• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

екскаватор - навантажувач

Завершена

3 400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 30 000.00 UAH
Період оскарження: 25.11.2018 20:09 - 06.12.2018 00:00
Вимога
Без відповіді

Вимога, що до недостатньої аргументації зазначеної в протоколі від 14.12.2018.

Номер: 7d7367cd9f45477a86a28c1b7f53f68a
Ідентифікатор запиту: UA-2018-11-25-000048-c.a1
Назва: Вимога, що до недостатньої аргументації зазначеної в протоколі від 14.12.2018.
Вимога:
Вимога, про надання обгрунтованої відповіді.
Пов'язані документи: Учасник