-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (код ДК 021:2015 - 66510000-8 Страхові послуги)
Тендер Prozorro UA-2025-06-27-007296-a
Завершена
755 111.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 551.11 UAH
мін. крок: 1% або 7 551.11 UAH
Період оскарження:
27.06.2025 14:35 - 02.07.2025 00:00
Нічого не знайдено.