• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Вугілля кам’яне марки Г група Г2 фракція від 25мм до 100мм» Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля

Джерело фінансування закупівлі: Фінансування здійснюється за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), згідно з постановою КМУ від 19 грудня 2025 р. № 1713 «Про реалізацію спільного з Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання грошової допомоги закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік».

Завершена

330 000.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 04.06.2026 15:36 - 09.06.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП

Скарга на неправомірне визначення переможця

Номер: 4f4df94d95d84a889d1be782dba7e7b4
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-04-011212-a.a5
Назва: Скарга на неправомірне визначення переможця
Скарга:
Дата розгляду скарги: 27.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 09.07.2026 15:08
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 30.07.2026 16:54
Дата виконання рішення Замовником: 03.08.2026 10:37
Коментар замовника щодо усунення порушень: Відповідно до рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 03.08.2026 року №78 рішення про визначення ТОВ «ТПК «НОВА ГРАНД» переможцем процедури закупівлі UA-2026-06-04-011212-a скасоване. Закупівлю відновлено на етапі розгляду тендерних пропозицій учасників процедури закупівлі
Автор: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАВРІЙСЬКИЙ АЛЬЯНС", Кравченко Артем Вікторович 380504747625 tavr.aliyans@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 4073a76eafd14279adf3a8abe3793ee3
Заголовок пункту скарги: 1. Невідповідність тендерної пропозиції (ціни)
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Інші умови тендерної документації
Тип порушення: Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги: На участь у закупівлі надійшли пропозиції від трьох учасників.
За рішенням уповноваженої особи від 02.07.2026 пропозицію ТОВ "ПОСТАЧ ФОРМ" було відхилено та рішенням від 02.07.2026 пропозицію ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" було визначено найбільш економічно вигідною та оприлюднено повідомлення про намір укласти договір.
Скаржник не погоджується з рішенням Замовника з огляду на наступне.
Додатком 1 до тендерної документації передбачено подання учасниками заповненої тендерної пропозиції, яка подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель згідно з додатком 4 до тендерної документації. Відповідно до вимог Додатку 3 тендерної документації Ціна Товару включає його вартість, з урахуванням податків і зборів (обов’язкових платежів) витрати по навантаженню, розвантаженню, зважуванню, зберіганню, а також інших витрат та доставку на адреси Покупця.
Додатком 2 тендерної документації передбачено, що учасник підтверджує наступне: уважно вивчили технічне завдання та провели, згідно зазначених обсягів товару розрахунок ціни з урахуванням усіх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, вартості матеріалів, інших витрат. Вартість нашої тендерної пропозиції та всі інші ціни чітко визначені.
Відповідно до чинного законодавства України, починаючи з 01.01.2022 операції з постачання вугілля та/або продуктів його збагачення підлягають оподаткуванню ПДВ. При цьому, за такими операціями платники податку застосовують касовий метод податкового обліку ПДВ, передбачений пунктом 44 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ. Ураховуючи вказане, учасники процедури закупівлі в обов'язковому порядку мали включити до ціни пропозиції ПДВ.
У складі документів ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" надано тендерну пропозицію на суму 325600,00 грн. без ПДВ. Таким чином, вказаний учасник не врахував до ціни податок, що обовязково передбачений законодаством України, - податок на додану вартість.
Ураховуючи вказане вище, тендерна пропозиція ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" мала бути відхилена відповідно до п.44 Особливостей.
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір

