-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо ( природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-10-11-000682-b
Газове паливо ( природний газ) ДК 021:2015 09120000-6, в тому числі по об'єктам: Амбулаторії: с.Великий Дальник, с.Усатове, с.Дачне, с.Августовка, с.Котовка, с.Маринівка, с.Мирне, с.Х.Балка, с.Градениці, с.Нерубайське, с.В.Балка, с.Яськи; Фапи: с.Протопопівка, с.Н.Еметівка. Загальний об’єм – 44,2 тис. м.куб
Завершена
618 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 188.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 188.00 UAH
Період оскарження:
11.10.2018 11:36 - 22.10.2018 00:00
Нічого не знайдено.