-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічне переоснащення 120 канальної радіорелейної лінії зв'язку на дільниці Хуст-Ужгород (Будівельні роботи та поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2018-10-12-001083-b
Технічне переоснащення 120 канальної радіорелейної лінії зв'язку на дільниці Хуст-Ужгород
Завершена
23 952 516.61
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 239 525.17 UAH
мін. крок: 1% або 239 525.17 UAH
Період оскарження:
12.10.2018 12:55 - 01.11.2018 00:00
Нічого не знайдено.