-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фурнітура різна (Труни стандартні лаковані (Чотирьохгранні та шестигранні ) Труни стандартні лаковані з врізкою шпалерів (чотирьохгранні та шестигранні)).
Тендер Prozorro UA-2019-01-20-000006-a
Торги не відбулися
955 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 955.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 955.00 UAH
Період оскарження:
20.01.2019 18:38 - 31.01.2019 00:00
Нічого не знайдено.