-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (Шафи батарейні)
Тендер Prozorro UA-2025-05-02-009355-a
Завершена
1 485 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 425.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 425.00 UAH
Період оскарження:
02.05.2025 14:46 - 11.05.2025 00:00
Нічого не знайдено.