-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
"Бетон, розчин, залізобетонні вироби" (ЛОТ 1 – Бетон і розчин. БСГ В15 Р2 F50/75, БСГ В25 Р2 F200 W6, РЦГ М100 Ж1; ЛОТ 2 – Залізобетонні вироби. Плита тротуарна 8К-8 залізобетонна, плита тротуарна 6П-5 залізобетонна, кільце опорне КО6 залізобетонне)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-001571-a
Завершена
291 864.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
08.06.2026 10:15 - 15.06.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
Скарга щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиції, порушення законодавства про публічні закупівлі.
Номер:
c195a6362478465fbb5e53ff4f7c03af
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-08-001571-a.a1
Назва:
Скарга щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиції, порушення законодавства про публічні закупівлі.
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга 26.06.2026.docx 27.06.2026 20:41
- sign.p7s 27.06.2026 20:52
- рішення від 30.06.2026 № 7888.pdf 30.06.2026 16:38
- Інформація про резолютивну частину рішення від 09.07.2026 № 8390.pdf 10.07.2026 15:33
- рішення від 09.07.2026 № 8390.pdf 14.07.2026 13:43
- Пояснення UA-2026-06-08-001571-a.a1.pdf 03.07.2026 09:51
- Протокол 23 про розгляд та відхилення.pdf 03.07.2026 09:52
- ПОЯСНЕННЯ UA-2026-06-08-001571-a.a1.docx 03.07.2026 09:52
- Протокол 28 про скасування рішення про відхилення.pdf 13.07.2026 14:43
Дата прийняття скарги до розгляду:
27.06.2026 20:56
Дата розгляду скарги:
09.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
30.06.2026 16:39
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
14.07.2026 13:43
Дата виконання рішення Замовником:
14.07.2026 15:36
Коментар замовника щодо усунення порушень:
На виконання рішення Комісії Антимонопольного комітету України про скасування рішення уповноваженої особи, оформлене протоколом від 22.06.2026 № 23, щодо відхилення тендерної пропозиції учасника ПП "БУДІНДУСТРІЯ-1" (Код ЄДРПОУ 34763197) у процедурі закупівлі UA-2026-06-08-001571-a, уповноважена особа, керуючись статтею 11 та статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі», розглянувши інформацію про результативну частину рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 09.07.2026 №8390, прийняте за результатами розгляду скарги учасника вихідний №01/12 від 26.06.2026 р. (Ідентифікатор:UA-2026-06-08-001571-a.a1) у процедурі закупівлі:
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-08-001571-a;
Предмет закупівлі: "Бетон, розчин, залізобетонні вироби" (ЛОТ 1 – Бетон і розчин. БСГ В15 Р2 F50/75, БСГ В25 Р2 F200 W6, РЦГ М100 Ж1);
Суб'єкт оскарження: Приватне підприємство "БУДІНДУСТРІЯ-1" . Код ЄДРПОУ: 34763197. Україна, Київська область, Київ, вул. Григорія Андрющенка, будинок 4 Д, офіс 93, 01135.
Замовником прийняте рішення: 1. Скасувати рішення уповноваженої особи, оформлене протоколом від 22.06.2026 №23, щодо відхилення тендерної пропозиції Учасника ПП "БУДІНДУСТРІЯ-1" (Код ЄДРПОУ 34763197).
2. Повернути тендерну пропозицію учасника ПП "БУДІНДУСТРІЯ-1" (Код ЄДРПОУ 34763197) на етап розгляду/визначення переможця в електронній системі закупівель для вчинення подальших дій відповідно до вимог закону.
3. Забезпечити подальше проведення процедури закупівлі відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Особливостей, затверджених постановою КМУ № 1178, та рішення АМКУ від 09.07.2026 № 8390.
4. Оприлюднити інформацію про виконання рішення органу оскарження через електронну систему закупівель у встановленому порядку.
(Протокол щодо прийняття рішення №28 від 13.07.2026 р.)
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
2971045a7e4b45908b9c9c3bec81ce3d
Заголовок пункту скарги:
Скарга щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиції, порушення законодавства про публічні закупівлі.
