• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації

Категорія замовника - органи соціального страхування.

Завершена

428 632.05 UAH з ПДВ
Період оскарження: 28.01.2026 11:31 - 05.03.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП

Скарга

Номер: 199809b6f7cd4d888ab85fd275c45dcb
Ідентифікатор запиту: UA-2026-01-28-004984-a.b2
Назва: Скарга
Скарга:
Пов'язані документи: Учасник Орган оскарження Замовник
Дата розгляду скарги: 25.02.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 18.02.2026 15:13
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 02.03.2026 17:14
Дата виконання рішення Замовником: 03.03.2026 09:20
Коментар замовника щодо усунення порушень: З урахуванням інформації та висновків викладених у Рішенні Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 2166-р/пк-пз від 25.02.2026, змінити кінцевий строк подання тендерних пропозицій в оголошенні про проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, код ДК 021-2015 (CPV): 79710000-4 Охоронні послуги оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-01-28-004984-a, встановивши кінцевий строк подання – 08.03.2026 до 12:00 за київським часом. Внести зміни до тендерної документації та оголошення про проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, код ДК 021-2015 (CPV): 79710000-4 Охоронні послуги оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-01-28-004984-a відповідно до пункту 54 Особливостей
Автор: ТОВ "ПОЖЕЖНА СЛУЖБА "ПРАЙД", Григорій Діногло +380503088810 fireagency.pride@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: c23d670e41ca457eb08a5381097eb12b
Заголовок пункту скарги: Відповідно до п. 1 розділу 4 тендерної документації: 1.1. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 20.02.2026. Відповідно до інформації, що розміщена в електронній системі торгів: Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 20 лютого 2026 11:25.
Тип пов'язаного елемента: Скарга на закупівлю
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Інші умови тендерної документації
Тип порушення: Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги: Відповідно до п. 1 розділу 4 тендерної документації: 1.1. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 20.02.2026.

Відповідно до інформації, що розміщена в електронній системі торгів: Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 20 лютого 2026 11:25.

Інформації, що зазначена в тендерній документації та в електронній системі торгів не узгоджується між собою.
Враховуючи вищенаведене, зазначена дискримінаційна вимога може бути усунена шляхом видалення із тендерної документації.

Висловлюємо своє бажання бути присутніми на засіданні з розгляду скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель для надання додаткових пояснень.

Частиною четвертою статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог та формування предмета закупівлі у спосіб, наведений вище, порушують вимоги частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також, права та законні інтереси Скаржника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 5 Закону.
Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що Скаржник бажає взяти участь у відповідній процедурі та реально претендує на укладення договору з Замовником у майбутньому, крім того Скаржник є реальним учасником відповідного ринку. Проте, через дискримінаційні та незаконні вимоги Замовника до предмету закупівлі, Скаржник не може прийняти участь у закупівлі.
Вимоги: Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації

Запити Органу оскарження

Скарга
Виконана замовником
КЕП

Скарга на умови

Номер: 2359419976844e37ab0c8e6a7007320a
Ідентифікатор запиту: UA-2026-01-28-004984-a.a1
Назва: Скарга на умови
Скарга:
Пов'язані документи: Учасник Орган оскарження Замовник
Дата розгляду скарги: 10.02.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 03.02.2026 17:07
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 13.02.2026 12:30
Дата виконання рішення Замовником: 13.02.2026 14:53
Коментар замовника щодо усунення порушень: З урахуванням інформації та висновків викладених у Рішенні Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 1482-р/пк-пз від 10.02.2026, змінити кінцевий строк подання тендерних пропозицій в оголошенні про проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, код ДК 021-2015 (CPV): 79710000-4 Охоронні послуги оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-01-28-004984-a, встановивши кінцевий строк подання – 20.02.2026. Внести зміни в оголошення про проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, код ДК 021-2015 (CPV): 79710000-4 Охоронні послуги оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-01-28-004984-a відповідно до пункту 54 Особливостей.
Автор: ТОВ "ПОЖЕЖНА СЛУЖБА "ПРАЙД", Григорій Діногло +380503088810 fireagency.pride@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 257bd7aba5494af8abbe32b9a9873fbf
Заголовок пункту скарги: Відповідно до п. 4.1. розділу 1 тендерної документації: назва предмета закупівлі: Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, код ДК 021-2015 (CPV): 79710000-4 ОХОРОННІ ПОСЛУГИ.
Тип пов'язаного елемента: Скарга на закупівлю
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Інші умови тендерної документації
Тип порушення: Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги: 1. Відповідно до п. 4.1. розділу 1 тендерної документації: назва предмета закупівлі: Послуги з цілодобового центрального пожежного спостерігання та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації, код ДК 021-2015 (CPV): 79710000-4 ОХОРОННІ ПОСЛУГИ.
Відповідно до п. 1 розділу 4 тендерної документації: 1.1. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 05.02.2026.
Відповідно до п. 1 додатку 1.1. до тендерної документації: Послуги з центрального пожежного спостерігання полягають у здійсненні учасником сукупності організаційних та технічних заходів, призначених на забезпечення віддаленого цілодобового нагляду за станом системи протипожежного захисту (СПЗ) об’єктів, що здійснюється шляхом прийняття, оброблення і передавання тривожних сповіщень від СПЗ об’єктів та реагування на них відповідно до Правил з пожежного спостерігання, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.03.2015 № 349, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 29.07.2015 за № 920/27365.

Відповідно до інформації, що розміщена в електронній системі торгів:
1) Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги;
2) Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 5 лютого 2026 00:00.

Інформації, що зазначена в тендерній документації та в електронній системі торгів не узгоджується між собою.
Враховуючи вищенаведене, зазначена дискримінаційна вимога може бути усунена шляхом видалення із тендерної документації.

Висловлюємо своє бажання бути присутніми на засіданні з розгляду скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель для надання додаткових пояснень.

Частиною четвертою статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог та формування предмета закупівлі у спосіб, наведений вище, порушують вимоги частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також, права та законні інтереси Скаржника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 5 Закону.
Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що Скаржник бажає взяти участь у відповідній процедурі та реально претендує на укладення договору з Замовником у майбутньому, крім того Скаржник є реальним учасником відповідного ринку. Проте, через дискримінаційні та незаконні вимоги Замовника до предмету закупівлі, Скаржник не може прийняти участь у закупівлі.
Вимоги: Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації

Запити Органу оскарження