-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мобільна (пересувна) лабораторія з дослідження дорожнього покриття автомобільних доріг на базі автомобіля для визначення техніко-експлуатаційних показників елементів автомобільних доріг (дорожнього покриття, технічних засобів організації дорожнього руху тощо)
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-002443-a
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Період оскарження:
18.08.2025 10:51 - 27.08.2025 00:00
Нічого не знайдено.