-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код CPV за ДК 021:2015-43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор- навантажувач JCB 4CX SM), або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2018-08-29-001489-a
Торги відмінено
2 948 667.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 29 486.67 UAH
мін. крок: 1% або 29 486.67 UAH
Період оскарження:
29.08.2018 15:52 - 09.09.2018 00:00
Нічого не знайдено.