• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Арматура трубопровідна (за кодом ДК 021:2015: 42130000-9- Арматура трубопровідна)

Завершена

105 469.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 26.06.2026 16:56 - 03.07.2026 00:00
Вимога
Є відповідь

Неправомірне визнання переможця та дискримінація учасників

Номер: 3a44ffa195b0434e9141734b2a2ca7d5
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-26-011069-a.a2
Назва: Неправомірне визнання переможця та дискримінація учасників
Вимога:
Шановний Замовнику! Визнання переможцем закупівлі ФОП АНОХІН СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ вважаю неправомірним та таким, що дискримінує інших учасників закупівлі. ФОП АНОХІН СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ у своїй пропозиції пропонує продукцію та надає, у підтвердження якості товару, сертифікат "Виробник(и) продукції: Shanghai Haiba Sanitary Import & Export Corporation (Китай)". Згідно протоколу відхилення пропозиції ФОП ГОРБАНЕНКО КОСТЯНТИНА ГЕННАДІЙОВИЧА, який запропонував найнижчу суму по закупівлі, приводом для дискваліфікації було складі тендерної пропозиції було надано документ «Сертифікат відповідності» зареєстрований в реєстрі органу з оцінки відповідності ТОВ «ОС «Євростандарт» за №UA.PN.191.3720-25, яким підтверджується, що виробник продукції запропонованого товару є Китайська Народна Республіка (КНР). Водночас відповідно до пункту 11 Додатку 4 тендерної документації Замовником встановлено вимогу: «Потрібно надати підтверджуючі документи. Товари, країною походження яких є Китайська НароднаРеспубліка (КНР), є неприйнятними для постачання». Логічно виникає питання: Чому одного учасника дискваліфікують, а іншого, з аналогічними помилками, визнають переможцем? У зв'язку з вищевказаним, вимагаю відмінити протокол про визнання переможцем та дискваліфікувати ФОП АНОХІН СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ.
Пов'язані документи:

Документів не завантажено.

Вирішення: Шановний Учасник ! ФОП АНОХІН СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ під час прийому пропозицій завантажив файл: "Опис" в якому зазначив що виробником запрпонованого товару є:TS Plzen a.s. (Чехія) та ТОВ "ТД Розма" Київ. Зазначений опис підвердив документами Сертифікат відповідності UА,рN.Oб0.2693-25 та Сертифікат відповідності UA0.YT.021804-25. Ваші звинувачення є повністю безпідставними, оскільки учасника було визнано переможцем у повній відповідності до чинного законодавства та умов закупівлі.
Статус вимоги: Відхилено
Вимога
Є відповідь

Невідповідність

Номер: 77aaab7a3be045459ff2b97b84ddc68f
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-26-011069-a.a1
Назва: Невідповідність
Вимога:
Шановний Замовнику. Згідно пункту 2 ДОДАТКУ 2 до тендерної документації вимагалося Надати підтверджуючі документи щодо виробника. Та якості товару. Учасник ФОП АНОХІН СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ надає файл «Якість» у якому містяться 2 сертифікати: Перший Номер сертифіката: UA.PN.060.269-25 * Виробник продукції: ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «РОЗМА» * Продукція: Деталі з’єднувальні з поліпропілену PPR-80 тип 3 (PPRC, SDR6), у тому числі з металевими вставками, для будівництва і ремонту трубопроводів мереж холодного, гарячого водопостачання та опалення з номінальними діаметрами від 20 мм до 63 мм. Учасник надає Опис запропонованого товару у якому позиція 9 КЛАПАН повітряний 110 має виробника ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «РОЗМА», а отже можна зробити висновок, що на підтвердження якості на цю позицію учасник надає вищзазнечений сертифікат. ПРОТЕ хочу звернути Вашу увагу, що це сертифікат розповсюджується на продукцію діаметрами від 20 мм до 63 мм, а даний клапан має діаметр 110 мм. Отже на дану позицію НЕ НАДАНО підтверджуючі документи щодо виробника та якості товару. Другий Номер сертифіката: UA.0YT.021004-25 * Виробник(и) продукції: Shanghai Haiba Sanitary Import & Export Corporation (Китай) та інші виробники, зазначені у сертифікаті (для різних торговельних марок). * Продукція: Арматура санітарно-трубопровідна, вироби сантехнічні побутові торговельних марок: HAIBA, KOREK, KOLF, LATRES, EUROPRODUCT, O&L, CHAMPION, FLAMIX, C-FERRO, ARMATA, GROMIX, MASTER, ZERIX, LIDZ, CUBIK, LOFTREY, MIXXUS, GROHE, WATERPRO, MASTIFF, SAKOMI, IBERGRIF, а саме: * вентилі; * фітинги; * терморегулювальні вентилі; * клапани; * кран- букси; * крани для води; * змішувачі та запчастини до них. Позиція 1 ШАБЛОН ДЛЯ МІШУВАЧА 20*1/2 пп. Не є жодним з вище перелічених видів продукції. Це є поліпропіленова фасонна деталь трубопроводу, а не сантехнічна арматура чи змішувач. Прошу відхилити пропозицію, адже Учасником у складі тендерної пропозиції НЕ НАДАНО підтверджуючі документи щодо виробника. Та якості товару на позицію 1 та 9. Надані сертифікати не містить підтвердження відповідності зазначеної продукції, а отже не підтверджує відповідність запропонованого товару вимогам технічної специфікації. У зв’язку з цим тендерна пропозиція учасника не відповідає вимогам технічної специфікації та підлягає відхиленню відповідно до підпункту 2 пункту 44 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1178, як така, що не відповідає умовам технічної специфікації.
Пов'язані документи:

Документів не завантажено.

Вирішення: Шановний Учаснику! У Додатку 2 до тендерної документації зазначено: “Надати підтверджуючі документи щодо виробника та якості товару.” При цьому не встановлено, що: * документ має бути окремо на кожну позицію; * документ повинен містити кожен артикул чи кожен діаметр; * документ повинен підтверджувати абсолютно всі технічні характеристики кожної позиції. Тобто вимога Замовника щодо надання документів про виробника та якість товару формально виконана: 1.Сертифікат відповідності UА,рN.Oб0.2693-25 2.Сертифікат відповідності UA0.YT.021804-25 3.Опис запропонованого отовару Замовник не вимагав сертифікат саме на клапан d110. Він вимагав лише документи щодо виробника та якості товару. Щодо шаблона для змішувача Учасник сам робить припущення, що шаблон не входить до продукції виробника.Але він не доводить цього жодним документом. Ваші звинувачення є повністю безпідставними, оскільки учасника було визнано переможцем у повній відповідності до чинного законодавства та умов закупівлі.
Статус вимоги: Відхилено