-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Датчик кисню (комірка О2) для газоаналізатора Testo-350-S)
Тендер Prozorro UA-2025-05-01-012738-a
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Датчик кисню (комірка О2) для газоаналізатора Testo-350-S)
Завершена
35 814.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 180.00 UAH
Період оскарження:
01.05.2025 16:46 - 25.05.2025 00:00
Нічого не знайдено.