-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Пакети полімерні для збору і зберігання медичних відходів класу В)
Тендер Prozorro UA-2025-05-27-010725-a
Торги не відбулися
43 460.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 217.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 217.30 UAH
Період оскарження:
27.05.2025 15:38 - 01.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.