Порядковий номер пункту скарги: 2
Номер: 17ad99cc189041149b7238cd5395dcf1
Заголовок пункту скарги: 2. Нестовірна інформація у складі документів пропозиції переможця
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Інші умови тендерної документації
Тип порушення: Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги: Відповідно до вимог тендерної документації предметом закупівлі є тверде паливо. Вказана діяльність регламентується КВЕД 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.
Цей клас включає, зокрема:
оптову торгівлю паливом, мастильними матеріалами, оливами: деревним вугіллям, кам'яним вугіллям, коксом, паливною деревиною, нафталіном.
У складі документів пропозиції переможця надано Витяг з ЄДРПОУ, датований 26.05.2025 (стор. 14-18 файлу "Інші документи") і рішення № 2019/2про діяльність про ведення діяльності за кодом 46.71.
При проведенні процедури закупівлі замовник може перевірити, чи відповідають види діяльності, що визначені в реєстраційних документах учасника, тому виду діяльності, на який проводиться закупівля. Відповідно до ч. 4 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV (далі — Закон № 755) вид діяльності, яку здійснюєтовариство, зазначається у витягу з ЄДР.
Згідно з абзацом другим пункту 1 ч. 2 ст. 11 Закону № 755 відомості, що містяться в ЄДР, надаються у вигляді безоплатного доступу через портал електронних сервісів або з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг до відомостей з ЄДР, які актуальні на момент запиту, зокрема, про види діяльності.
Розпорядником ЄДР є Міністерство юстиції України, на офіційному вебсайті якогоможна здійснити безкоштовний пошук відомостей у ЄДР та перегляд інформації про види діяльності платника податків, зокрема ТОВ.
За даними вказаних відомостей ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" не здійснює діяльності за кодом 46.71 та свідомо ввів в оману Замовника наданими документами у складі пропозиції. Діяльність переможця за КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля. Замовник не скористався наданим йому правом і не перевірив інформацію про вказане товариство.
Крмі того, ст. 291 Податкового кодексу України містить перелік видів діяльності, що заборонені для платників єдиного податку груп 1-3.
Оскільки ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" є платником єдиного податку 3 групи, він ніяк не може здійснювати діяльність за КВЕД 46.71, тобто продавати тверде паливо - вугілля.
Таким чином, у складі документів пропозиції ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" надано недостовірну інформацію, що є суттєвою під час визначення результатів відкритих торгів, а замовникмав відхилити тендерну пропозицію такого учасника процедури закупівлі.
Застосувавши дискримінаційний підхід під час розгляду пропозицій учасників, а саме – неправомірно визначивши переможця процедури закупівлі, Замовник порушив право Скаржника на об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі. Зазначені дії Замовника є порушенням одного з основних принципів здійснення закупівель, визначеного статтею 5 Закону.
Враховуючи наведене, права та законні інтереси Скаржника можуть бути захищені шляхом зобов’язання Замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі.
Керуючись статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір

Запити Органу оскарження


Вимога
Є відповідь

Недостовірна інформація ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД"

Номер: ff7f26da19904556be904ecb33604427
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-04-011212-a.a4
Назва: Недостовірна інформація ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД"
Вимога:
Видами діяльності ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" (КВЕД) не передбачена оптова торгівля твердим паливом. У складі документів пропозиції подано недостовірну інформацію щодо діяльності вказаного ТОВ. Витяг з ЄДРПОУ, датований 2023 роком, не відповідає фактичному роду занять - КВЕДам ТОВ станом на дату подання пропозиції. Основний вид дільяності ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля. Таким чином, Замовник мав відхилити пропозицію на підставі п. 42, 44 Особливостей
Пов'язані документи: Замовник
Вирішення: За результатами розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ТПК «НОВА ГРАНД» Замовником не встановлено обставин, які відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей є підставою для її відхилення. Враховуючи викладене, підстави для задоволення вимоги відсутні. У зв'язку з наведеним вимога ТОВ «ТАВРІЙСЬКИЙ АЛЬЯНС» задоволенню не підлягає.
Статус вимоги: Відхилено
Вимога
Є відповідь

