-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
З_26Т-073_19270000-9 Неткані матеріали (Геотекстиль)
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-005506-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 20 годин назад
234 492.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
04.06.2026 11:57 - 09.06.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВ "ВЕСТХЕМ ГРУП":
01.09.2026 12:02 - 07.09.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
Невиконання вимог попередньої скарги та рішення АМКУ
Номер:
a200f581070c402a9ee74266940ddfe9
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-04-005506-a.a3
Назва:
Невиконання вимог попередньої скарги та рішення АМКУ
Скарга:
1. Неправомірне надання «24 годин» не за призначенням. 2 .Невиконання вимог попередньої скарги та рішення АМКУ: Навіть після спливу наданого «24-годинного» терміну, замовник не виконав вимоги, визначені у попередній скарзі та підтверджені Рішенням АМКУ. Учасник- ТОВ «ВЕСТХЕМ» не привів свою технічну пропозицію у відповідність до норм технічного завдання замовника та вимог законодавства.
Пов'язані документи:
Учасник
- DOP LB GEOTEX PP200.pdf 07.08.2026 14:14
- Геотекстиль нетканий LB GEOTEX PP200.pdf 07.08.2026 14:14
- Декларація показників_LB GEOTEX PP 200.pdf 07.08.2026 14:14
- Додаток 3 до тендерної документації.docx 07.08.2026 14:14
- Протокол_121_визначення переможця_З_26Т-073.docx 07.08.2026 14:14
- наказ про призначення Лелюх 1.pdf 07.08.2026 14:14
- скарга нова АМКУ на рішення Замовника.pdf 07.08.2026 14:14
- довіреність Лелюх А. 2027 р.pdf 07.08.2026 14:14
- sign.p7s 07.08.2026 14:23
- рішення від 11.08.2026 № 9684.pdf 11.08.2026 16:17
- інформація про резолютивну частину рішення від 19.08.2026 № 10067.pdf 20.08.2026 12:17
- рішення від 19.08.2026 № 10067.pdf 24.08.2026 17:10
- З_26Т-073_Пояснення по суті скарги №2.pdf 13.08.2026 15:55
- З_26Т-073_Пояснення по суті скарги №2.docx 13.08.2026 15:55
- Протокол_160_виконання рішення АМКУ_ВТзО_З_26Т-073.docx 26.08.2026 09:16
Дата прийняття скарги до розгляду:
07.08.2026 16:41
Дата розгляду скарги:
19.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
11.08.2026 16:17
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
24.08.2026 17:11
Дата виконання рішення Замовником:
26.08.2026 09:16
Коментар замовника щодо усунення порушень:
На виконання рішення Комісії № 10067-р/пк-пз від 19.08.2026 скасовано рішення уповноваженої особи про визначення ТОВ "ВЕСТХЕМ ГРУП" (код ЄДРПОУ: 40752518) переможцем процедури відкритих торгів проведених у порядку, визначеному Особливостями щодо закупівлі 19270000-9 Неткані матеріали (Геотекстиль), З_26Т-073, ідентифікатор закупівлі №UA-2026-06-04-005506-a
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
fad934bf556a49fcaaa1c0a402e9a293
Заголовок пункту скарги:
Невиконання вимог попередньої скарги та рішення АМКУ
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на кваліфікацію
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
1. Неправомірне надання «24 годин» не за призначенням. 2 .Невиконання вимог попередньої скарги та рішення АМКУ: Навіть після спливу наданого «24-годинного» терміну, замовник не виконав вимоги, визначені у попередній скарзі та підтверджені Рішенням АМКУ. Учасник- ТОВ «ВЕСТХЕМ» не привів свою технічну пропозицію у відповідність до норм технічного завдання замовника та вимог законодавства.
Вимоги:
Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір
×
-
За результатами розгляду скарги прийняти рішення, яким задовільнити скаргу ТОВ «МІЗОЛ» та зобов’язати АТ «Укргазвидобування», як замовника публічних закупівель, скасувати своє рішення, щодо визначення переможцем оформленого протоколом Рішення Уповноваженої особи АТ «Укргазвидобування» ПРОТОКОЛ №121 від 04.08.2026 за процедурою ДК 021:2015: 19270000-9 Неткані матеріали (Геотекстиль) ідентифікатор закупівлі:UA-2026-06-04-005506-a Відхилити Учасника ТОВ «ВЕСТХЕМ» таку, яка не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі, згідно Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливості здійснення публічних закупівель).
