-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Повірка та технічне обслуговування витратомірів циркуляційної води)
Тендер Prozorro UA-2018-10-24-001515-c
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Повірка та технічне обслуговування витратомірів циркуляційної води)
Торги не відбулися
166 666.66
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.9% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
24.10.2018 14:31 - 09.11.2018 00:00
Нічого не знайдено.