-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл» (код 31210000-1 за ДК 021:2015) (Пристрої розподілення та керування)
Тендер Prozorro UA-2025-07-25-009097-a
Завершена
19 876 132.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 99 380.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 99 380.67 UAH
Період оскарження:
25.07.2025 16:13 - 15.08.2025 00:00
Нічого не знайдено.