Запити Органу оскарження
Номер:
0d6b466e7d1b41ebb6666351fcb4b07d
Тема запиту:
Пояснення по суті Скарги UA-2026-06-04-005506-a.a3
Текст запиту:
Акціонерне товариство "Укргазвидобування" (надалі – Товариство), місцезнаходження за адресою: 04053, м. Київ, вулиця Кудрявська, будинок 26/28 (надалі – 3амовник), яке є замовником процедури відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (надалі – Особливості), з номером оголошення про її проведення ID: UA-2026-06-04-005506-a, предметом якої є 19270000-9 Неткані матеріали (Геотекстиль), З_26Т-073 (надалі – Процедура закупівлі), розглянувши скаргу ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЗОЛ" (надалі – Скаржник) повідомляє наступне.
Скаржник зазначає, що Замовник вчинив умисне порушення порядку виконання рішення АМКУ та норм Закону, виражене у наступному:
1. Неправомірне надання «24 годин» не за призначенням: Після отримання Рішення АМКУ замовник надав іншому учаснику ТОВ «ВЕСТХЕМ» 24 години на виправлення невідповідностей у технічній специфікації / документації. Частина 16 статті 29 Закону передбачає надання 24 годин виключно на усунення виявлених замовником під час розгляду тендерних пропозицій невідповідностей в інформації та/або документах, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, або подання забезпечення пропозиції. Надання 24 годин на виправлення технічної специфікації предмету закупівлі після завершення етапу подання пропозицій та тим більше після рішення АМКУ є грубим порушенням принципів здійснення закупівель (недискримінація учасників, рівність перед законом) та фактичним спотворенням результатів торгів.
2. Невиконання вимог попередньої скарги та рішення АМКУ: Навіть після спливу наданого «24 годинного» терміну, замовник не виконав вимоги, визначені у попередній скарзі та підтверджені Рішенням АМКУ. Учасник- ТОВ «ВЕСТХЕМ» не привів свою технічну пропозицію у відповідність до норм технічного завдання замовника та вимог законодавства.
Щодо неправомірного (на думку Скаржника) надання «24 годин» не за призначенням, Замовник повідомляє наступне:
Комісія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (надалі – Комісія), розглянувши скаргу ТОВ «МІЗОЛ» (код ЄДРПОУ: 33895476) від 03 липня 2026, ідентифікатор № UA-2026-06-04-005506-a.a2, щодо порушення Замовником порядку проведення Процедури закупівлі, винесла рішення від 15.07.2026 № 8619-р/пк-пз, відповідно до якого Комісія постановила «Зобов'язати Акціонерне товариство "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" (код ЄДРПОУ: 30019775) скасувати рішення про визначення товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕСТХЕМ ГРУП" (код ЄДРПОУ: 40752518) переможцем процедури закупівлі — "З_26Т-073_19270000-9 Неткані матеріали (Геотекстиль)", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-06-04-005506-a».
На виконання рішення Комісії від 15.07.2026 № 8619-р/пк-пз Замовником було скасовано рішення уповноваженої особи від 29.06.2026 №061 про визначення ТОВ «ВЕСТХЕМ ГРУП» (код ЄДРПОУ: 40752518) переможцем процедури закупівлі 19270000-9 Неткані матеріали (Геотекстиль), З_26Т-073, ідентифікатор закупівлі №UA-2026-06-04-005506-a.
В рішенні Комісії від 15.07.2026 № 8619-р/пк-пз зазначено: «У складі Пропозиції Переможця надано документ, викладений іншою, ніж українська, мовою (файл "DOP LB GEOTEX PP200.pdf").
Разом з тим, у складі Пропозиції Переможця відсутній переклад зазначеного документа, у зв'язку з чим наявні невідповідності в документах Пропозиції зазначеного учасника, визначених пунктом 43 Особливостей.
