• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 31170000-8 Трансформатори (Трансформатори струму)

Інформація про прийняття чи неприйняття Замовником до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі: неприйняття до розгляду. Джерело фінансування закупівлі: Кошти підприємства, Інвестиційна програма. Мова тендерної пропозиції українська. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та підготовлені безпосередньо учасником, викладаються українською мовою1. Якщо документи викладені іншими мовами, учасник надає документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. 1Ця вимога не стосується документів, що подаються учасниками на підтвердження відповідності товару технічним і якісним характеристикам, які в оригіналі складені російською мовою (зокрема, але не виключно: ТУ, кресленики, паспорт, інструкція, тощо), а також документів наданих сторонніми підприємствами, організаціями чи установами (зокрема, але не виключно: договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти тощо).

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 23 дні назад

950 112.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 04.06.2026 16:43 - 27.07.2026 00:00
Скарга
Відхилено
КЕП

Неправомірне визначення ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» переможцем процедури закупівлі

Номер: 2f41901ca2b1469facd4449f9948e07a
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-04-013190-a.a1
Назва: Неправомірне визначення ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» переможцем процедури закупівлі
Скарга:
Замовник застосував до пропозиції ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» стандарт оцінки, який фактично дозволяє ігнорувати відсутню інформацію у формі щодо локалізації та внутрішню суперечність у технічних сертифікатах. Такий підхід порушує принцип рівного ставлення до учасників і об’єктивного визначення переможця. Скаржник подав пропозицію з різницею лише 2 грн та має реальний майновий і конкурентний інтерес у законному продовженні процедури після усунення неправомірного рішення про переможця.
Пов'язані документи: Учасник Орган оскарження Замовник
Дата розгляду скарги: 24.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 14.08.2026 15:50
Дата прийняття рішення про відхилення скарги: 26.08.2026 18:28
Автор: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УМАНСЬКИЙ ЗАВОД "МЕГОММЕТР", Заіка Віталій Леонідович 380978722569 megommetr.zaika@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: e60c6cdc3f534e8abefd2932ef4ba7e6
Заголовок пункту скарги: 1. НЕВІДПОВІДНІСТЬ ДОВІДКИ ЩОДО ЛОКАЛІЗАЦІЇ ОБОВ’ЯЗКОВІЙ ФОРМІ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення: Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги: Довідка про локалізацію ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» від 05.06.2026 №6519-299 не відповідає встановленій Замовником формі Таблиці №3 Додатку №2 тендерної документації. Учасник щодо всіх семи запропонованих позицій заповнив графу 5, однак замість передбаченої нею інформації — «країна походження товару та назва документа, що підтверджує країну походження» — зазначив лише «ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», УКРАЇНА». Отже, назва документа, що підтверджує країну походження товару, відсутня у кожній із семи позицій, а найменування виробника, навпаки, зазначено в графі, яка його зазначення взагалі не передбачає.
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір

Порядковий номер пункту скарги: 2
Номер: 6d1aa10387154e848b52d7808922650f
Заголовок пункту скарги: НЕПІДТВЕРДЖЕННЯ НАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ ЗАПРОПОНОВАНОГО ТРАНСФОРМАТОРА СТРУМУ.
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення: Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги: у складі тендерної пропозиції ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» надало сертифікат перевірки типу UA.TR.001 83-17 Rev.3 на трансформатори струму TOPN-0,66, виданий 11.07.2025. Історія сертифіката засвідчує, що саме редакцією Rev.3 було здійснено «розширення ряду значень номінальної первинної сили струму (250 А та 350 А), зміна технічної документації». Отже, номінал 350 А був включений до сертифікованого типу саме редакцією Rev.3, а не попередньою редакцією Rev.2.
Одночасно у складі тендерної пропозиції ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» надало сертифікат схвалення системи управління якістю за Модулем D № UA.TR.014.B.01880-24 Rev.0, чинний до 31.03.2027. На сторінці 3 цього документа у таблиці сфери дії для виробничих потужностей у м. Дніпро, вул. Будівельників, 34 зазначено: для типу TOPN-0,66 застосовується сертифікат перевірки типу UA.TR.001 83-17 Rev.2. Тобто наданий самим учасником документ Модуля D прямо посилається на попередню редакцію сертифіката перевірки типу – Rev.2, у межах якої номінал 350 А ще не був доданий.
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір

Запити Органу оскарження