кальченко Т.А.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
14.07.2026 14:46
Вирішення:
Шановний учаснику розглянувши ваші зауваження хочемо Вам повідомити:
- щодо першого зауваження, відповідно до технічних характеристик які зазначенні в тендерній документації набір є Vileda Turbo Smart, оскільки учасник ФОП Кальченко Т.А повідомив що характеристики набору відповідають характеристикам які зазначенні в Додатку 1 відповідно під ці харакреристики будь який інший набір не підходить відповідно мною як Замовником вирішенно вважати що умови даної вимоги учасник ФОП Кальченко Т.А виконав;
- щодо другого зауваження, Замовником відповідно до Додатку 2 тендерної документації не вимагалося заповнювати проект договору та його подавати відповідно цей документ до розгляду не брався;
- щодо третього зауваження, Замовником відповідно до Додатку 2 тендерної документації не вимагалося подавати «Гарантійний лист про те що учасник не є особою – резидентом Російської Федерації/Республіки Білорусь та Гарантійний лист про те, що товар запропонований не відноситься до товарів, пов’язаних з державою-агресором» дану вимогу учасник самостійно декларує в електроній системі під час подачі документів, дані документи не вимагалися тому ці документ до розгляду не бралися;
- щодо четвертого зауваження, Замовником відповідно до Додатку 2 тендерної документації вимагалася довідка на фірмовому бланку (у разі наявності таких бланків) в довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи Учасника, про обов’язок Учасником дотримуватися вимог чинного законодавства із захисту довкілля, при постачанні товарів (наданні послуг, виконанні робіт), що є предметом закупівлі дану вимогу учасник виконав оскільки надав довідку №109 від 06.07.2026р.;
- щодо пятого зауваження, Замовником відповідно до Додатку 2 тендерної документації не зазначалося в якому саме вигляді має бути підтвердження про укладання договору в формі довідки чи в формі гарантійного листа тому вважаю що дана вимога щодо не відповідності є безпідставною.
Тому вважаю, що дана вимога UA-2026-06-29-004989-a.a1 є безпідставною і підлягає відхиленню.
Статус вимоги:
Не задоволено