Враховуючи викладене, Замовник, не виявивши невідповідність в наведених вище документах та не надавши учаснику можливість виправити наведені вище невідповідності, порушив вимоги пункту 43 Особливостей та частини дев'ятої статті 26 Закону.
Враховуючи інформацію, наведену в мотивувальній частині рішення, Замовник порушив вимоги пункту 43 Особливостей та частини дев'ятої статті 26 Закону».
Відповідно до абзацу третього п. 43 Особливостей «Замовник не може розміщувати щодо одного і того ж учасника процедури закупівлі більше ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, крім випадків, пов’язаних з виконанням рішення органу оскарження».
Отже, з огляду на рішення Комісії від 15.07.2026 № 8619-р/пк-пз, Замовником в електронній системі закупівель було розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, а саме:
Створено: 28.07.26, 16:35
Діє до: 29.07.26, 16:35
Опис:
1.1. Перелік виявлених невідповідностей: В порушення п.10 Розділу 1 тендерної документації у складі пропозиції надано документ, викладений іншою, ніж українська, мовою (файл «DOP LB GEOTEX PP200.pdf»).
1.2. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої виявлені невідповідності: пункт 10 Розділу 1 до тендерної документації «Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів українською мовою (подання перекладу свіфт-повідомлення банку-гаранта не є обов’язковим). Переклад документів повинен бути завірений організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо».
1.3. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: надати документ, викладений українською мовою.
Учасником в строк передбачений для усунення невідповідностей було завантажено до електронної системи закупівель документ «Декларація показників» (файл «Декларація показників_LB GEOTEX PP 200.pdf», дата розміщення 29.07.26 11:16), який містить переклад файлу «DOP LB GEOTEX PP200.pdf» українською мовою.
Скаржник зазначає, що документ «Declaration of Performance», наданий ТОВ «ВЕСТХЕМ ГРУП», перекладено по-різному, через що «не зрозуміла суть даного документу».
Відповідно до п.1 частини ІІ Додатку №3 до тендерної документації вимагалося надання сканованого оригіналу або сканованої копії паспорту та/або іншого аналогічного за змістом документу (допускається надання зразків таких документів) від фактичного Виробника на запропонований товар (предмет закупівлі), який /які містить/містять інформацію про технічні характеристики запропонованого товару, згідно кожного з показників вказаних у додатку №3 до тендерної документації.
Документ «Declaration of Performance» (Декларація показників/характеристик) за своєю суттю, змістом та призначенням у європейській практиці є документом, аналогічним паспорту якості, оскільки містить технічні характеристики матеріалу. Варіативність лінгвістичного перекладу назви не змінює технічних показників товару та не є підставою для відхилення пропозиції учасника.
Щодо невиконання вимог попередньої скарги та рішення АМКУ (на думку Скаржника) Замовник повідомляє наступне.
Скаржник повторно порушує питання щодо відсутності показника «ширина рулону» у документі DOP від італійського виробника та неправомірності надання довідки від самого ТОВ «ВЕСТХЕМ ГРУП». Замовник звертає увагу, що ці самі аргументи вже були предметом розгляду Комісією під час попередньої скарги ТОВ «МІЗОЛ» (ідентифікатор UA-2026-06-04-005506-a.a2). У своєму Рішенні від 15.07.2026 №8619-р/пк-пз Комісія не встановила порушень у частині невідповідності технічних параметрів товару чи нелегітимності довідки дилера. Єдиним виявленим порушенням, яке стало підставою для скасування попереднього рішення, була відсутність перекладу документа «DOP LB GEOTEX PP200.pdf». Виробник (EDILFLOOR S.P.A) офіційним листом прямо уповноважив ТОВ «ВЕСТХЕМ ГРУП» виступати офіційним дистриб'ютором та «надавати технічну документацію» щодо вироблених матеріалів. Відповідно, сукупність наданих документів (перекладений DOP від заводу та специфікація від уповноваженого дилера із зазначенням ширини рулону 6000 мм) повністю відповідає вимогам частини І додатку №3 тендерної документації.
Отже, враховуючи наведену вище інформацію Замовник вважає подану Скаргу безпідставною та такою, що не містить в собі доказів та аргументованого підґрунтя для її задоволення.
