-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональний майданчик
Тендер Prozorro UA-2025-05-29-000422-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі
Торги відмінено
233 690.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 168.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 168.45 UAH
Період оскарження:
29.05.2025 08:54 - 03.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.