-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне, код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо.
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-013901-a
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
24.06.2026 23:15 - 16.07.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
СКАРГА щодо порушення законодавства та встановлення замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації
Номер:
5589c1127c0b4ec9b1d12f3e72074f30
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-24-013901-a.a1
Назва:
СКАРГА щодо порушення законодавства та встановлення замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації
Скарга:
Вознесенським професійним ліцеєм (далі – Замовник) була оголошена закупівля за предметом закупівлі – Вугілля кам’яне, код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо (ідентифікатор закупівлі в електронній системі закупівель – UA-2026-06-24-013901-a) за процедурою відкритих торгів з особливостями відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII.
Ознайомившись з оприлюдненою тендерною документацією щодо цієї закупівлі, затвердженою уповноваженою особою Замовника рішення №35 від 24.06.2026, вважаємо, що Замовником порушено законодавство в сфері публічних закупівель шляхом встановлення необґрунтованих, незаконних та дискримінаційних вимог, що обмежують конкуренцію і дискримінують учасників, зокрема ТОВ “ПОСТАЧ ФОРМ” (Скаржник)
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга на ТД Вознесенський ліцей.pdf.asice.zip 28.06.2026 17:17
- лист енерго (1).pdf 28.06.2026 17:17
- Скарга на ТД Вознесенський ліцей.pdf 28.06.2026 17:17
- ЦКУ.pdf 28.06.2026 17:17
- Постанова НБУ 82.pdf 28.06.2026 17:17
- ЗУ Про публічні закупівлі.pdf 28.06.2026 17:17
- Про затвердження Положення про п... | від 15.12.2004 № 639 (Текст для друку).pdf 28.06.2026 17:17
- Про затвердження особливостей з... | від 12.10.2022 № 1178 (Текст для друку).pdf 28.06.2026 17:17
- 20.ДСТУ 7146-2010 зі змінами.pdf 28.06.2026 17:17
- 7.ДСТУ 3472-2015_ (1)_page-0001 (8) (29).pdf 28.06.2026 17:17
- sign.p7s 28.06.2026 17:20
- Додаткові пояснення.pdf 05.07.2026 23:48
- рішення від 30.06.2026 №7908.pdf 30.06.2026 16:50
- Інформація про резолютивну частину рішення від 07.07.2026 № 8252.pdf 08.07.2026 16:08
- Рішення від 07.07.2026 №8252.pdf 10.07.2026 12:34
- Сертифікат №130, Г(Г2) (50-100).pdf 02.07.2026 23:58
- рішення АМКУ від 14.01.2025 № 572.pdf 02.07.2026 23:58
- рішення АМКУ від 25.08.2025 № 13032.pdf 02.07.2026 23:58
- Сертифікат №17, Г(Г2) (13-100).pdf 02.07.2026 23:58
- ДСТУ 7146-2010.pdf 02.07.2026 23:58
- лист енерго.pdf 02.07.2026 23:58
- ДСТУ 3472-2015.pdf 02.07.2026 23:58
- Пояснення по суті скарги.PDF 02.07.2026 23:58
- ВП ВУГЛЕІННОВАЦІЯ відповідь щодо марки вугілля Г1 та Г2.pdf 02.07.2026 23:58
- Пояснення по скарзі.doc 03.07.2026 00:16
Дата прийняття скарги до розгляду:
28.06.2026 17:25
Дата розгляду скарги:
07.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
30.06.2026 16:51
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
10.07.2026 12:35
Дата виконання рішення Замовником:
14.07.2026 20:32
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Вознесенським професійним ліцеєм (код ЄДРПОУ: 05537259) внесено
зміни до тендерної документації за процедурою закупівлі - "Вугілля кам’яне, код ДК
021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо.", оголошення про проведення якої оприлюднене на
веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-06-24-013901-a, з метою усунення
порушень, зазначених у мотивувальній частині рішення №8252-р/пк-пз від 07.07.2026 року.