Порушення ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" законодаства

Номер: c8810c9ffc064144a2f7f6482b6f3d68
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-04-011212-a.a3
Назва: Порушення ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" законодаства
Вимога:
Згідно з Податковим кодексом України платникам єдиного податку (як фізичним особам-підприємцям, так і юридичним особам) заборонено здійснювати реалізацію корисних копалин, до яких належить і вугілля. ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" є платником єдиного податку, що він підтверджує в документах свожєї пропозиції. Отже, вказане ТОВ не має права продавати вугілля. Ураховуючи вказе вище, пропозиція вказана учасника мала бути відхилена.
Пов'язані документи: Замовник
Вирішення: Відповідно до пункту 47 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, визначено вичерпний перелік підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхилення його тендерної пропозиції. Серед зазначених підстав відсутня така підстава, як перебування учасника на спрощеній системі оподаткування або статус платника єдиного податку. Закон України «Про публічні закупівлі» також не наділяє замовника повноваженнями здійснювати контроль за правильністю обрання суб'єктом господарювання системи оподаткування чи перевіряти дотримання ним вимог податкового законодавства поза межами проведення процедури закупівлі. Відповідно до Податкового кодексу України питання щодо відповідності діяльності платника умовам перебування на спрощеній системі оподаткування належать до компетенції контролюючих органів, зокрема органів Державної податкової служби України. Саме такі органи здійснюють податковий контроль та у разі встановлення порушень застосовують передбачені законодавством заходи реагування. Крім того, тендерною документацією Замовника не встановлювалася вимога щодо перебування учасників на певній системі оподаткування. Встановлення такої вимоги могло б призвести до дискримінації учасників, що суперечить частині четвертій статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до якої замовникам забороняється встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Отже, сам по собі статус платника єдиного податку не є підставою для відхилення тендерної пропозиції та не свідчить про її невідповідність вимогам тендерної документації або законодавства у сфері публічних закупівель. Враховуючи викладене, Замовник не вбачає правових підстав для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ТПК «НОВА ГРАНД» з підстав, наведених у вимозі. У зв'язку з наведеним вимога ТОВ «ТАВРІЙСЬКИЙ АЛЬЯНС» задоволенню не підлягає.
Статус вимоги: Відхилено
Вимога
Є відповідь

Повноваження Замовника

Номер: 6cd1dc10574343b6b0ab7cd064df3e54
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-04-011212-a.a2
Назва: Повноваження Замовника
Вимога:
В сертифікаті навіть невірно вказано найменування товару. Якщо ви не знали, то відповідно до п.42 Особливостей Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником/переможцем процедури закупівлі, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про невідповідність учасника процедури закупівлі вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, визначених пунктом 47 цих особливостей, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою під час визначення результатів відкритих торгів, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника процедури закупівлі. Зверніться до надавача сертифікату та отримайте інформацію про його недійсність. І таки прочитайте уважно назву товару: вуТільна продукція? наче ж вуГільну хотіли придбати
Пов'язані документи: Замовник
Вирішення: Направлено запит до ВП «УКРНДІВУГЛЕЗБАГАЧЕННЯ» ДП «НТЦ «ВУГЛЕІННОВАЦІЯ» щодо дійсності сертифіката.
Статус вимоги: Задоволено
Вимога
Є відповідь

Підробка сертифікату ТОВ "ПОСТАЧ ФОРМ"

