-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Міні-навантажувач з бортовим поворотом з навісним обладнанням
Тендер Prozorro UA-2018-11-21-002529-c
Торги не відбулися
4 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 000.00 UAH
Період оскарження:
21.11.2018 16:13 - 02.12.2018 00:00
Вимога
Відхилено
Щодо внесення змін до ТД
Номер:
b0addca1b66d4fe09455b3bd9e2d0bf6
Ідентифікатор запиту:
UA-2018-11-21-002529-c.c1
Назва:
Щодо внесення змін до ТД
Вимога:
Просимо розглянути звернення та внести відповідні зміни до Тендерної документації
Пов'язані документи:
Учасник
- Вимога.pdf 26.11.2018 16:47
- 1517_27_03_70_03.pdf 29.11.2018 14:30
Дата подачі:
26.11.2018 16:47
Вирішення:
Термін поставки товару залишаються без змін – до 26.12.2018, оскільки згідно п. 2.3 Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України затвердженого наказом Міністерства Фінансів України від 02.03.2012 №309 органами казначейства опрацьовуються документи надані розпорядниками бюджетних коштів за захищеними видатками, які потребують проведення процедур закупівель – до 3 операційних днів. Статтею 3 Бюджетного Кодексу України визначено бюджетний період – один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року. У відповідності до частини 12 статті 23 Бюджетного Кодексу України усі бюджетні призначення втрачають чинність після закінчення бюджетного періоду. У разі продовження терміну поставки товару до 45 днів Волинська митниця ДФС не зможе виконати умови договору (додаток 3) в частині оплати поставленого товару.
Тендерну документацію на закупівлю міні-навантажувача з бортовим поворотом з навісним обладнанням залишаємо без змін.
Статус вимоги:
Відхилено