-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресою: вул. Отамана Григорєва, 423 в с.Бузьке, Вознесенського району Миколаївської області»
Тендер Prozorro UA-2018-11-05-000092-c
Торги не відбулися
13 759 337.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 68 796.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 68 796.69 UAH
Період оскарження:
05.11.2018 10:15 - 17.11.2018 00:00
Нічого не знайдено.