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на кваліфікацію
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Інші умови тендерної документації
Тип порушення:
Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги:
ПП «БУДІНДУСТРІЯ-1» не погоджується з рішенням Замовника про відхилення його тендерної пропозиції та вважає таке рішення Замовника незаконним, протиправним, дискримінаційним, прийнятим з грубим порушенням норм чинного законодавства у сфері здійснення публічних закупівель. Скаржник вважає, що Замовник неналежним чином здійснив оцінку та розгляд тендерних пропозицій, не дослідив ( або не бажав дослідити) належним чином документи тендерної пропозиції, що призвело до неправомірного відхилення тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі.
Вимоги:
Зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника
×
-
1. Прийняти Скаргу до розгляду. 2. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі Замовником. 3. Зобов’язати Замовника скасувати протокол про відхилення тендерної пропозиції ПП «БУДІНДУСТРІЯ-1». 4. Зобов’язати Замовника закінчити процедуру закупівлі відповідно до вимог чинного законодавства.
Запити Органу оскарження
Номер:
aac92a0bf77f4a538d10289eb2c5ecce
Тема запиту:
Відхилення пропозиції ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУДІНДУСТРІЯ-1", 184272 UAH
Текст запиту:
замовником було прийняте рішення про відхилення Учасника Закупівлі, через наступні причини:
Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції п.1 Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції містить такі вимоги:
«2) тендерна пропозиція учасника повинна бути підписана кваліфікованим електронним підписом (КЕП)/удосконаленим електронним підписом (УЕП);»
«3) якщо тендерна пропозиція містить і скановані, і електронні документи, потрібно накласти КЕП/УЕП на тендерну пропозицію в цілому та на кожен електронний документ окремо».
Тендерна пропозиція учасника ПП "БУДІНДУСТРІЯ-1" (Код ЄДРПОУ 34763197) містить документи з фізичним підписом і печаткою, документи у формі електронного документу, підписаного у бухгалтерському програмному комплексі, документи надані сторонніми організаціями, а також текстові документи у форматі word.docх, а саме:
1. Договір купівлі-продажу для тендера. docх,
2. Додаток 1 – Перелік документів (кваліфікаційні критерії) зі змінами. docх,
3. Додаток 2 – Технічні вимоги. docх,
4. Цінова пропозиція. docх.
Вищевказані документи створені самим Учасником не містять фізичного підпису уповноваженої особи і печатки, а також відсутній накладений підпис КЕП/УЕП Учасника на кожен окремий файл, що є порушенням зазначеної вимоги тендерної документації.
Оскільки невідповідність (відсутність КЕП/УЕП) виявлена в документі, який відображає ціну пропозиції, Замовник позбавлений правових підстав надавати Учаснику 24 години на усунення невідповідностей. Крім того, відсутність КЕП/УЕП на документі «Технічна специфікація» свідчить про те, що Учасник не підтвердив та юридично не засвідчив відповідність запропонованого товару технічним вимогам Замовника у встановлений спосіб.
Зважаючи на вищевикладене, тендерна пропозиція Учасника не відповідає умовам тендерної документації Замовника.
Керуючись вимогами абзацу 5 підпункту 2 пункту 44 Особливостей (тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації) Замовник відхилив тендерну пропозицію ПП "БУДІНДУСТРІЯ-1" (Код ЄДРПОУ 34763197).
Дата опублікування:
03.07.2026 09:51
Номер:
98b829015a874f2aa39ef331bb546544
Тема запиту:
Скасування рішення (протоколу) уповноваженої особи від 22.06.2026 №23, щодо відхилення тендерної пропозиції Учасника ПП "БУДІНДУСТРІЯ-1" (Код ЄДРПОУ 34763197)
Текст запиту:
З метою виконання рішення Колегії АМКУ та приведення дій Замовника у відповідність до вимог законодавства у сфері публічних закупівель, виникла необхідність скасувати рішення уповноваженої особи про відхилення тендерної пропозиції ПП "БУДІНДУСТРІЯ-1" (Код ЄДРПОУ 34763197) та повернути її на етап розгляду/визначення переможця. Протокол 28 про скасування рішення щодо відхилення пропозиції від 13.07.2026 р.
Дата опублікування:
13.07.2026 14:43