Дата опублікування:
13.08.2026 15:55
Скарга
Виконана замовником
КЕП
СКАРГА щодо виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель на прийняті рішення, дії чи бездіяльність замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників
Номер:
d11077bc8a2e4c96b31a5690f539f33b
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-04-005506-a.a2
Назва:
СКАРГА щодо виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель на прийняті рішення, дії чи бездіяльність замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників
Скарга:
Учасник не підтвердив відповідність пропозиції умовам технічної специфікації.
Пов'язані документи:
Учасник
- DOP LB GEOTEX PP200.pdf 03.07.2026 13:15
- Геотекстиль нетканий LB GEOTEX PP200.pdf 03.07.2026 13:15
- довіреність Гриценко Ю.Ю..pdf 03.07.2026 13:15
- Наказ Гриценко Ю.Ю..jpg 03.07.2026 13:15
- Протокол 061 визначення переможця З_26Т-073.docx 03.07.2026 13:15
- скарга АМКУ на рішення Замовника 3.pdf 03.07.2026 13:15
- sign.p7s 03.07.2026 13:16
- рішення від 07.07.2026 № 8197.pdf 07.07.2026 14:15
- Інформація про резолютивну частину рішення від 15.07.2026 № 8619.pdf 16.07.2026 17:18
- рішення від 15.07.2026 № 8619.pdf 20.07.2026 12:29
- З_26Т-073_Пояснення по суті скарги.pdf 09.07.2026 16:12
- З_26Т-073_Пояснення по суті скарги.docx 09.07.2026 16:12
- Протокол_100_виконання рішення АМКУ_ВТзО_З_26Т-073.docx 21.07.2026 11:57
Дата прийняття скарги до розгляду:
03.07.2026 16:17
Дата розгляду скарги:
15.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
07.07.2026 14:16
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
20.07.2026 12:29
Дата виконання рішення Замовником:
21.07.2026 11:57
Коментар замовника щодо усунення порушень:
На виконання рішення Комісії № 8619-р/пк-пз від 15.07.2026 скасовано рішення уповноваженої особи про визначення ТОВ "ВЕСТХЕМ ГРУП" (код ЄДРПОУ: 40752518) переможцем процедури відкритих торгів проведених у порядку, визначеному Особливостями щодо закупівлі 19270000-9 Неткані матеріали (Геотекстиль), З_26Т-073, ідентифікатор закупівлі №UA-2026-06-04-005506-a.
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
cb9aaa59dfcc4cd19128150d1d79aa1a
Заголовок пункту скарги:
СКАРГА щодо виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель на прийняті рішення, дії чи бездіяльність замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на кваліфікацію
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Учасник не підтвердив відповідність пропозиції умовам технічної специфікації
Вимоги:
Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір
×
-
Відхилити Учасника ТОВ «ВЕСТХЕМ» таку, яка не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі, згідно Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливості здійснення публічних закупівель).
Запити Органу оскарження
Номер:
35b025e3b8944404bbf93340b4c775fe
Тема запиту:
Пояснення по суті Скарги UA-2026-06-04-005506-a.a2
Текст запиту:
Акціонерне товариство "Укргазвидобування" (надалі – Товариство), місцезнаходження за адресою: 04053, м. Київ, вулиця Кудрявська, будинок 26/28 (надалі – 3амовник), яке є замовником процедури відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (надалі – Особливості), з номером оголошення про її проведення ID: UA-2026-06-04-005506-a, предметом якої є 19270000-9 Неткані матеріали (Геотекстиль), З_26Т-073 (надалі – Процедура закупівлі), розглянувши скаргу ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЗОЛ" (надалі – Скаржник) повідомляє наступне.
Скаржник не погоджується з рішенням Уповноваженої особи АТ "Укргазвидобування", викладеним у Протоколі від 29.06.2026 року №061 щодо визначення учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕСТХЕМ ГРУП" (надалі – ТОВ "ВЕСТХЕМ ГРУП") переможцем Процедури закупівлі, і вважає його незаконним та таким, що порушує Закон "Про публічні закупівлі", оскільки, на думку Скаржника, учасник ТОВ "ВЕСТХЕМ ГРУП" у складі своєї тендерної пропозиції не надав документів, що підтверджують відповідність запропонованого товару технічним та якісним характеристикам, визначеним у додатку №3 до тендерної документації (надалі – ТД), а саме паспорту та/або іншого аналогічного за змістом документу (допускається надання зразків таких документів) від фактичного Виробника на запропонований товар (предмет закупівлі).
