-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Капітальний ремонт дорожнього покриття за адресою: Україна, Вінницька область, Жмеринський район, м. Бар, вул. Машинобудівників та частина вул. Вишнева. Коригування №1
Тендер Prozorro UA-2025-06-09-005810-a
Торги не відбулися
4 970 453.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 852.27 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 852.27 UAH
Період оскарження:
09.06.2025 13:15 - 21.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.