• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання для систем відеоспостереження

Завершена

869 542.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 24.06.2026 18:00 - 29.06.2026 00:00
Скарга
Відхилено
КЕП

СКАРГА ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Номер: 389ef4a840ed48b5aa8383e95ee88b4a
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-24-013199-a.a1
Назва: СКАРГА ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
Скарга:
Дата розгляду скарги: 23.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 16.07.2026 16:27
Дата прийняття рішення про відхилення скарги: 27.07.2026 17:24
Автор: ПП "СПЕЦАВТОМАТИКА-К", Марсель Коган +380567880500, +380567880500 savt.tender@gmail.com http://www.s-avt.dp.ua

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 774abffeb3e74247886e8d89204558e3
Заголовок пункту скарги: Порушення пункту 44 Особливостей: невідхилення тендерної пропозиції, яка не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення: Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги: Тендерна пропозиція ФОП Капустіна Д.Г. містить сукупність невідповідностей: паспорт IP-відеокамери не підтверджує використання саме MicroSD карти до 256 ГБ; паспорти IP-відеореєстраторів не містять однозначного окремого підтвердження одночасної роботи з камерами різних виробників; документи від виробника підписані самим учасником без підтвердження повноважень, специфікація до аналогічного договору не містить номера і дати договору; видаткова накладна не містить посилання на договір, виконання якого мала підтвердити.
Технічні невідповідності є підставою для відхилення пропозиції відповідно до абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей. Невідповідності у кваліфікаційних документах вимагали обов’язкового застосування механізму пункту 43 Особливостей, а в разі їх неусунення – відхилення пропозиції. Визначення ФОП Капустіна Д.Г. переможцем без належної правової оцінки цих обставин є незаконним.
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір

Запити Органу оскарження