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
628f201b2e8d4ccf961fef4ac0889e1e
Заголовок пункту скарги:
СКАРГА щодо порушення законодавства та встановлення замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації
Опис заперечення:
Вознесенським професійним ліцеєм (далі – Замовник) була оголошена закупівля за предметом закупівлі – Вугілля кам’яне, код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо (ідентифікатор закупівлі в електронній системі закупівель – UA-2026-06-24-013901-a) за процедурою відкритих торгів з особливостями відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Ознайомившись з оприлюдненою тендерною документацією щодо цієї закупівлі, затвердженою уповноваженою особою Замовника рішення №35 від 24.06.2026, вважаємо, що Замовником порушено законодавство в сфері публічних закупівель шляхом встановлення необґрунтованих, незаконних та дискримінаційних вимог, що обмежують конкуренцію і дискримінують учасників, зокрема ТОВ “ПОСТАЧ ФОРМ” (Скаржник)
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з процедурою 24 годин
Ідентифікатор класифікації:
Інші умови тендерної документації
Тип порушення:
Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги:
×
-
Назва доказу:
ДСТУ 3472:2015
-
Опис доказу:
ДСТУ 3472:2015
-
Повʼязаний документ:
7.ДСТУ 3472-2015_ (1)_page-0001 (8) (29).pdf
-
-
Назва доказу:
ДСТУ 7146:2010
-
Опис доказу:
ДСТУ 7146:2010
-
Повʼязаний документ:
20.ДСТУ 7146-2010 зі змінами.pdf
-
-
Назва доказу:
Особливості №1178
-
Опис доказу:
Особливості №1178
-
Повʼязаний документ:
Про затвердження особливостей з... | від 12.10.2022 № 1178 (Текст для друку).pdf
-
-
Назва доказу:
Постанова НБУ №639
-
Опис доказу:
Постанова НБУ №639
-
Повʼязаний документ:
Про затвердження Положення про п... | від 15.12.2004 № 639 (Текст для друку).pdf
-
-
Назва доказу:
ЗУ Про публічні закупівлі
-
Опис доказу:
ЗУ Про публічні закупівлі
-
Повʼязаний документ:
ЗУ Про публічні закупівлі.pdf
-
-
Назва доказу:
Постанова НБУ №82
-
Опис доказу:
Постанова НБУ №82
-
Повʼязаний документ:
Постанова НБУ 82.pdf
-
-
Назва доказу:
ЦКУ
-
Опис доказу:
ЦКУ
-
Повʼязаний документ:
ЦКУ.pdf
-
-
Назва доказу:
Скарга АМКУ
-
Опис доказу:
Скарга АМКУ
-
Повʼязаний документ:
Скарга на ТД Вознесенський ліцей.pdf
-
-
Назва доказу:
Лист від постачальника
-
Опис доказу:
Лист від постачальника
-
Повʼязаний документ:
лист енерго (1).pdf
-
-
Назва доказу:
Скарга АМКУ (підписана)
-
Опис доказу:
Скарга АМКУ (підписана)
-
Повʼязаний документ:
Скарга на ТД Вознесенський ліцей.pdf.asice.zip
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Запити Органу оскарження
Номер:
885523b012324cd784ba6ae936d11126
Тема запиту:
Пояснення по суті скарги.
Текст запиту:
Вознесенський професійний ліцей (далі – Замовник) на виконання рішення № 7908-р/пк-пз від 30.06.2026 Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (надалі – Комісія, орган оскарження) надсилає у встановлений термін в електронному вигляді органу оскарження пояснення, відповідні інформацію, документи та матеріали щодо проведення процедури закупівлі «Вугілля кам’яне, код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо.», оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-06-24-013901-a (надалі – Процедура закупівлі, Закупівля), шляхом розміщення їх у вигляді файлу в «pdf» форматі (а також у форматі «doc» з можливістю копіювання тексту) на веб-портал Уповноваженого органу.
Дата опублікування:
02.07.2026 23:58
Номер:
2433de0fd957464d83a15649d55f2633
Тема запиту:
Пояснення по суті скарги.
Текст запиту:
Пояснення по суті скарги у вигляді файлу в форматі «doc» з можливістю копіювання тексту) на веб-портал Уповноваженого органу.
Дата опублікування:
03.07.2026 00:16
Номер:
94ac5672acb04c0d8375f8ac2f5c0261
Дата опублікування:
05.07.2026 23:48