Номер: 3b1b32740ef448c3b5b761f357b5687f
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-04-011212-a.a1
Назва: Підробка сертифікату ТОВ "ПОСТАЧ ФОРМ"
Вимога:
У складі документів пропозиції надано сертифікат генетичних, якісних характеристк № 94. Правий верхній куток серифікату має містити "Наданя чинності" та "Чинний до". Вказаний сертифікат за рахунок редагування пошкоджено. Кримінальна відповідальнійсть за підробку документів передбачена ККУ. Пропозиція ТОВ "ПОСТАЧ ФОРМ" мала бути відхилена відповідно до п.44 Особливостей.
Пов'язані документи: Замовник
Вирішення: Розглянувши вимогу щодо необхідності відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ПОСТАЧ ФОРМ», у зв’язку з наявністю, на думку заявника, ознак редагування сертифіката генетичних, якісних характеристик № 94, Замовник повідомляє таке. У складі тендерної пропозиції учасником надано сертифікат генетичних, якісних характеристик № 94. Доводи заявника зводяться до припущення щодо пошкодження окремих реквізитів документа внаслідок редагування та наявності ознак підроблення. Водночас відповідно до законодавства України Замовник не наділений повноваженнями щодо самостійного встановлення факту підроблення документів або визначення використання графічних редакторів при їх створенні. Встановлення таких обставин належить до компетенції уповноважених державних органів. Пунктом 44 Особливостей передбачено відхилення тендерної пропозиції у випадках, прямо визначених законодавством. При цьому самі по собі припущення або суб’єктивна оцінка зовнішнього вигляду документа не можуть вважатися належним та достатнім підтвердженням факту підроблення документа та бути підставою для відхилення тендерної пропозиції. Аналогічна правова позиція неодноразово висловлювалася органом оскарження. Так, рішенням Антимонопольного комітету України № 14554-р/пк-пз від 28.07.2020 (оголошення № UA-2020-05-25-004197-b) зазначено, що ані Замовник, ані орган оскарження не наділені повноваженнями встановлювати факт підроблення документів, у зв’язку з чим рішення про відхилення учасника з таких підстав було скасовано. Аналогічна позиція викладена у рішенні АМКУ № 20133-р/пк-пз від 03.09.2021 (оголошення № UA-2021-05-14-004656-c). Таким чином, відсутні правові підстави для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ПОСТАЧ ФОРМ» виключно на підставі припущень щодо можливого редагування окремих елементів документа. У разі наявності у заявника обґрунтованих відомостей про вчинення кримінального правопорушення він не позбавлений права звернутися до компетентних правоохоронних органів для надання відповідної правової оцінки. Враховуючи викладене, вимога не підлягає задоволенню.
Статус вимоги: Відхилено
Скарга
Виконана замовником
КЕП

Скарга на неправомірну відміну замовником процедури закупівлі

Номер: 5aedd5b30e07409da9bbb2dcf718c1f9
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-04-011212-a.a6
Назва: Скарга на неправомірну відміну замовником процедури закупівлі
Скарга:
Дата розгляду скарги: 13.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 06.08.2026 16:50
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 18.08.2026 14:35
Дата виконання рішення Замовником: 19.08.2026 08:47
Коментар замовника щодо усунення порушень: Відповідно до рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель протокольне рішення від 03.08.2026 року №79 скасоване. Закупівлю відновлено на етапі розгляду тендерних пропозицій учасників процедури закупівлі
Автор: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАВРІЙСЬКИЙ АЛЬЯНС", Кравченко Артем Вікторович 380504747625 tavr.aliyans@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 41ecb427c8974873a3a9cd0752ca0873
Заголовок пункту скарги: Відсутність підстав для відміни закупівлі
Тип пов'язаного елемента: Скарга на відміну
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Відміна процедури закупівлі
Тип порушення: Відміна процедури закупівлі
Опис суті пункту скарги: За рішенням уповноваженої особи від 02.07.2026 пропозицію ТОВ "ПОСТАЧ ФОРМ" було відхилено та рішенням від 02.07.2026 пропозицію ТОВ "ТПК "НОВА ГРАНД" було визначено найбільш економічно вигідною та оприлюднено повідомлення про намір укласти договір. Не погоджуючись із рішенням Замовника ТОВ «ТАВРІЙСЬКИЙ АЛЬЯНС» звернувся зі скаргою до Комісії та за рішенням від 27.07.2026 № 9074 скаргу було задоволено.
Натомість Замовник не виконав рішення Комісії та не відхилив пропозиція ТОВ «ТПК «НОВА ГРАНД». Повернувши її на оцінку, Замовник оприлюднив рішення про відміну закупівлі з посиланням на підпункт 2 пункту 50 Особливостей.
Скаржник не погоджується з рішенням Замовника з огляду на наступне.
В протоколі від 03.08.2026 № 79 УО зазначає:

