-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прохідний металодетектор ZKTeco ZK – D 2180 або еквівалент - Код державного класифікатора: 021:2015-35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-004417-a
Завершена
71 289.06
UAH з ПДВ
Період оскарження:
08.06.2026 11:51 - 13.06.2026 00:00
Вимога
Є відповідь
Відсутність встановленого Тендерною Документацію документа Учасника
Номер:
d7349d0823ef4acab2f92fa357288c05
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-08-004417-a.a1
Назва:
Відсутність встановленого Тендерною Документацію документа Учасника
Вимога:
В Додатку 1 "Перелік документів та/або інформації, які подаються Учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції" Тендерної Документацій викладено перелік документів, які подаються Учасником у складі комерційної пропозиції. Так у завантажених документах учасника ТОВ "СЕКУР ІНТЕГРАЦІЯ" відсутний документ з переліку зазначеному в Додатку 1 , пункт 2.1 "Учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, зазначених в пункті 47 Особливостей (крім підпунктів 1 і 7 цього пункту), шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, з урахуванням пункту 5 розділу 3 тендерної документації.". З урахуванням відсутності зазначеного документу вимагаємо:
1) Скасувати рішення про визнання ТОВ "СЕКУР ІНТЕГРАЦІЯ" переможцем;
2) Перейти до аналізу наступної, за результатами торгів, пропозиції.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
20.06.2026 18:35
Вирішення:
На Вашу вимогу щодо підтвердження відсутності підстав, передбачених пунктом 47 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178), повідомляємо наступне.
Відповідно до прямої норми пункту 47 Особливостей, учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність відповідних підстав (крім підпунктів 1 і 7) шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель (ЕСЗ) під час подання тендерної пропозиції. Згідно з методологією та роз'ясненнями Уповноваженого органу, замовник не має законних підстав вимагати від учасника надання додаткових документів у довільній формі чи довідок, якщо це суперечить встановленому способу підтвердження. Електронна система самостійно фіксує факт декларування відсутності підстав для відмови в участі при поданні пропозиції.
Статус вимоги:
Відхилено