-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Штикові лопати код ДК 021:2015 -44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2025-07-30-010239-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Завершена
315 444.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 577.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 577.22 UAH
Період оскарження:
30.07.2025 20:47 - 05.08.2025 00:00
Нічого не знайдено.