-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (код 43260000-3 за ДК 021:2015) (екскаватор-навантажувач)
Тендер Prozorro UA-2025-05-06-012906-a
Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (код 43260000-3 за ДК 021:2015) (екскаватор-навантажувач)
Завершена
23 400 005.52
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 117 000.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 117 000.03 UAH
Період оскарження:
06.05.2025 16:26 - 13.05.2025 00:00
Нічого не знайдено.