Відповідно до умов Тендерної документації та Проєкту договору (Додаток №3), строк поставки товару визначено до 15.07.2026. Станом на етапі Кваліфікації з урахуванням строків, визначених Особливостями № 1178 для укладення договору про закупівлю, реальне виконання умов договору щодо строків поставки товару є неможливим.
Внесення змін до Тендерної документації в частині продовження строків поставки товару на даному етапі закупівлі є законодавчо неможливим відповідно до вимог Закону України „Про публічні закупівлі“ та Особливостей № 1178.
Враховуючи вищевикладене, у Замовника виникли порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути.
Відповідно до п. 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі:
1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг;
2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
3) скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг;
4) коли здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії обставин непереборної сили;
5) подання для участі у відкритих торгах, передбачених абзацом другим пункту 25 цих особливостей, менше двох тендерних пропозицій.

Відповідно до п. 19 Особливостей істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до пунктів 10, 13 (крім підпунктів 13, 15 та 26 пункту 13 цих особливостей, крім договору про закупівлю, зазначеного в абзацах другому, третьому частини першої статті 41 Закону), 80, 86, 88, 89, 91 цих особливостей, не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, зокрема:
4) продовження строку дії договору про закупівлю та/або строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю.

Проєкт договору міститься в Додатку 3 Документації, де зазначено в розділі 11: 4) продовження строку дії договору про закупівлю та/або строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю.
Таким чином, вважати термін поставки товару, на який посилається Замовник, незмінним (до 15 липня 2026 року) – підстави відсутні.

Скаржником надано всі необхідні документи у складі пропозиції, встановлено порушення в попереднього учасника, що дозволяє перейти до розгляду та оцінки пропозиції Скаржника.
Однак, Замовник безпідставно намагається відмінити закупівлю через відхилення ТОВ «ТПК «НОВА ГРАНД», позицію якого він так відстоював.
Замовник самостійно приймає рішення та вживає або не вживає необхідних заходів для виконання своїх повноважень, дотримуючись принципів закупівель. У своєму рішенні та на веб-порталі Уповноваженого органу Замовник не вказав, яке саме порушення законодавства в сфері публічних закупівель відбулося та яку норму Закону було порушено.
Крім того, ст. 7 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) визначено, що контролюючими органами, які мають виявляти порушення, є Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів; Банки під час оплати за договорами про закупівлю; Рахункова палата, Антимонопольний комітет України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю; Громадський контроль.
Закон не встановлює право Замовника на встановлення (виявлення) порушень і відміну процедури відкритих торгів.
Тобто, УО Замовника вчинила дії поза межами своїх повноважень, визначених цим Законом.

Замовник не довів правомірність відміни процедури закупівлі та те, що причини відміни є такими, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель не внаслідок дій/бездіяльності Замовника.
Витяг сформовано з рішення Комісії № 15724-р/пк-пз від 17.10.2025 по закупівлі UA-2025-08-11-011025-a.

Враховуючи викладене, права та законні інтереси Скаржника можуть бути захищені шляхом зобов’язання Замовника скасувати рішення про відміну тендеру.

Неправомірно відмінивши тендер, Замовник порушив вимоги пункту 50 Особливостей.

Ураховуючи вищезазначене, внаслідок вказаних дій Замовника порушене право Скаржника на об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі та у подальшому, - на укладання договору.
Враховуючи викладене, права та законні інтереси Скаржника можуть бути захищені шляхом зобов’язання Замовника скасувати рішення про відміну тендеру.


Керуючись статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», просимо
Вимоги: Зобов'язати замовника скасувати рішення (повністю чи частково)

Запити Органу оскарження