-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ліжко дитяче 4-х ярусне
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-008205-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) та на виконання вимог Наказу МВС України № 579 від 09.07.2018 «Про затвердження Вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» (зі змінами) та Програми Безпечного освітнього середовища у м. Дніпрі для створення безпечних та належних умов перебування дітей у найпростішому укритті.
Завершена
4 073 300.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
10.03.2026 13:51 - 15.03.2026 00:00
Скарга
Залишено без розгляду
КЕП
Скарга на порушення законодавства у сфері публічних закупівель щодо усунення дискримінаційних вимог тендерної документації у порядку та строки, визначених статтею 18 Закону та пунктом 59 Особливостей
Номер:
6f1e52ebe5794eb8a47557000f0434e3
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-03-10-008205-a.a1
Назва:
Скарга на порушення законодавства у сфері публічних закупівель щодо усунення дискримінаційних вимог тендерної документації у порядку та строки, визначених статтею 18 Закону та пунктом 59 Особливостей
Скарга:
Скаржник вважає, що Замовник, формуючи вимоги Додатку 4 ТД (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація), встановив дискримінаційні, надмірні та спеціально зведені технічні вимоги, ТД порушує фундаментальні принципи, встановлені частиною першою статті 5 Закону, а саме: недискримінації учасників та рівного ставлення до них, добросовісної конкуренції, а також максимальної економії та ефективності.
Пов'язані документи:
Учасник
- СКАРГА дискримінація UA-2026-03-10-008205-a.pdf 14.03.2026 23:03
- рішення від 18.11.2025 №17189.pdf 14.03.2026 23:03
- СКАРГА дискримінація UA-2026-03-10-008205-a.docx 14.03.2026 23:03
- sign.p7s 14.03.2026 23:05
- рішення від 17.03.2026 № 3033.pdf 17.03.2026 17:25
Дата прийняття скарги до розгляду:
14.03.2026 23:06
Причина:
Скарга не відповідає вимогам частин 2-5 та 9 статті 18 Закону про публічні закупівлі
Дата прийняття рішення про залишення скарги без розгляду:
17.03.2026 17:26
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
4444994c3b9d4df0ae56723cdc69bcc7
Заголовок пункту скарги:
на дискримінаційні умови
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
У тендерній документації ( Додатку 4) Замовник вимагає від учасників надати:
«- Учасник в обов’язковому порядку надає завірені уповноваженою особою копії протоколу випробквань на тканину тік/бавовна на встановлення сумарного вмісту формальдегіду, відповідно до ДСанПіН 8.2.1-181-2012 методом випробувань згідно ДСТУ ISO 14184-1:2007 та водневий показник рН водної витяжки відповідно до ДСанПіН 8.2.1-181-2012 методом випробувань згідно ДСТУ ISO 6588-1:2008, про що повинно бути зазначено в протоколі, виданий випробувальною лабораторією/центром, акредитованою Національним агентством з акредитації України на відповідність ДСТУ ISO/IEC 17025;.сертифікату відповідності або висновку експертизи запропонованого товару ДСТУ 4414:2005 (або відповідним його пунктам), виданий уповноваженим на це органом з сертифікації/оцінки відповідності;»
«- Учасник в обов’язковому порядку надає завірені уповноваженою особою копії протоколу випробквань на тканину тік/бавовна на встановлення сумарного вмісту формальдегіду, відповідно до ДСанПіН 8.2.1-181-2012 методом випробувань згідно ДСТУ ISO 14184-1:2007 та водневий показник рН водної витяжки відповідно до ДСанПіН 8.2.1-181-2012 методом випробувань згідно ДСТУ ISO 6588-1:2008, про що повинно бути зазначено в протоколі, виданий випробувальною лабораторією/центром, акредитованою Національним агентством з акредитації України на відповідність ДСТУ ISO/IEC 17025;.сертифікату відповідності або висновку експертизи запропонованого товару ДСТУ 4414:2005 (або відповідним його пунктам), виданий уповноваженим на це органом з сертифікації/оцінки відповідності;»
×
-
Назва доказу:
Рішення Комісії Антимонопольного комітету України №17189-р/пк-пз від 18.11.2025
-
Повʼязаний документ:
рішення від 18.11.2025 №17189.pdf
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов’язати Замовника, з метою усунення порушень законодавства з питань публічних закупівель, внести зміни до тендерної документації відкритих торгів з Особливостями за ідентифікатором - UA-2026-03-10-008205-a, на підставах, наведених в описовій частині цієї скарги, а саме: Виключити (видалити) вимоги Додатку 4 до тендерної документації, вимоги щодо надання: … « - протоколу випробувань на тканину тік/бавовна на встановлення сумарного вмісту формальдегіду, відповідно до ДСанПіН 8.2.1-181-2012 методом випробувань згідно ДСТУ ISO 14184-1:2007 та водневий показник рН водної витяжки відповідно до ДСанПіН 8.2.1-181-2012 методом випробувань згідно ДСТУ ISO 6588-1:2008, про що повинно бути зазначено в протоколі, виданий випробувальною лабораторією/центром, акредитованою Національним агентством з акредитації України на відповідність ДСТУ ISO/IEC 17025; -сертифікату відповідності або висновку експертизи запропонованого товару ДСТУ 4414:2005 (або відповідним його пунктам), виданий уповноваженим на це органом з сертифікації/оцінки відповідності..»