-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Роботи з монтажу автоматичної системи пожежної сигналізації Апеляційного суду Харківської області за адресою: м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, буд. 36. (пам’ятки архітектури місцевого значення кінця XIX-початку ХХ ст., охор. №324)
Тендер Prozorro UA-2018-10-02-000185-a
Завершена
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Період оскарження:
02.10.2018 10:14 - 14.10.2018 00:00
Нічого не знайдено.