Стосовно викладених тверджень Замовник повідомляє наступне.
Відповідно до п. 1 Розділу ІІІ "Інструкція з підготовки тендерних пропозицій" ТД тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 Особливостей і в тендерній документації, та шляхом завантаження усіх визначених тендерною документацією документів відповідно до переліку документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, що зазначені в окремих додатках до цієї тендерної документації (далі – Перелік) в електронну систему закупівель до кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Згідно з п.5 Розділу ІІІ "Інструкція з підготовки тендерних пропозицій" ТД інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладена у додатку №3 до тендерної документації. Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи (у разі встановлення вимоги щодо подання таких документів відповідно до вимог додатків до цієї тендерної документації), які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником.
Відповідно до п.10 додатку №1 до ТД "Якщо Учасник не є виробником даної продукції, учасник надає копію уповноважуючого документу від виробника або його офіційного представника/дилера (дилерські або представницькі повноваження або копія діючого договору з виробником або його офіційним представником/дилером або лист-гарантія від виробника чи його представника/дилера, тощо.
У випадку надання підтверджуючих документів, оформлених від імені офіційного представника/дилера виробника, учасник в складі пропозицій надає копію документа від виробника, що підтверджує статус офіційного представника виробника/дилера.
Якщо Учасник є виробником, документи не надаються".
Вимоги щодо подання документів, що підтверджують відповідність запропонованого учасником товару встановленим вимогам Замовника визначено у п.1 частини ІІ додатку №3 до ТД, а саме, Учасником надається: "Сканований оригінал або скановану копію паспорту та/або іншого аналогічного за змістом документу (допускається надання зразків таких документів) від фактичного Виробника на запропонований товар (предмет закупівлі), який /які містить/містять інформацію про технічні характеристики запропонованого товару, згідно кожного з показників вказаних у додатку №3 до тендерної документації.
Враховуючи, що документи про якість на продукцію оформляються за фактом виготовлення, допускається надання перелічених документів (від фактичного виробника) на запропонований товар, партія якого була поставлена учасником/виготовлена виробником раніше.
*Примітка: У випадку надання учасником документу про якість виданого на іншу організацію та/або підприємство та/або особу - надати лист та/або договір, та/або інший за змістом документ який надає право користування даним документом та передачі такого документу третій стороні".
В складі тендерної пропозиції учасника містяться зокрема наступні документи:
1. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (файл "Додаток 3_Технічні, якісні і кількісні характеристики.pdf") згідно якої ТОВ "ВЕСТХЕМ ГРУП" пропонує до постачання:
Повне найменування товару: Геотекстиль LB Geotex PP 200
Країна походження: Італія
Виробник товару: ‘EDILFLOOR S.P.A’, via Leonardo da Vincі, 15, 36066 – Sandrigo (VI)
Характеристики товару: Значення:
1. Ширина рулона, мм 6000
2. Поверхнева щільність, г/м² 200
3. Міцність на розтягування, вздовж\поперек 16 кН.м
4. Матеріал виготовлення Поліпропілен термічно зміцнений
5. Виріб повинен відповідати ДСТУ EN 13251:2017 "Геотекстиль та вироби, що належать до геотекстилю".
2. Лист від виробника геотекстилю EDILFLOOR S.P.A (файл "Лист на вимогу+Договір з Виробником.pdf"), в якому зазначений наступний текст: "Ми компанія "Едіфлор" спа вул. Л.Да Вінчі, 15, 36066 м. Сандриго, Італія даним листом підтверджуємо, що ТОВ "Вестхем груп", що діє на підставі статуту, 03040, вул. Васильківська 14, Київ є офіційним дистриб’ютором на території України. ТОВ "Вестхем груп" маж право представляти нашу компанію та постачати геотекстильні матеріали, а також надавати технічну документацію та сертифікати щодо вироблених нами матеріалів".
