• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт «Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Нове будівництво інженерних мереж та інфраструктурних об’єктів навчального комплексу ГУНП в Івано-Франківській області в Івано-Франківській області»»

Завершена

5 761 032.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 14.05.2026 17:34 - 27.05.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП

Скарга на відхилення пропозиції ТОВ ІК АКАДЕМ БУД

Номер: 831674c77d5747cbb1f57cb86d38671d
Ідентифікатор запиту: UA-2026-05-14-014131-a.a1
Назва: Скарга на відхилення пропозиції ТОВ ІК АКАДЕМ БУД
Скарга:
Дата розгляду скарги: 15.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 07.07.2026 14:49
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 20.07.2026 12:25
Дата виконання рішення Замовником: 20.07.2026 15:59
Коментар замовника щодо усунення порушень: Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області виконало рішення комісії №8633-р/пк-пз від 15.07.2026. Замовником скасовано рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "АКАДЕМ БУД" (код ЄДРПОУ: 41978844) та рішення про визначення товариства з обмеженою відповідальністю "КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОФ-ТЕХ" (код ЄДРПОУ: 44199905) переможцем за процедурою закупівлі — "71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Здійснення технічного нагляду по об’єкту: "Нове будівництво інженерних мереж та інфраструктурних об’єктів навчального комплексу ГУНП в Івано-Франківській області в Івано-Франківській області", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-05-14- 014131-a.
Автор: ТОВ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «АКАДЕМ БУД", Наталія Приходько +380668032199 tender.akadembud@gmail.com https://academbud.com/

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 8ca807a07bbe498180df588c554979fa
Заголовок пункту скарги: Порушення пункту 43 Особливостей та базових принципів публічних закупівель (прозорості, недискримінації учасників)
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з процедурою 24 годин
Ідентифікатор класифікації: Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення: Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги: Абзац 2 пункту 43 Особливостей чітко визначає, що під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалося тендерною документацією, розуміється, у тому числі, відсутність документів, перелік яких визначено тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення або невідповідності в ціні).
Оскільки Скаржник подав у складі пропозиції довідку про працівників (інформація була надана), але не додав підтверджуючий документ щодо одного з працівників, це є класичною невідповідністю (відсутністю документа) в розумінні пункту 43 Особливостей, що підтверджує відповідність кваліфікаційному критерію.
Замовник мав беззаперечний обов'язок розмістити в системі Prozorro вимогу про усунення невідповідностей протягом 24 годин, надавши Скаржнику можливість завантажити наказ, трудову книжку чи інший документ щодо Хоменко І.О. Відхилення пропозиції без надання 24 годин на виправлення є грубим порушенням пункту 43 Особливостей та базових принципів публічних закупівель (прозорості, недискримінації учасників).
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника

Запити Органу оскарження