-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекс пошуку місць пошкодження кабелів
Тендер Prozorro UA-2025-06-24-000854-a
Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації. Пункт 7.10 Інвестиційної програми АТ «Укрзалізниця»
Завершена
84 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 840.00 UAH
мін. крок: 1% або 840.00 UAH
Період оскарження:
24.06.2025 09:18 - 29.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.