-
Спрощена закупівля
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах на 2026 рік)
Тендер Prozorro UA-2026-02-27-011681-a
Завершена
1 200 360 000.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
27.02.2026 17:55 - 05.03.2026 00:00
Вимога
Залишено без розгляду
ТОВ "Буський консервний завод" не усунув недоліки
Номер:
33076bd5985c40368d676ffd34997bea
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-02-27-011681-a.a1
Назва:
ТОВ "Буський консервний завод" не усунув недоліки
Вимога:
Додано
Пов'язані документи:
Учасник
- 2_0_Не_усунуто_недоліки_ТОВ__БКЗ_.docx 13.03.2026 08:44
Дата подачі:
13.03.2026 08:44
Вирішення:
Державне підприємство «Агенція оборонних закупівель» (далі –Замовник) розглянуло вимогу до оголошення про проведення спрощеної закупівлі за предметом закупівлі «ДК 021:2015: 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні (Продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах на 2026 рік)» за Лотом № 2 (далі – Закупівля), та повідомляє наступне. Учасник ТОВ "Буський консервний завод" за Лотом № 2 не розглядався Замовником. За лотом № 1 Учасника ТОВ "Буський консервний завод" було відхилено за невідповідність вимогам Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Статус вимоги:
Не задоволено
Дата прийняття рішення про залишення скарги без розгляду:
16.03.2026 16:30