3. Дистриб’юторський договір між компанія "ЕДІФЛОР СПА" і ТОВ "ВЕСТХЕМ ГРУП" та додаткову угоду №4 до дистриб’юторського договору (файл "Лист на вимогу+Договір з Виробником.pdf").
4. Паспорт продукту на LB Geotex PP 200 від виробника EDILFLOOR SPA (файл "DOP LB GEOTEX PP200.pdf"), в якому зазначено, зокрема:
- Сировина РР/Поліпропілен
- Міцність на розтягування, вздовж\поперек 16 кН.м
- Поверхнева щільність, г/м² 200 (+/- 20).
5. Документ від 04.06.2026 від ТОВ "ВЕСТХЕМ ГРУП" (файл "Геотекстиль нетканий LB GEOTEX PP200.pdf"), який містить:
- текст "Геотекстиль нетканий LB GEOTEX PP – нетканий голкопробивний термічно зміцнений геотекстиль із 100% волокон поліпропілену (РР)".
- технічні характеристики, зокрема:
Поверхнева щільність, г/м2 200
Міцність на розтяг кН/м вздовж 16 поперек 16
Сировина РР
Стандартна ширина, м 6
6. Сертифікат відповідності на продукцію "Будівельні матеріали, геотекстиль нетканий термічно фіксований для посилення, розділення, захисту та дренажу - LB GEOTEX PP (поверхнева щільність від 150г/м2 до 1500 г/м2)" (файл "Сертифікат геотекстиль LB GEOTEX PP.pdf"), в якому зазначено, що продукція відповідає вимогам ДСТУ EN 13251:2017 "Геотекстиль та вироби, що належать до геотекстилю".
З огляду на наявність в складі тендерної пропозиції листа від виробника, в якому EDILFLOOR S.P.A надав право ТОВ "ВЕСТХЕМ ГРУП" представляти його, постачати геотекстильні матеріали, а також надавати технічну документацію та сертифікати щодо вироблених матеріалів, тобто надав повноваження своєму дистриб’ютору виступати від імені компанії виробника з повноваженнями виробника, - Замовником не встановлено фактів невідповідності тендерної пропозиції Переможця вимогам тендерної документації, а тому підстави для скасування рішення про визнання переможця відсутні.
Отже, наведена Скаржником по тексту Скарги інформація не підтверджує невідповідність тендерної пропозиції вимогам тендерної документації, а тому, вважаємо подану Скаргу безпідставною та такою, що не містить в собі доказів та аргументованого підґрунтя для її задоволення.
Дата опублікування:
09.07.2026 16:12
Скарга
Скасована
КЕП
Рішення щодо визначення ТОВ "ВЕСТЕХЕМ ГРУП" переможцем
Номер:
757c1292b6b14222859426352582e800
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-04-005506-a.a1
Назва:
Рішення щодо визначення ТОВ "ВЕСТЕХЕМ ГРУП" переможцем
Скарга:
документи що надано учасником ТОВ "ВЕСТЕХЕМ ГРУП" не відповідають вимогам Замовника, що містяться у ТД, що стосується технічних характеристик
Пов'язані документи:
Учасник
- Геотекстиль нетканий LB GEOTEX PP200 (1).pdf 03.07.2026 13:11
- DOP LB GEOTEX PP200.pdf 03.07.2026 13:11
- Наказ Гриценко Ю.Ю..jpg 03.07.2026 13:11
- Протокол 061 визначення переможця З_26Т-073.docx 03.07.2026 13:11
- довіреність Гриценко Ю.Ю..pdf 03.07.2026 13:11
- скарга АМКУ на рішення Замовника 3.pdf 03.07.2026 13:11
- платіжне доручення 03.07.2026 АМКУ оплата.pdf 03.07.2026 16:37
- sign.p7s 03.07.2026 16:37
Причина:
Період оскарження закінчився
Дата скасування:
05.07.2026 00:00
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
30fcddf8dbb740c099b80ad5adefd4aa
Заголовок пункту скарги:
СКАРГА щодо виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель на прийняті рішення
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на кваліфікацію
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Учасник не підтвердив відповідність пропозиції умовам технічної специфікації.
Вимоги:
Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір
×
-
Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір